Események

FC Ajka-Gyirmót Merkantil Liga NB II. 19:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi SE női ifjúsági 15:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi Női NB II. felnőtt 17:00
KK Ajka-VKLSE leány serdülő 9:00
FC Ajka-Komárom VSE U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-KSA Budapest férfi ifjúsági 11:00
KK Ajka-VKLSE Győr női ifjúsági 13:00
KK Ajka-VKLSE Győr Női NB II. felnőtt 15:30
KK Ajka-Szentgotthárd férfi NB II. 18:00
FC Ajka-Komárom VSE U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Balatonfüred férfi ifjúsági 15:30
KK Ajka-Balatonfüred férfi NB II. 18:00
FC Ajka-Szeged Merkantil Liga NB II. 17:00
FC Ajka-Érdi VSE U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Celldömölk leány serdülő 13:00
KK Ajka-Celldömölki VSE női ifjúsági 15:00
KK Ajka-Celldömölk Női NB II. felnőtt 17:00

2019 minden eseményének megjelenése

< Szeptember

2019 Október

November >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2019.10.02.
19:00
FC Ajka-Gyirmót Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.10.06.
15:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi SE női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.06.
17:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
9:00
KK Ajka-VKLSE leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
10:00
FC Ajka-Komárom VSE U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.12.
11:00
KK Ajka-KSA Budapest férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
13:00
KK Ajka-VKLSE Győr női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
15:30
KK Ajka-VKLSE Győr Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
18:00
KK Ajka-Szentgotthárd férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.19.
10:00
FC Ajka-Komárom VSE U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.19.
15:30
KK Ajka-Balatonfüred férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.19.
18:00
KK Ajka-Balatonfüred férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.20.
17:00
FC Ajka-Szeged Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.10.26.
10:00
FC Ajka-Érdi VSE U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.27.
13:00
KK Ajka-Celldömölk leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.27.
15:00
KK Ajka-Celldömölki VSE női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.27.
17:00
KK Ajka-Celldömölk Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
12
FC Ajka-Gyirmót Merkantil Liga NB II.
3456
KK Ajka-Sárvári Kinizsi Női NB II. felnőtt KK Ajka-Sárvári Kinizsi SE női ifjúsági
789101112
FC Ajka-Komárom VSE U-14,U-15 10:00,12:00 KK Ajka-VKLSE Győr Női NB II. felnőtt KK Ajka-VKLSE Győr női ifjúsági KK Ajka-VKLSE leány serdülő KK Ajka-Szentgotthárd férfi NB II. KK Ajka-KSA Budapest férfi ifjúsági
13
141516171819
FC Ajka-Komárom VSE U-17,U-19 10:00,12:00 KK Ajka-Balatonfüred férfi NB II. KK Ajka-Balatonfüred férfi ifjúsági
20
FC Ajka-Szeged Merkantil Liga NB II.
212223242526
FC Ajka-Érdi VSE U-14,U-15 10:00,12:00
27
KK Ajka-Celldömölk Női NB II. felnőtt KK Ajka-Celldömölki VSE női ifjúsági KK Ajka-Celldömölk leány serdülő
28293031