Események

FC Ajka-Nagykanizsa U19,U17 10:00 és 12:00 10:00
FC Ajka-Sümeg U14,U15 17:30 17:30
FC Ajka-Üstökös Győr U14,U15 10:00 10:00
KK Ajka-FTC KN KFT II. serdülő lány 14:00
KK Ajka-NEKA II. ifi 15:45
FC Ajka-Balatonfüredi Fc női NB II. 16:00
KK Ajka-Ács férfi NBII. 18:00
FC Ajka-TARR Andráshida SC NB III. Nyugati csoport 17:00
KK Ajka-Bősárkány ifi leány 17:00
Fc Ajka-Siófok U-16 Leány 17:00
Megyei U15 gyermek röplabda bajnoki forduló 9:00-16:00 9:00
FC Ajka-Sopron U19,U17 10:00 és 12:00 10:00
Fc Ajka-Balatonfüredi FC U-19 Leány 17:00
III. Ajka Kupa U-10,12 10:00-16:00 10:00
FC Ajka-ZTE U14,U15 10:00 10:00
FC Ajka-III.ker. TVE NB III. Nyugat BAJNOKAVATÓ 17:30 https://www.facebook.com/fcajkaofficial/photos/a.955695221186424/2208281915927742/?type=3&theater

16 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2019 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Április

2019 Május

Június >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2019.05.01.
10:00
FC Ajka-Nagykanizsa U19,U17 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.08.
17:30
FC Ajka-Sümeg U14,U15 17:30 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.11.
10:00
FC Ajka-Üstökös Győr U14,U15 10:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.11.
14:00
KK Ajka-FTC KN KFT II. serdülő lány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.11.
15:45
KK Ajka-NEKA II. ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.11.
16:00
FC Ajka-Balatonfüredi Fc női NB II. Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.11.
18:00
KK Ajka-Ács férfi NBII. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.12.
17:00
FC Ajka-TARR Andráshida SC NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.05.12.
17:00
KK Ajka-Bősárkány ifi leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.15.
17:00
Fc Ajka-Siófok U-16 Leány Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.19.
9:00
Megyei U15 gyermek röplabda bajnoki forduló 9:00-16:00 Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.19.
10:00
FC Ajka-Sopron U19,U17 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.22.
17:00
Fc Ajka-Balatonfüredi FC U-19 Leány Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.25.
10:00
III. Ajka Kupa U-10,12 10:00-16:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.05.26.
10:00
FC Ajka-ZTE U14,U15 10:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.26.
17:30
FC Ajka-III.ker. TVE NB III. Nyugat BAJNOKAVATÓ Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
1
FC Ajka-Nagykanizsa U19,U17 10:00 és 12:00
2345
678
FC Ajka-Sümeg U14,U15 17:30
91011
KK Ajka-Ács férfi NBII. KK Ajka-NEKA II. ifi KK Ajka-FTC KN KFT II. serdülő lány FC Ajka-Balatonfüredi Fc női NB II. FC Ajka-Üstökös Győr U14,U15 10:00
12
FC Ajka-TARR Andráshida SC NB III. Nyugati csoport KK Ajka-Bősárkány ifi leány
131415
Fc Ajka-Siófok U-16 Leány
16171819
FC Ajka-Sopron U19,U17 10:00 és 12:00 Megyei U15 gyermek röplabda bajnoki forduló 9:00-16:00
202122
Fc Ajka-Balatonfüredi FC U-19 Leány
232425
III. Ajka Kupa U-10,12 10:00-16:00
26
FC Ajka-III.ker. TVE NB III. Nyugat BAJNOKAVATÓ FC Ajka-ZTE U14,U15 10:00
2728293031