Események

FC Ajka-Király SZE U-14, U-15 mérkőzések 16:30
Úrkút-Kislőd-Ajka túra 8:15 http://www.bdte.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=3
Pokol-lik túra 9:00 http://www.bdte.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=3
Aerobik Diákolimpia 11:00-18:00 11:00
Ajka Kristály- Apácatorna téli kupa mérkőzés 14:00
Sümeg-Taliándörögd téli kupa mérkőzés 16:00
Ajkai Óriások-Nyugati Eszkimók U-12 10:15
RSE AJKA-VESC NŐI NB II. 13:00
Veszprémi Jéglovagok- KASI U-12 13:15
FC Ajka-Pénzügyőr SE NB III. Nyugati csoport 16:00
KK Ajka-Pápa NB II. 16:30
KK Ajka-Bük leány ifi 19:00
FC Ajka-Veszprém Leány U16 17:00
Fiatalok tájékozódási túraversenye 8:30
FC Ajka-Lurkó U 17, U 19, 10:00,12:00 10:00
RSE Ajka-RÖAK Kaposvár NB II. 14:00
FC Ajka-Sopron NB II. női 11:00
KK Ajka-Pápa női 17:00
Öregfiúk Teremtorna 8:00-16:00 8:00
FC Ajka-Gyirmót U15/14 10:00 mindkét mérkőzés 10:00
Ajkai Óriások-IOGJA U-14 10:15
Úrkút-Magyarpolány M I. felnőtt 15:00
KK Ajka-Várpalota NB II. férfi 16:00
FC Ajka-Pápai Petutz Fc NB III. Nyugati csoport 16:00
FC Ajka-Sárvár Fc NB III. Nyugati csoport 16:00

24 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2019 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Február

2019 Március

Április >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2019.03.01.
16:30
FC Ajka-Király SZE U-14, U-15 mérkőzések Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.02.
8:15
Úrkút-Kislőd-Ajka túra természetjárás Ajka Buszpályaudvar 8:15-ös indulás
2019.03.02.
9:00
Pokol-lik túra természetjárás 9:00 Hoteltől indulás
2019.03.02.
11:00
Aerobik Diákolimpia 11:00-18:00 Aerobik Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.02.
14:00
Ajka Kristály- Apácatorna téli kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.02.
16:00
Sümeg-Taliándörögd téli kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.03.
10:15
Ajkai Óriások-Nyugati Eszkimók U-12 Jégkorong Ajka, Jégcsarnok Sport utca 14.
2019.03.03.
13:00
RSE AJKA-VESC NŐI NB II. Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.03.
13:15
Veszprémi Jéglovagok- KASI U-12 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.03.03.
16:00
FC Ajka-Pénzügyőr SE NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.03.03.
16:30
KK Ajka-Pápa NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.03.
19:00
KK Ajka-Bük leány ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.08.
17:00
FC Ajka-Veszprém Leány U16 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.09.
8:30
Fiatalok tájékozódási túraversenye természetjárás Ajka (Csinger), Völgybüfé Dürgő Ágnes 0620/9660731
2019.03.09.
10:00
FC Ajka-Lurkó U 17, U 19, 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.03.09.
14:00
RSE Ajka-RÖAK Kaposvár NB II. Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.10.
11:00
FC Ajka-Sopron NB II. női Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.03.10.
17:00
KK Ajka-Pápa női Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.15.
8:00
Öregfiúk Teremtorna 8:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.16.
10:00
FC Ajka-Gyirmót U15/14 10:00 mindkét mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.16.
10:15
Ajkai Óriások-IOGJA U-14 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.03.16.
15:00
Úrkút-Magyarpolány M I. felnőtt Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.16.
16:00
KK Ajka-Várpalota NB II. férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.17.
16:00
FC Ajka-Pápai Petutz Fc NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.03.31.
16:00
FC Ajka-Sárvár Fc NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
1
FC Ajka-Király SZE U-14, U-15 mérkőzések
2
Aerobik Diákolimpia 11:00-18:00 Ajka Kristály- Apácatorna téli kupa mérkőzés Sümeg-Taliándörögd téli kupa mérkőzés Pokol-lik túra Úrkút-Kislőd-Ajka túra
3
FC Ajka-Pénzügyőr SE NB III. Nyugati csoport RSE AJKA-VESC NŐI NB II. KK Ajka-Pápa NB II. KK Ajka-Bük leány ifi Ajkai Óriások-Nyugati Eszkimók U-12 Veszprémi Jéglovagok- KASI U-12
45678
FC Ajka-Veszprém Leány U16
9
Fiatalok tájékozódási túraversenye FC Ajka-Lurkó U 17, U 19, 10:00,12:00 RSE Ajka-RÖAK Kaposvár NB II.
10
KK Ajka-Pápa női FC Ajka-Sopron NB II. női
1112131415
Öregfiúk Teremtorna 8:00-16:00
16
FC Ajka-Gyirmót U15/14 10:00 mindkét mérkőzés Úrkút-Magyarpolány M I. felnőtt KK Ajka-Várpalota NB II. férfi Ajkai Óriások-IOGJA U-14
17
FC Ajka-Pápai Petutz Fc NB III. Nyugati csoport
18192021222324
25262728293031
FC Ajka-Sárvár Fc NB III. Nyugati csoport