Időpont Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2020.01.11.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.12.
9:30
Jégkorong U8 C Torna Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.12.
10:00
Herendi PSK - Ajka Kristály SE Téli Kupa Labdarúgás Ajka Műfüves pálya
2020.01.12.
12:00
Sümeg VSE - Pápai ELC Téli Kupa Labdarúgás Ajka Műfüves pálya
2020.01.12.
12:00
Téli terem bajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.01.12.
13:45
Veszprémi Jéglovagok - Lehel HC U12 Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.12.
16:15
Ajkai Óriások - IOGJA Jégkorong U12 B Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.17.
20:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.18.
10:30
Ajkai Óriások SE - UTE B U14 bajnoki mérkőzés Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.18.
12:00
Téli terem bajnokság Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.01.18.
12:00
FC Ajka - Balassagyarmat (NBIII.) Felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.01.18.
13:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.19.
8:00
Téli terem bajnokság Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.01.19.
10:00
Taliándörögd SE - Herendi PSK Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.01.19.
10:30
Veszprémi Jéglovagok - Ajkai Óriások SE U12 bajnoki mérkőzés Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.19.
12:00
Ajka Kristály SE - Pápai ELC Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.01.19.
13:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.19.
16:00
Téli terem bajnokság Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.01.22.
13:00
FC Ajka - Pápa (NB III.) Felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.01.24.
20:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.25.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.25.
11:00
FC Ajka U19 - Magyarpolány SE edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.01.25.
12:00
Téli terem bajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.01.25.
15:00
FC Ajka Női felnőtt - Szombathelyi Haladás U19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.01.26.
10:00
Sümeg VSE - Herendi PSK Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.01.26.
10:00
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. o. Nyugat Röplabda Ajka, Sportcsarnok
2020.01.26.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.01.26.
12:00
Ajka Kristály SE - Taliándörögd SE Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.01.
8:00
Téli terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.01.
8:00
Darts megyei csapatverseny Darts Ajka, Bányász főépület
2020.02.01.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.01.
11:00
FC Ajka U19 - Lurkó U19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.02.01.
13:00
FC Ajka U17 - Lurkó U17 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.02.01.
18:00
KK Ajka - Simontornya Férfi megyei bajnoki Kézilabda
2020.02.02.
8:00
Téli terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.02.
10:00
Taliándörögd SE - Sümeg SVE Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.02.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.02.
12:00
Pápai ELC - Herendi PSK Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.02.
13:00
Röpisuli Sportegyesület - TFSE Röplabda Női NB II. Nyugati csoport Röplabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.02.
16:00
Téli terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
10:00
FC Ajka - Haladás U17 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.08.
10:00
Téli terembajnokság elődöntő Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.08.
11:30
FC Ajka - Haladás U13 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.08.
12:00
KK Ajka-Vasvár leány serdülő III osztály Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
13:00
Ajka - BEAC Újbuda Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.02.08.
13:00
Ajka Kristály felnőtt - Magyarpolány SE edzőmeccs Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.08.
14:00
KK Ajka - Mosonszolnok női NB II bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
16:00
KK Ajka - Mosonszolnok leány ifjúsági III osztály Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
19:00
KK Ajka - Tapolca megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.09.
8:00
KK Ajka U14 leány torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.09.
10:00
Pápai ELC - Taliándörögd SE Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.09.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.09.
12:00
Ajka Kristály SE - Sümeg VSE Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.09.
17:00
FC Ajka - Vasas FC NB II bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.02.09.
19:00
Téli terembajnokság elődöntők Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.09.
19:00
JÉGDISCO jégdisco Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.14.
17:00
FC Ajka - Sárvár U14 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.15.
7:00
Légvár Légvár Ajka, Sportcsarnok
2020.02.15.
9:00
FC Ajka U19 - Devecser felnőtt - edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.15.
9:00
FC Ajka U9 torna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23, Buborék
2020.02.15.
11:30
U14 AJkai Óriások - Szeged Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.15.
16:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya
2020.02.16.
9:00
FC Ajka U13 torna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23, Buborék
2020.02.16.
9:00
Öregfiúk terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.16.
10:00
Bányász Sk Ajka-Sárvári Sakk Club SE NBII. Széchenyi csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.02.16.
10:00
Taliándörögd SE - Sümeg VSE Téli Kupa 3.helyért Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.16.
10:15
U12 B Ajkai Óriások - KMH SE Girls Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.16.
11:00
Bányász Sk Ajka-SZ-A STSE NBI.B Charousek csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.02.16.
12:00
Herendi PSK - Pápai ELC Téli Kupa 1.helyért Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.16.
13:00
U12 Veszprémi Jéglovagok - Kárpáti Farkasok Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.16.
15:00
Téli terem bajnokság DÖNTŐK Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.16.
16:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.22.
9:00
FC Ajka - Veszprémi USE U17 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.22.
10:00
FC Ajka U19 - Úrkút U19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.22.
10:30
Hatvan - Ajkai Óriások U14 Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.22.
13:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.22.
14:00
Úrkút SK - Sümeg VSE megyei I. osztály bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.22.
20:00
KK Ajka-Simontornya megyei férfi bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.23.
9:30
U12 Torna Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.23.
10:00
Bányász Sk Ajka III.-Szabadgyalog Sakkegyesület Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.02.23.
10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Ezüst Huszár Sakkegyesület Veszprém megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.02.23.
13:00
Röpisuli Sportegyesület - Fésüs Röplabda Akadémia Női NB II. Nyugati csoport Röplabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.23.
14:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.23.
17:00
F.C.Ajka Kft. - MTK Budapest NB II bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.02.23.
18:00
KK Ajka - Alsóörs férfi NB II bajnoki mérkőzás Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.29.
9:00
U10 A torna Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.29.
10:00
FC Ajka - Üstökös Győr U17 edzőmeccs Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.29.
12:00
FC Ajka - Üstökös Győr U19 edzőmeccs Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.29.
13:00
Röpisuli SE - Tatabánya NB II Felsőház Röplabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.29.
13:45
Ajkai Óriások - Kiskőrös U14 Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.29.
14:00
Ajka - DEAC Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.02.29.
16:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.29.
17:00
Öregfiúk teremtorna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.03.01.
8:00
Aerobik Diákolimpia Nyugat Aerobik Ajka, Sportcsarnok
2020.03.01.
10:45
Ajkai Óriások - Lehel HC U12 B Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.01.
13:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.07.
8:30
KK Ajka - VKL SE Győr II. Leány OSB Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.07.
9:30
U10 C torna Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.07.
10:00
FC Ajka - Biatorbágy MLSZ III. U19 Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.07.
12:00
FC Ajka - Biatorbágy MLSZ III. U17 Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.07.
16:00
FC Ajka - Ziccer NLSE Női NB II. Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.07.
16:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.08.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.08.
12:30
KK Ajka- Büki TK Női ifjúsági III. oszt. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.08.
14:30
KK Ajka- Büki TK Női NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.08.
16:30
KK Ajka - Agrofeed ETO-SZESE U23 Férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.08.
17:00
FC Ajka - Budafoki MTE Férfi NB II. Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.08.
18:30
KK Ajka- Éles KISE Férfi Ifjúági II. oszt. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.13.
17:45
Ajkai Óriások - Hatvan U14 Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.14.
10:00
FC Ajka - Főnix-Gold FC U14 Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.14.
12:00
FC Ajka - Főnix-Gold FC U15 Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.14.
13:00
Ajka - PEAC KA Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.03.14.
14:00
Kiemelt Bozsik "C" torna Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.14.
17:00
Öregfiúk Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.03.22.
10:00
Bányász Sk Ajka-Z.Baki Agrocentrum NBII. Széchenyi csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.03.22.
11:00
Bányász Sk Ajka-VASAS SC NBI.B Charousek csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.03.29.
10:00
Bányász Sk Ajka III.-Kelet-Balatoni Sakkegyesület megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.03.29.
10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Révfülöp Nagyközségi Sport Egyesület megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.04.04.
13:00
Ajka - VASAS KA II. Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.04.18.
13:00
Ajka - Sportdarázs Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.04.25.
13:00
Ajka - MTK Budapest Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.04.25.
13:00
V. Tour de Ajka Időfutam kerékpár Ajka, Jubileumi Park
2020.04.26.
9:30
V. Tour de Ajka Ajka-Pápa-Ajka kerékpárverseny kerékpár Ajka, Jubileumi Park
2020.05.03.
18:00
Ajka - MAFC Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.09.27.
8:00
VII. Ajka Duatlon Sprint távú OB, UP ranglista verseny Futás Ajka