Hírek | eredményközlő 2019.09.02 15:59 | Davion

Hétvégén történt 2019.08.31.-09.01.

Gólzáporos hétvégével zárult a nyár és indult az ősz

Kézilabda:

Ajka Kupa 2019

Felkészülési férfi kézilabda torna került megrendezésre a Sportcsarnokban szombaton.

Elődöntők eredményei:

KK Ajka -Pénzügyőr SE 31-22 (13-8)

Várpalotai BSK -Alba-MÁV-Előre 22-21 (büntetők után)

3. helyért:

Alba-MÁV-Előre - Pénzügyőr SE 27-26 (13-15)

Foci:

Kötelező győzelem reményében lépett hazai pályára az FC Ajka csapata a nagy változásokon áteső Vác FC ellen.

FC Ajka -Vác FC 5-1 (3-0)

Kis Károly: Fontos volt számunkra ez a találkozó, az idegenbeni bravúrpontok után mindenképpen nyerni szerettünk volna. Az első fél­időben viszonylag jól használtuk ki helyzeteinket, a második játékrészben pedig több területünk volt, sok kontrát vezettünk. Fontos meccset nyertünk, és a közönséget is ki tudtuk szolgálni.
Burzi Attila: Nagyon készültünk erre a meccsre, ehhez képest nem azt játszottuk, amit kellett volna. Sok hibát vétettünk, azt gondolom, ebben a szezonban most játszottunk a leggyengébben.

(forrás: veol.hu/sport)

Ajka Asztalitenisz:
Statisztika PSC Évadnyitó Országos Ranglistaverseny (Budapest)
Kiss Csenge (Ajkai Asztalitenisz SE) ott folytatta, ahol nyár elején abbahagyta.
Ismét az országos dobogó 3. fokán!
Csenge nem a saját korcsoportjában (U10) indult a versenyen, hanem a jövőre tekintve
az U11-es korcsoportban.
Gratulálunk Csengének!

Atlétika:
Hétvégén került megrendezésre a 6. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő és a 3. Atlétikai
Serdülő Magyar Liga Döntő.
A Serdülő Szuper Liga 800m döntőjében Palkovics Tamás Tovafutók SE futója a 4. helyen