Események

FC Ajka-Érdi VSE U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
FC Ajka-Balatonfüredi FC leány U-19 13:00
Röpisuli-Haladás 13:00
FC Ajka-Csákvár Merkantil Liga NB II. 17:00
FC Ajka-Budaörs NB II. 19:00
FC Ajka-Csákvár TK U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
Ajka Kupa Rock'n'Roll táncverseny 12:00-18:00 12:00
Ajka-Tatabányai KC női NB1/B 13:00
ATSE U-11-es fiú torna 9:00-15:30 9:00
Bozsik Torna U/10, U/11 10:00-13:00 10:00
FC Ajka-Dorog Merkantil Liga NB II. 17:00
KK Ajka-Zalaegerszeg leány serdülő 9:00
Ajkai Óriások U-10-es torna 9:00
FC Ajka-Bicskei TC U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Budakalász férfi ifjúsági 11:00
KK Ajka-Egerszegi KK női ifjúsági 13:00
Ajkai Óriások-Ocskay Gábor JA B U-14B 13:45
FC Ajka-MTE 1904 leány U-16 14:00
KK Ajka-Egerszegi KK Női NB II. felnőtt 15:30
KK Ajka-Tarján férfi NB II. 18:00
Bányász Sk Ajka-Győri Elektromos NBI.B Charousek csoport 10:00
Bányász Sk Ajka-SE Kisbér-Ászár NBII. Széchenyi csoport 10:00
Röpisuli-SZBBRA 13:00
KK Ajka-Nemesvámos megyei férfi 18:00
KK Ajka-Pápa megyei férfi 20:30
35. Veres Pálné Leány Röplabda Kupa 9:00
FC Ajka-Dunaújváros PASE U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
FC Ajka-MLER-Bus felnőtt női NBII-es bajnoki 15:00
Bányász Sk Ajka III.-Péti MTK megyei bajnokság 10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Tapolca Városi Sport Egyesület III. megyei bajnokság 10:00
FC Ajka-Dorogi FC leány U-16 11:00
FC Ajka-Gyirmót Merkantil Liga NB II. 18:00
KK Ajka-Tatai AC férfi ifjúsági 11:00
Ajka-Csata DSE női NB1/B 13:00
KK Ajka-Komárom férfi NB II. 18:00

24 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2019 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Október

2019 November

December >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2019.11.02.
10:00
FC Ajka-Érdi VSE U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.03.
13:00
FC Ajka-Balatonfüredi FC leány U-19 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.03.
13:00
Röpisuli-Haladás Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.03.
17:00
FC Ajka-Csákvár Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.11.06.
19:00
FC Ajka-Budaörs NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.11.09.
10:00
FC Ajka-Csákvár TK U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.09.
12:00
Ajka Kupa Rock'n'Roll táncverseny 12:00-18:00 Rock\'n\'Roll Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.09.
13:00
Ajka-Tatabányai KC női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.11.10.
9:00
ATSE U-11-es fiú torna 9:00-15:30 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.10.
10:00
Bozsik Torna U/10, U/11 10:00-13:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.11.10.
17:00
FC Ajka-Dorog Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.11.16.
9:00
KK Ajka-Zalaegerszeg leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.16.
9:00
Ajkai Óriások U-10-es torna Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.11.16.
10:00
FC Ajka-Bicskei TC U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.16.
11:00
KK Ajka-Budakalász férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.16.
13:00
KK Ajka-Egerszegi KK női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.16.
13:45
Ajkai Óriások-Ocskay Gábor JA B U-14B Jégkorong
2019.11.16.
14:00
FC Ajka-MTE 1904 leány U-16 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.16.
15:30
KK Ajka-Egerszegi KK Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.16.
18:00
KK Ajka-Tarján férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.17.
10:00
Bányász Sk Ajka-Győri Elektromos NBI.B Charousek csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.11.17.
10:00
Bányász Sk Ajka-SE Kisbér-Ászár NBII. Széchenyi csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.11.17.
13:00
Röpisuli-SZBBRA Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.17.
18:00
KK Ajka-Nemesvámos megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.22.
20:30
KK Ajka-Pápa megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.23.
9:00
35. Veres Pálné Leány Röplabda Kupa Röplabda Ajka Fekete-Vörösmarty Tornaterem József Attila utca 30.
2019.11.23.
10:00
FC Ajka-Dunaújváros PASE U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.23.
15:00
FC Ajka-MLER-Bus felnőtt női NBII-es bajnoki Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.24.
10:00
Bányász Sk Ajka III.-Péti MTK megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.11.24.
10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Tapolca Városi Sport Egyesület III. megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.11.24.
11:00
FC Ajka-Dorogi FC leány U-16 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.27.
18:00
FC Ajka-Gyirmót Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.11.30.
11:00
KK Ajka-Tatai AC férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.30.
13:00
Ajka-Csata DSE női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.11.30.
18:00
KK Ajka-Komárom férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
12
FC Ajka-Érdi VSE U-17,U-19 10:00,12:00
3
FC Ajka-Csákvár Merkantil Liga NB II. FC Ajka-Balatonfüredi FC leány U-19 Röpisuli-Haladás
456
FC Ajka-Budaörs NB II.
789
FC Ajka-Csákvár TK U-14,U-15 10:00,12:00 Ajka-Tatabányai KC női NB1/B Ajka Kupa Rock'n'Roll táncverseny 12:00-18:00
10
FC Ajka-Dorog Merkantil Liga NB II. Bozsik Torna U/10, U/11 10:00-13:00 ATSE U-11-es fiú torna 9:00-15:30
111213141516
FC Ajka-Bicskei TC U-17,U-19 10:00,12:00 KK Ajka-Egerszegi KK Női NB II. felnőtt KK Ajka-Egerszegi KK női ifjúsági KK Ajka-Zalaegerszeg leány serdülő KK Ajka-Tarján férfi NB II. KK Ajka-Budakalász férfi ifjúsági FC Ajka-MTE 1904 leány U-16 Ajkai Óriások U-10-es torna Ajkai Óriások-Ocskay Gábor JA B U-14B
17
KK Ajka-Nemesvámos megyei férfi Bányász Sk Ajka-Győri Elektromos NBI.B Charousek csoport Bányász Sk Ajka-SE Kisbér-Ászár NBII. Széchenyi csoport Röpisuli-SZBBRA
1819202122
KK Ajka-Pápa megyei férfi
23
FC Ajka-Dunaújváros PASE U-14,U-15 10:00,12:00 FC Ajka-MLER-Bus felnőtt női NBII-es bajnoki 35. Veres Pálné Leány Röplabda Kupa
24
FC Ajka-Dorogi FC leány U-16 Bányász Sk Ajka III.-Péti MTK megyei bajnokság Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Tapolca Városi Sport Egyesület III. megyei bajnokság
252627
FC Ajka-Gyirmót Merkantil Liga NB II.
282930
KK Ajka-Komárom férfi NB II. KK Ajka-Tatai AC férfi ifjúsági Ajka-Csata DSE női NB1/B