Események

U-14-es Leány torna 09:00-16:00 9:00
FC Ajka- Veszprém U-14, U 15 10:00, 12:00 10:00
FC Ajka-Soroksár felnőtt női NBII-es bajnoki 16:00
ATSE U-12-es leány kézilabda torna 9:00-14:00 9:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi SE női ifjúsági 15:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi Női NB II. felnőtt 17:00
FC Ajka-Győrszentiván SE leány U-19 16:00
FC Ajka-Főnix-Gold FC U-17,U-19 16:00
KK Ajka-VKLSE leány serdülő 9:00
FC Ajka-Komárom VSE U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-KSA Budapest férfi ifjúsági 11:00
KK Ajka-VKLSE Győr női ifjúsági 13:00
Ajka-Kecskemét női NB1/B 13:00
KK Ajka-VKLSE Győr Női NB II. felnőtt 15:30
KK Ajka-Szentgotthárd férfi NB II. 18:00
KK Ajka-Ősi megyei férfi 20:00
Bozsik fesztivál U7,9 9:00
FC Ajka-ZTE FC leány U-16 10:00
Ajka Őszi 30 célos 3D 10:00
Bányász Sk Ajka-Tapolca Városi VSE NBI.B Charousek csoport 11:00
FC Ajka-Veszprém U-19 és 17 16:00,18:00 16:00
ATSE U-11-es leány torna 9:00
FC Ajka-Komárom VSE U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Balatonfüred férfi ifjúsági 16:15
KK Ajka-Balatonfüred férfi NB II. 18:00
KK Ajka-Máriaújfalu megyei férfi 20:00
KK Ajka U-14-es fiú torna 9:00
FC Ajka-Szeged Merkantil Liga NB II. 17:00
Ajka "60" váltó futóverseny 17:30
FC Ajka-Érdi VSE U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
Ajka-Széchenyi KA Győr női NB1/B 13:00
FC Ajka-ZTE felnőtt női NBII-es bajnoki 10:00
FC Ajka-Csákvári TK leány U-16 11:00
KK Ajka-Celldömölk leány serdülő 13:00
KK Ajka-Celldömölki VSE női ifjúsági 15:00
KK Ajka-Celldömölk Női NB II. felnőtt 17:00
FC AJKA-Újpest FC Magyar Kupa 18:30

25 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2019 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Szeptember

2019 Október

November >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2019.10.05.
9:00
U-14-es Leány torna 09:00-16:00 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.05.
10:00
FC Ajka- Veszprém U-14, U 15 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.05.
16:00
FC Ajka-Soroksár felnőtt női NBII-es bajnoki Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.06.
9:00
ATSE U-12-es leány kézilabda torna 9:00-14:00 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.06.
15:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi SE női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.06.
17:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.07.
16:00
FC Ajka-Győrszentiván SE leány U-19 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.09.
16:00
FC Ajka-Főnix-Gold FC U-17,U-19 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.12.
9:00
KK Ajka-VKLSE leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
10:00
FC Ajka-Komárom VSE U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.12.
11:00
KK Ajka-KSA Budapest férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
13:00
KK Ajka-VKLSE Győr női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
13:00
Ajka-Kecskemét női NB1/B Kosárlabda
2019.10.12.
15:30
KK Ajka-VKLSE Győr Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
18:00
KK Ajka-Szentgotthárd férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
20:00
KK Ajka-Ősi megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.13.
9:00
Bozsik fesztivál U7,9 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.10.13.
10:00
FC Ajka-ZTE FC leány U-16 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.13.
10:00
Ajka Őszi 30 célos 3D Terepíjászat Ajka, Hubertus Erdei Iskola
2019.10.15.
11:00
Bányász Sk Ajka-Tapolca Városi VSE NBI.B Charousek csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.10.16.
16:00
FC Ajka-Veszprém U-19 és 17 16:00,18:00 Labdarúgás Ajka sportcentrum, Sport utca 23.
2019.10.19.
9:00
ATSE U-11-es leány torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.19.
10:00
FC Ajka-Komárom VSE U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.19.
16:15
KK Ajka-Balatonfüred férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.19.
18:00
KK Ajka-Balatonfüred férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.19.
20:00
KK Ajka-Máriaújfalu megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.20.
9:00
KK Ajka U-14-es fiú torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.20.
17:00
FC Ajka-Szeged Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.10.21.
17:30
Ajka "60" váltó futóverseny Futás Ajka Kaszinó előtt
2019.10.26.
10:00
FC Ajka-Érdi VSE U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.26.
13:00
Ajka-Széchenyi KA Győr női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.10.27.
10:00
FC Ajka-ZTE felnőtt női NBII-es bajnoki Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.27.
11:00
FC Ajka-Csákvári TK leány U-16 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.27.
13:00
KK Ajka-Celldömölk leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.27.
15:00
KK Ajka-Celldömölki VSE női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.27.
17:00
KK Ajka-Celldömölk Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.29.
18:30
FC AJKA-Újpest FC Magyar Kupa Labdarúgás Ajka Sportcentrum, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
12345
FC Ajka-Soroksár felnőtt női NBII-es bajnoki U-14-es Leány torna 09:00-16:00 FC Ajka- Veszprém U-14, U 15 10:00, 12:00
6
KK Ajka-Sárvári Kinizsi Női NB II. felnőtt KK Ajka-Sárvári Kinizsi SE női ifjúsági ATSE U-12-es leány kézilabda torna 9:00-14:00
7
FC Ajka-Győrszentiván SE leány U-19
89
FC Ajka-Főnix-Gold FC U-17,U-19
101112
FC Ajka-Komárom VSE U-14,U-15 10:00,12:00 KK Ajka-VKLSE Győr Női NB II. felnőtt KK Ajka-VKLSE Győr női ifjúsági KK Ajka-VKLSE leány serdülő KK Ajka-Szentgotthárd férfi NB II. KK Ajka-KSA Budapest férfi ifjúsági Ajka-Kecskemét női NB1/B KK Ajka-Ősi megyei férfi
13
FC Ajka-ZTE FC leány U-16 Bozsik fesztivál U7,9 Ajka Őszi 30 célos 3D
1415
Bányász Sk Ajka-Tapolca Városi VSE NBI.B Charousek csoport
16
FC Ajka-Veszprém U-19 és 17 16:00,18:00
171819
FC Ajka-Komárom VSE U-17,U-19 10:00,12:00 KK Ajka-Balatonfüred férfi NB II. KK Ajka-Balatonfüred férfi ifjúsági KK Ajka-Máriaújfalu megyei férfi ATSE U-11-es leány torna
20
FC Ajka-Szeged Merkantil Liga NB II. KK Ajka U-14-es fiú torna
21
Ajka "60" váltó futóverseny
2223242526
FC Ajka-Érdi VSE U-14,U-15 10:00,12:00 Ajka-Széchenyi KA Győr női NB1/B
27
KK Ajka-Celldömölk Női NB II. felnőtt KK Ajka-Celldömölki VSE női ifjúsági KK Ajka-Celldömölk leány serdülő FC Ajka-ZTE felnőtt női NBII-es bajnoki FC Ajka-Csákvári TK leány U-16
2829
FC AJKA-Újpest FC Magyar Kupa
3031