Hírek | eredményközlő 2019.04.23 15:40 | Mohos Milán

Sportos beszámoló a hétvégéről 2019.04.20-21.

Sportos húsvét

A Magyar Ökölvívó Szakszövetség április 18-án Érden rendezte meg az Utánpótlás Magyar Kupa versenyt, ahol a Boxer SE kiválósága Márton Eszter junior 50 kg korcsoportban Utánpótlás Magyar Kupa Bajnoki címet szerzett. Márton Tibor szintén a Boxer SE színeiben a serdülő 43 kg-os korcsoportban 3. helyen végzett.

Gratulálunk a kiváló eredményekhez!

Az NB III. Nyugati csoportjának 24. fordulójában az FC Ajka csapata a második helyezett Érdi VSE otthonába látogatott. A piros és sárga lapokkal tűzdelt rangadón a félidei 2-1-es érdi vezetést követően az ajkai csapatnak sikerült kiegyenlíteni Nagy Krisztián büntetőjével, így a végeredmény: Érdi VSE-FC Ajka 2-2. Az FC Ajka ezzel a döntetlennel megtartotta 10 pontos előnyét.

A Bányász SK Ajka asztaliteniszezői az NB III-ban a Celldömölk IV. csapatát fogadták és 12-6 arányú győzelmet arattak.

Győztesek: Kurali Barna 4, Ficzay István 3, Pad Franciska és Palatin József 2-2, valamint a Ficzay-Pad páros. A Bányász két fordulóval a zárás előtt őrzi első helyét a tabellán.

A Bányász megyei I. osztályban szereplő II. csapata továbbra is veretlenül áll az első helyen és két fordulóval a szezon vége előtt már megyei bajnok.