Hírek | eredményközlő 2019.04.15 15:36 | Mohos Milán

Hétvégi ajkai sportos történések

Ez történt az ajkai sportéletben…

Az elmúlt héten a Tovafutók SE fiatal versenyzői vettek részt az Országos Mezei Diákolimpián. A nagy létszámú (220-240 fős) mezőnyben a II. korcsoportos lányoknál Mayer Luca a 13., a II. korcsoportos fiúknál Iróczki Ambrus az 5., a III. korcsoportos lányoknál Reicher Dorka a 84., a IV. korcsoportos fiúknál Palkovics Tamás a 67. helyen végzett.

Gratulálunk a helyt állásért és a kiváló szereplésért valamennyi versenyzőnek!

A Muay Thai Magyar Bajnokságon Józsa Szabolcs (-57 kg) Tofi Seffer személyében egy nagyon erős és komoly ellenfelet kapott a döntőben. A rendkívül színvonalas rendezvényen kettejük összecsapása Józsa Szabolcs győzelmével zárult!

Gratulálunk Szabolcsnak a győzelemhez!

Az FC Ajka csapata 3-0-s győzelmet aratott a MOL Vidi FC II. csapata ellen az NB II. Nyugati csoportjának 23. fordulójában. Ezzel a győzelemmel az FC Ajka továbbra is 10 ponttal vezet az Érdi VSE előtt a bajnokságban. A hétvégén igazi rangadóra kerül sor, mivel az FC Ajka az Érdi VSE otthonába utazik.

A Montenegróban megrendezésre kerülő SKDUN Európa-bajnokságon 21 nemzet mintegy 800 karatékája mérte össze tudását. A SUN-DOME SE 7 versenyzője 9 érmet szerzett.