Események

Aerobik Diákolimpia Nyugat 8:00
Ajkai Óriások - Lehel HC U12 B 10:45
Közönségkorcsolya 13:00
KK Ajka - VKL SE Győr II. Leány OSB 8:30
U10 C torna 9:30
FC Ajka - Biatorbágy MLSZ III. U19 10:00
FC Ajka - Biatorbágy MLSZ III. U17 12:00
FC Ajka - Ziccer NLSE Női NB II. 16:00
Közönségkorcsolya 16:00
Közönségkorcsolya 10:00
KK Ajka- Büki TK Női ifjúsági III. oszt. 12:30
KK Ajka- Büki TK Női NB II. 14:30
KK Ajka - Agrofeed ETO-SZESE U23 Férfi NB II. 16:30
FC Ajka - Budafoki MTE Férfi NB II. 17:00
KK Ajka- Éles KISE Férfi Ifjúági II. oszt. 18:30
Ajkai Óriások - Hatvan U14 17:45
FC Ajka - Főnix-Gold FC U14 10:00
FC Ajka - Főnix-Gold FC U15 12:00
Ajka - PEAC KA Női NB1/B 13:00
Kiemelt Bozsik "C" torna 14:00
Öregfiúk Terembajnokság 17:00
Bányász Sk Ajka-Z.Baki Agrocentrum NBII. Széchenyi csoport 10:00
Bányász Sk Ajka-VASAS SC NBI.B Charousek csoport 11:00
Bányász Sk Ajka III.-Kelet-Balatoni Sakkegyesület megyei bajnokság 10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Révfülöp Nagyközségi Sport Egyesület megyei bajnokság 10:00

25 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2020 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Február

2020 Március

Április >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2020.03.01.
8:00
Aerobik Diákolimpia Nyugat Aerobik Ajka, Sportcsarnok
2020.03.01.
10:45
Ajkai Óriások - Lehel HC U12 B Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.01.
13:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.07.
8:30
KK Ajka - VKL SE Győr II. Leány OSB Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.07.
9:30
U10 C torna Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.07.
10:00
FC Ajka - Biatorbágy MLSZ III. U19 Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.07.
12:00
FC Ajka - Biatorbágy MLSZ III. U17 Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.07.
16:00
FC Ajka - Ziccer NLSE Női NB II. Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.07.
16:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.08.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.08.
12:30
KK Ajka- Büki TK Női ifjúsági III. oszt. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.08.
14:30
KK Ajka- Büki TK Női NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.08.
16:30
KK Ajka - Agrofeed ETO-SZESE U23 Férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.08.
17:00
FC Ajka - Budafoki MTE Férfi NB II. Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.08.
18:30
KK Ajka- Éles KISE Férfi Ifjúági II. oszt. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.03.13.
17:45
Ajkai Óriások - Hatvan U14 Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.03.14.
10:00
FC Ajka - Főnix-Gold FC U14 Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.14.
12:00
FC Ajka - Főnix-Gold FC U15 Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.14.
13:00
Ajka - PEAC KA Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.03.14.
14:00
Kiemelt Bozsik "C" torna Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.03.14.
17:00
Öregfiúk Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.03.22.
10:00
Bányász Sk Ajka-Z.Baki Agrocentrum NBII. Széchenyi csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.03.22.
11:00
Bányász Sk Ajka-VASAS SC NBI.B Charousek csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.03.29.
10:00
Bányász Sk Ajka III.-Kelet-Balatoni Sakkegyesület megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.03.29.
10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Révfülöp Nagyközségi Sport Egyesület megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
KeSzeCsüSzoVa
1
Aerobik Diákolimpia Nyugat Ajkai Óriások - Lehel HC U12 B Közönségkorcsolya
234567
FC Ajka - Biatorbágy MLSZ III. U19 FC Ajka - Biatorbágy MLSZ III. U17 FC Ajka - Ziccer NLSE Női NB II. U10 C torna Közönségkorcsolya KK Ajka - VKL SE Győr II. Leány OSB
8
KK Ajka- Büki TK Női ifjúsági III. oszt. KK Ajka- Büki TK Női NB II. KK Ajka - Agrofeed ETO-SZESE U23 Férfi NB II. KK Ajka- Éles KISE Férfi Ifjúági II. oszt. FC Ajka - Budafoki MTE Férfi NB II. Közönségkorcsolya
910111213
Ajkai Óriások - Hatvan U14
14
Ajka - PEAC KA Női NB1/B FC Ajka - Főnix-Gold FC U14 FC Ajka - Főnix-Gold FC U15 Öregfiúk Terembajnokság Kiemelt Bozsik "C" torna
15
16171819202122
Bányász Sk Ajka-VASAS SC NBI.B Charousek csoport Bányász Sk Ajka-Z.Baki Agrocentrum NBII. Széchenyi csoport
23242526272829
Bányász Sk Ajka III.-Kelet-Balatoni Sakkegyesület megyei bajnokság Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Révfülöp Nagyközségi Sport Egyesület megyei bajnokság
3031