Események

FC Ajka-Vác Merkantil Liga NB II. 17:00
FC Ajka-Tatabányai SC U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
FC Ajka-Diósdi TC U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Budai Farkasok férfi ifjúsági 11:00
KK Ajka-Kisbér férfi NB II. 18:00
FC Ajka-Balmazújváros Merkantil Liga NB II. 16:00
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Répcelak leány serdülő 13:00
KK Ajka-Mosonmagyaróvár Női NB II. felnőtt 15:00
KK Ajka-Csornai SE női ifjúsági 17:00
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Százhalombatta férfi ifjúsági 11:00
Ajka Kristály SE-Fűzfői AK felnőtt M.I. Bajnoki 16:00
KK Ajka-Veszprémi KKFT. férfi NB II. 18:00
Ajka-Pécs U23 női NB1/B 13:00

15 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2019 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Augusztus

2019 Szeptember

Október >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2019.09.01.
17:00
FC Ajka-Vác Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.09.07.
10:00
FC Ajka-Tatabányai SC U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.09.14.
10:00
FC Ajka-Diósdi TC U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.09.14.
11:00
KK Ajka-Budai Farkasok férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.14.
18:00
KK Ajka-Kisbér férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.18.
16:00
FC Ajka-Balmazújváros Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.09.21.
10:00
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.09.22.
13:00
KK Ajka-Répcelak leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.22.
15:00
KK Ajka-Mosonmagyaróvár Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.22.
17:00
KK Ajka-Csornai SE női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.28.
10:00
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.09.28.
11:00
KK Ajka-Százhalombatta férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.28.
16:00
Ajka Kristály SE-Fűzfői AK felnőtt M.I. Bajnoki Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2019.09.28.
18:00
KK Ajka-Veszprémi KKFT. férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.29.
13:00
Ajka-Pécs U23 női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
KeSzeCsüSzoVa
1
FC Ajka-Vác Merkantil Liga NB II.
234567
FC Ajka-Tatabányai SC U-14,U-15 10:00,12:00
8
91011121314
FC Ajka-Diósdi TC U-17,U-19 10:00,12:00 KK Ajka-Kisbér férfi NB II. KK Ajka-Budai Farkasok férfi ifjúsági
15
161718
FC Ajka-Balmazújváros Merkantil Liga NB II.
192021
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-14,U-15 10:00,12:00
22
KK Ajka-Mosonmagyaróvár Női NB II. felnőtt KK Ajka-Csornai SE női ifjúsági KK Ajka-Répcelak leány serdülő
232425262728
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-17,U-19 10:00,12:00 KK Ajka-Veszprémi KKFT. férfi NB II. KK Ajka-Százhalombatta férfi ifjúsági Ajka Kristály SE-Fűzfői AK felnőtt M.I. Bajnoki
29
Ajka-Pécs U23 női NB1/B
30