Események

Téli terembajnokság 8:00
Darts megyei csapatverseny 8:00
Közönségkorcsolya 10:00
FC Ajka U19 - Lurkó U19 edzőmérkőzés 11:00
FC Ajka U17 - Lurkó U17 edzőmérkőzés 13:00
KK Ajka - Simontornya Férfi megyei bajnoki 18:00
Téli terembajnokság 8:00
Taliándörögd SE - Sümeg SVE Téli Kupa 10:00
Közönségkorcsolya 10:00
Pápai ELC - Herendi PSK Téli Kupa 12:00
Röpisuli Sportegyesület - TFSE Röplabda Női NB II. Nyugati csoport 13:00
Téli terembajnokság 16:00
FC Ajka - Haladás U17 edzőmérkőzés 10:00
Téli terembajnokság elődöntő 10:00
Közönségkorcsolya 10:00
FC Ajka - Haladás U13 edzőmérkőzés 11:30
KK Ajka-Vasvár leány serdülő III osztály 12:00
Ajka - BEAC Újbuda Női NB1/B 13:00
Ajka Kristály felnőtt - Magyarpolány SE edzőmeccs 13:00
KK Ajka - Mosonszolnok női NB II bajnoki 14:00
KK Ajka - Mosonszolnok leány ifjúsági III osztály 16:00
KK Ajka - Tapolca megyei férfi 19:00
KK Ajka U14 leány torna 8:00
Pápai ELC - Taliándörögd SE Téli Kupa 10:00
Közönségkorcsolya 10:00
Ajka Kristály SE - Sümeg VSE Téli Kupa 12:00
FC Ajka - Vasas FC NB II bajnoki mérkőzés 17:00
Téli terembajnokság elődöntők 19:00
JÉGDISCO 19:00
FC Ajka - Sárvár U14 edzőmérkőzés 17:00
Légvár 7:00
FC Ajka U19 - Devecser felnőtt - edzőmérkőzés 9:00
FC Ajka U9 torna 9:00
U14 AJkai Óriások - Szeged 11:30
Közönségkorcsolya 16:00
FC Ajka U13 torna 9:00
Öregfiúk terembajnokság 9:00
Bányász Sk Ajka-Sárvári Sakk Club SE NBII. Széchenyi csoport 10:00
Taliándörögd SE - Sümeg VSE Téli Kupa 3.helyért 10:00
U12 B Ajkai Óriások - KMH SE Girls 10:15
Bányász Sk Ajka-SZ-A STSE NBI.B Charousek csoport 11:00
Herendi PSK - Pápai ELC Téli Kupa 1.helyért 12:00
U12 Veszprémi Jéglovagok - Kárpáti Farkasok 13:00
Téli terem bajnokság DÖNTŐK 15:00
Közönségkorcsolya 16:00
FC Ajka - Veszprémi USE U17 edzőmérkőzés 9:00
FC Ajka U19 - Úrkút U19 edzőmérkőzés 10:00
Hatvan - Ajkai Óriások U14 10:30
Közönségkorcsolya 13:00
Úrkút SK - Sümeg VSE megyei I. osztály bajnoki mérkőzés 14:00
KK Ajka-Simontornya megyei férfi bajnoki 20:00
U12 Torna 9:30
Bányász Sk Ajka III.-Szabadgyalog Sakkegyesület 10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Ezüst Huszár Sakkegyesület Veszprém megyei bajnokság 10:00
Röpisuli Sportegyesület - Fésüs Röplabda Akadémia Női NB II. Nyugati csoport 13:00
Közönségkorcsolya 14:00
F.C.Ajka Kft. - MTK Budapest NB II bajnoki mérkőzés 17:00
KK Ajka - Alsóörs férfi NB II bajnoki mérkőzás 18:00
U10 A torna 9:00
FC Ajka - Üstökös Győr U17 edzőmeccs 10:00
FC Ajka - Üstökös Győr U19 edzőmeccs 12:00
Röpisuli SE - Tatabánya NB II Felsőház 13:00
Ajkai Óriások - Kiskőrös U14 13:45
Ajka - DEAC Női NB1/B 14:00
Közönségkorcsolya 16:00
Öregfiúk teremtorna 17:00

66 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2020 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Január

2020 Február

Március >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2020.02.01.
8:00
Téli terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.01.
8:00
Darts megyei csapatverseny Darts Ajka, Bányász főépület
2020.02.01.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.01.
11:00
FC Ajka U19 - Lurkó U19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.02.01.
13:00
FC Ajka U17 - Lurkó U17 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.02.01.
18:00
KK Ajka - Simontornya Férfi megyei bajnoki Kézilabda
2020.02.02.
8:00
Téli terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.02.
10:00
Taliándörögd SE - Sümeg SVE Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.02.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.02.
12:00
Pápai ELC - Herendi PSK Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.02.
13:00
Röpisuli Sportegyesület - TFSE Röplabda Női NB II. Nyugati csoport Röplabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.02.
16:00
Téli terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
10:00
FC Ajka - Haladás U17 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.08.
10:00
Téli terembajnokság elődöntő Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.08.
11:30
FC Ajka - Haladás U13 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.08.
12:00
KK Ajka-Vasvár leány serdülő III osztály Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
13:00
Ajka - BEAC Újbuda Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.02.08.
13:00
Ajka Kristály felnőtt - Magyarpolány SE edzőmeccs Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.08.
14:00
KK Ajka - Mosonszolnok női NB II bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
16:00
KK Ajka - Mosonszolnok leány ifjúsági III osztály Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.08.
19:00
KK Ajka - Tapolca megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.09.
8:00
KK Ajka U14 leány torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.09.
10:00
Pápai ELC - Taliándörögd SE Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.09.
10:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.09.
12:00
Ajka Kristály SE - Sümeg VSE Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.09.
17:00
FC Ajka - Vasas FC NB II bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.02.09.
19:00
Téli terembajnokság elődöntők Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.09.
19:00
JÉGDISCO jégdisco Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.14.
17:00
FC Ajka - Sárvár U14 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.15.
7:00
Légvár Légvár Ajka, Sportcsarnok
2020.02.15.
9:00
FC Ajka U19 - Devecser felnőtt - edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.15.
9:00
FC Ajka U9 torna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23, Buborék
2020.02.15.
11:30
U14 AJkai Óriások - Szeged Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.15.
16:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya
2020.02.16.
9:00
FC Ajka U13 torna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23, Buborék
2020.02.16.
9:00
Öregfiúk terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.16.
10:00
Bányász Sk Ajka-Sárvári Sakk Club SE NBII. Széchenyi csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.02.16.
10:00
Taliándörögd SE - Sümeg VSE Téli Kupa 3.helyért Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.16.
10:15
U12 B Ajkai Óriások - KMH SE Girls Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.16.
11:00
Bányász Sk Ajka-SZ-A STSE NBI.B Charousek csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.02.16.
12:00
Herendi PSK - Pápai ELC Téli Kupa 1.helyért Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.16.
13:00
U12 Veszprémi Jéglovagok - Kárpáti Farkasok Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.16.
15:00
Téli terem bajnokság DÖNTŐK Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
2020.02.16.
16:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.22.
9:00
FC Ajka - Veszprémi USE U17 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.22.
10:00
FC Ajka U19 - Úrkút U19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.22.
10:30
Hatvan - Ajkai Óriások U14 Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.22.
13:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.22.
14:00
Úrkút SK - Sümeg VSE megyei I. osztály bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka, Műfüves pálya
2020.02.22.
20:00
KK Ajka-Simontornya megyei férfi bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.23.
9:30
U12 Torna Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.23.
10:00
Bányász Sk Ajka III.-Szabadgyalog Sakkegyesület Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.02.23.
10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Ezüst Huszár Sakkegyesület Veszprém megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2020.02.23.
13:00
Röpisuli Sportegyesület - Fésüs Röplabda Akadémia Női NB II. Nyugati csoport Röplabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.23.
14:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.23.
17:00
F.C.Ajka Kft. - MTK Budapest NB II bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka Városi Sportcentum
2020.02.23.
18:00
KK Ajka - Alsóörs férfi NB II bajnoki mérkőzás Kézilabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.29.
9:00
U10 A torna Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.29.
10:00
FC Ajka - Üstökös Győr U17 edzőmeccs Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.29.
12:00
FC Ajka - Üstökös Győr U19 edzőmeccs Labdarúgás Ajka,Műfüves pálya
2020.02.29.
13:00
Röpisuli SE - Tatabánya NB II Felsőház Röplabda Ajka, Sportcsarnok
2020.02.29.
13:45
Ajkai Óriások - Kiskőrös U14 Jégkorong Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.29.
14:00
Ajka - DEAC Női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2020.02.29.
16:00
Közönségkorcsolya Jégkorcsolya Ajkai Fedett Jégpálya
2020.02.29.
17:00
Öregfiúk teremtorna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok
KeSzeCsüSzoVa
1
Téli terembajnokság FC Ajka U19 - Lurkó U19 edzőmérkőzés FC Ajka U17 - Lurkó U17 edzőmérkőzés Darts megyei csapatverseny Közönségkorcsolya KK Ajka - Simontornya Férfi megyei bajnoki
2
Taliándörögd SE - Sümeg SVE Téli Kupa Pápai ELC - Herendi PSK Téli Kupa Téli terembajnokság Téli terembajnokság Röpisuli Sportegyesület - TFSE Röplabda Női NB II. Nyugati csoport Közönségkorcsolya
345678
KK Ajka - Tapolca megyei férfi Ajka - BEAC Újbuda Női NB1/B FC Ajka - Haladás U17 edzőmérkőzés FC Ajka - Haladás U13 edzőmérkőzés Ajka Kristály felnőtt - Magyarpolány SE edzőmeccs KK Ajka-Vasvár leány serdülő III osztály KK Ajka - Mosonszolnok női NB II bajnoki KK Ajka - Mosonszolnok leány ifjúsági III osztály Téli terembajnokság elődöntő Közönségkorcsolya
9
Pápai ELC - Taliándörögd SE Téli Kupa Ajka Kristály SE - Sümeg VSE Téli Kupa FC Ajka - Vasas FC NB II bajnoki mérkőzés KK Ajka U14 leány torna Téli terembajnokság elődöntők Közönségkorcsolya JÉGDISCO
1011121314
FC Ajka - Sárvár U14 edzőmérkőzés
15
FC Ajka U19 - Devecser felnőtt - edzőmérkőzés FC Ajka U9 torna Légvár U14 AJkai Óriások - Szeged Közönségkorcsolya
16
Bányász Sk Ajka-SZ-A STSE NBI.B Charousek csoport Bányász Sk Ajka-Sárvári Sakk Club SE NBII. Széchenyi csoport Téli terem bajnokság DÖNTŐK FC Ajka U13 torna Taliándörögd SE - Sümeg VSE Téli Kupa 3.helyért Herendi PSK - Pápai ELC Téli Kupa 1.helyért Öregfiúk terembajnokság U12 B Ajkai Óriások - KMH SE Girls U12 Veszprémi Jéglovagok - Kárpáti Farkasok Közönségkorcsolya
171819202122
KK Ajka-Simontornya megyei férfi bajnoki Úrkút SK - Sümeg VSE megyei I. osztály bajnoki mérkőzés FC Ajka - Veszprémi USE U17 edzőmérkőzés FC Ajka U19 - Úrkút U19 edzőmérkőzés Hatvan - Ajkai Óriások U14 Közönségkorcsolya
23
Bányász Sk Ajka III.-Szabadgyalog Sakkegyesület Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Ezüst Huszár Sakkegyesület Veszprém megyei bajnokság Röpisuli Sportegyesület - Fésüs Röplabda Akadémia Női NB II. Nyugati csoport F.C.Ajka Kft. - MTK Budapest NB II bajnoki mérkőzés KK Ajka - Alsóörs férfi NB II bajnoki mérkőzás Közönségkorcsolya U12 Torna
242526272829
Ajka - DEAC Női NB1/B FC Ajka - Üstökös Győr U17 edzőmeccs FC Ajka - Üstökös Győr U19 edzőmeccs Röpisuli SE - Tatabánya NB II Felsőház Öregfiúk teremtorna U10 A torna Ajkai Óriások - Kiskőrös U14 Közönségkorcsolya