Események

FC Ajka U-10-es teremtorna 6 csapat 09:00-13:00 9:00 (vége: 2019.01.26. 13:00)
37. Koloszár József emlékverseny 9:00-15:00 9:00
Hoki U10-es torna 9:30
Országos Mini Bajnokság III. osztály U-13 09:00-18:00 10:52
Ajka-PINKK-PVSK U23 női NBI./B 13:00
FC Ajka női 7 csapatos teremtorna 13:30-19:00 13:30
Téli Terembajnokság 3 mérkőzés 18:00
Jégdisco 19:00-22:00 19:00
Veszprémi Jéglovagok-Nyugati Eszkimók 10:15
Röpisuli Ajka-SzoESE NB II. női 13:00
Téli Teremtorna 5 mérkőzés 15:00-21:00 15:00
Bozsik Intézményi Teremtorna I. és III.kcs 9:00-16:00 8:00
BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 17 km-es túra 8:00
FC Ajka U-11-es Teremtorna 9:00-14:00 9:00
Ajka-Győri KC U-18 fiú 10:30
Ajka-BEAC Újbuda női NB I./B 13:00
FC Ajka-ESMTK felkészülési mérkőzés (felnőtt) 13:00
Lány U-19 Teremtorna Buborék 14:00-18:00 14:00
FC Ajka U-17-Celldömölk U-17 felkészülési mérkőzés 15:00
Téli Terembajnokság 3 csoport mérkőzés 16:00-19:00 16:00
Bozsik Intézményi Teremtorna II. és IV.kcs 9:00-16:00 8:00
BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 16 km-es túrája 8:30
Ajkai Óriások U-8-as torna 9:30
Badacsonytomaj-Taliándörögd felkészülési mérkőzés 11:00
FC Ajka U-19-Apácatorna Téli Kupa 13:00
Sümegi VSE-Ajka Kristály SE Téli kupa 15:00
Téli Terembajnokság 4 negyeddöntő 16:00-20:00 16:00
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 9:00
FC Ajka UP Torna 9:00-13:00 9:00
Ajka Kristály-Celldömölk edzőmérkőzés 10:00
Ajka Kristály-Magyarpolány edzőmérkőzés 17:00
KK Ajka-Telekom II. NBII. Bajnoki mérkőzés 18:00
KK Ajka II.- Tapolca 20:00
Ajka-SZESE Győr NB II. 13:00
Ajka Kristály-FC Ajka U19 megyei téli kupa 13:00
Apácatorna-Taliándörögd megyei Téli Kupa 15:00
Téli Teremtorna négyes döntő 16:00-19:30 16:00
FC Ajka-DVSC Magyar Kupa nyolcaddöntő 18:30
FC Ajka U-13 Torna 9:00-14:00 9:00
Téli Kupa mérkőzés Taliándörögd-Ajka Kristály 13:00
Téli Kupa mérkőzés FC Ajka U19-Sümeg 15:00
FC Ajka-PELC U-14 és U-15 edzőmérkőzések 10:00 12:00 10:00
Ajkai Óriások-Veszprémi Jéglovagok U-12 10:15
KK Ajka-ZTE ifi leány 16:00
KK Ajka-ÉLES KISE Fiú ifi 18:00
FC Ajka-Király SZE U-14, U-15 mérkőzések 16:30
Úrkút-Kislőd-Ajka túra 8:15 http://www.bdte.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=3
Pokol-lik túra 9:00 http://www.bdte.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=3
Aerobik Diákolimpia 11:00-18:00 11:00
Ajka Kristály- Apácatorna téli kupa mérkőzés 14:00
Sümeg-Taliándörögd téli kupa mérkőzés 16:00
Ajkai Óriások-Nyugati Eszkimók U-12 10:15
RSE AJKA-VESC NŐI NB II. 13:00
Veszprémi Jéglovagok- KASI U-12 13:15
FC Ajka-Pénzügyőr SE NB III. Nyugati csoport 16:00
KK Ajka-Pápa NB II. 16:30
KK Ajka-Bük leány ifi 19:00
FC Ajka-Veszprém Leány U16 17:00
Fiatalok tájékozódási túraversenye 8:30
FC Ajka-Lurkó U 17, U 19, 10:00,12:00 10:00
RSE Ajka-RÖAK Kaposvár NB II. 14:00
FC Ajka-Sopron NB II. női 11:00
KK Ajka-Pápa női 17:00
Öregfiúk Teremtorna 8:00-16:00 8:00
FC Ajka-Gyirmót U15/14 10:00 mindkét mérkőzés 10:00
Ajkai Óriások-IOGJA U-14 10:15
Úrkút-Magyarpolány M I. felnőtt 15:00
KK Ajka-Várpalota NB II. férfi 16:00
FC Ajka-Pápai Petutz Fc NB III. Nyugati csoport 16:00
Rock'n'Roll Verseny 10:00
FC Ajka-SC Sopron U14,U15-ös mérkőzések 10:00
FC Ajka-Balatonfüred leány U16 14:00
FC Ajka-Pécs NBII. női 15:30
Bozsik Fesztivál 9:00
Karate Bajnokság 10:00
FC Ajka-Sárvár Fc NB III. Nyugati csoport 16:00
FC Ajka-Gyirmót Leány U19 17:30
Ajkai Óriások-Kaposvár U14 14:30
KK Ajka-Szentgotthárd NB II. férfi 18:00
KK Ajka II.-Alsóörs férfi megyei 20:00
FC Ajka-MOTIM TE U19/U17-es mérkőzések 10:00, 12:00 10:00
Röpisuli SE-Ajka-MÁV Előre SC 13:00
FC Ajka-Haladás U14,U15 10:00 és 12:00 10:00
KK Ajka-Celldömölk ifi leány 13:00
KK Ajka-Alsóörs női megyei 15:00
FC Ajka-MOL Vidi Fc II NB III. Nyugati csoport 16:00
FC Ajka-Haladás U19,U17 10:00és 12:00 10:00
Ajka Kristály-Sümeg Megye I. ifi felnőtt 15:00,17:00 15:00
FC Ajka-VFC USE U-19 Leány 17:15
Kutyával a Bakonyban 2019. 9:00
FC Ajka-Nagykanizsa U14,U15 10:00 10:00
IV.Tour de Ajka Időfutam 13:00
KK Ajka II-Ősi férfi megyei 14:00
Ajka-DEAC DSI női NBI. 14:00
Fc Ajka-Kaposvár U-16 Leány 14:00
KK Ajka-Tapolca női megyei 16:00
FC Ajka-Ziccer női NBII. 16:00
KK Ajka U14 Leány torna 8:00
IV. Tour de Ajka 9:30
ASSE-Győri Elektromos NB II. 10:00
Bányász SK Ajka-Győr Széchenyi NB I/B. 11:00
V. Liget félmaraton 13:10
FC Ajka-Csepel Fc II NB III. Nyugati csoport 17:00
FC Ajka-Nagykanizsa U19,U17 10:00 és 12:00 10:00
FC Ajka-Sümeg U14,U15 17:30 17:30
FC Ajka-Üstökös Győr U14,U15 10:00 10:00
KK Ajka-FTC KN KFT II. serdülő lány 14:00
KK Ajka-NEKA II. ifi 15:45
FC Ajka-Balatonfüredi Fc női NB II. 16:00
KK Ajka-Ács férfi NBII. 18:00
FC Ajka-TARR Andráshida SC NB III. Nyugati csoport 17:00
KK Ajka-Bősárkány ifi leány 17:00
Fc Ajka-Siófok U-16 Leány 17:00
Megyei U15 gyermek röplabda bajnoki forduló 9:00-16:00 9:00
FC Ajka-Sopron U19,U17 10:00 és 12:00 10:00
Fc Ajka-Balatonfüredi FC U-19 Leány 17:00
III. Ajka Kupa U-10,12 10:00-16:00 10:00
FC Ajka-ZTE U14,U15 10:00 10:00
FC Ajka-III.ker. TVE NB III. Nyugat BAJNOKAVATÓ 17:30 https://www.facebook.com/fcajkaofficial/photos/a.955695221186424/2208281915927742/?type=3&theater
FC Ajka-Sárvár U19,U17 10:00 és 12:00 10:00
Veszprém-Devecser Megyei Kupa DÖNTŐ 18:00
ÉJSZAKAI FUTÁS 19:00
Amatőr Judofesztivál 10:30
FC Ajka-Mosonmagyaróvár edzőmérkőzés 10:30
Aikidó bemutató 17:00
FC Ajka-Csákvár edzőmérkőzés 11:00
FC Ajka-Jászberény edzőmérkőzés 17:00
FC Ajka-Veszprém edzőmérkőzés 17:00
FC Ajka-Pápa edzőmérkőzés 19:00
FC Ajka-Szentlőrinc edzőmérkőzés 18:00
FC Ajka-ETO Merkantil Liga NB II. 19:00
Padtól padig a Kab-hegyen 7:30
FC Ajka-Kazincbarcika Merkantil Liga NB II. 19:00
FC Ajka-Nyíregyháza Merkantil Liga NB II. 19:00
Ajka Kupa 2019. felkészülési férfi torna 14:00
FC Ajka-Vác Merkantil Liga NB II. 17:00
FC Ajka-Tatabányai SC U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
FC Ajka-Diósdi TC U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Budai Farkasok férfi ifjúsági 11:00
KK Ajka-Kisbér férfi NB II. 18:00
FC Ajka-Balmazújváros Merkantil Liga NB II. 16:00
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Répcelak leány serdülő 13:00
KK Ajka-Mosonmagyaróvár Női NB II. felnőtt 15:00
KK Ajka-Csornai SE női ifjúsági 17:00
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Százhalombatta férfi ifjúsági 11:00
Ajka Kristály SE-Fűzfői AK felnőtt M.I. Bajnoki 16:00
KK Ajka-Veszprémi KKFT. férfi NB II. 18:00
Ajka-Pécs U23 női NB1/B 13:00
U-14-es Leány torna 09:00-16:00 9:00
FC Ajka- Veszprém U-14, U 15 10:00, 12:00 10:00
FC Ajka-Soroksár felnőtt női NBII-es bajnoki 16:00
ATSE U-12-es leány kézilabda torna 9:00-14:00 9:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi SE női ifjúsági 15:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi Női NB II. felnőtt 17:00
FC Ajka-Győrszentiván SE leány U-19 16:00
FC Ajka-Főnix-Gold FC U-17,U-19 16:00
KK Ajka-VKLSE leány serdülő 9:00
FC Ajka-Komárom VSE U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-KSA Budapest férfi ifjúsági 11:00
KK Ajka-VKLSE Győr női ifjúsági 13:00
Ajka-Kecskemét női NB1/B 13:00
KK Ajka-VKLSE Győr Női NB II. felnőtt 15:30
KK Ajka-Szentgotthárd férfi NB II. 18:00
KK Ajka-Ősi megyei férfi 20:00
Bozsik fesztivál U7,9 9:00
FC Ajka-ZTE FC leány U-16 10:00
Ajka Őszi 30 célos 3D 10:00
Bányász Sk Ajka-Tapolca Városi VSE NBI.B Charousek csoport 11:00
FC Ajka-Veszprém U-19 és 17 16:00,18:00 16:00
ATSE U-11-es leány torna 9:00
FC Ajka-Komárom VSE U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Balatonfüred férfi ifjúsági 16:15
KK Ajka-Balatonfüred férfi NB II. 18:00
KK Ajka-Máriaújfalu megyei férfi 20:00
KK Ajka U-14-es fiú torna 9:00
FC Ajka-Szeged Merkantil Liga NB II. 17:00
Ajka "60" váltó futóverseny 17:30
FC Ajka-Érdi VSE U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
FC Ajka-ZTE felnőtt női NBII-es bajnoki 10:00
FC Ajka-Csákvári TK leány U-16 11:00
KK Ajka-Celldömölk leány serdülő 13:00
KK Ajka-Celldömölki VSE női ifjúsági 15:00
KK Ajka-Celldömölk Női NB II. felnőtt 17:00
FC AJKA-Újpest FC Magyar Kupa 18:30
FC Ajka-Érdi VSE U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
FC Ajka-Balatonfüredi FC leány U-19 13:00
Röpisuli-Haladás 13:00
FC Ajka-Csákvár Merkantil Liga NB II. 17:00
FC Ajka-Budaörs NB II. 19:00
FC Ajka-Csákvár TK U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
Ajka Kupa Rock'n'Roll táncverseny 12:00-18:00 12:00
Ajka-Tatabányai KC női NB1/B 13:00
ATSE U-11-es fiú torna 9:00-15:30 9:00
Bozsik Torna U/10, U/11 10:00-13:00 10:00
FC Ajka-Dorog Merkantil Liga NB II. 17:00
KK Ajka-Zalaegerszeg leány serdülő 9:00
FC Ajka-Bicskei TC U-17,U-19 10:00,12:00 10:00
KK Ajka-Budakalász férfi ifjúsági 11:00
KK Ajka-Egerszegi KK női ifjúsági 13:00
FC Ajka-MTE 1904 leány U-16 14:00
KK Ajka-Egerszegi KK Női NB II. felnőtt 15:30
KK Ajka-Tarján férfi NB II. 18:00
Bányász Sk Ajka-Győri Elektromos NBI.B Charousek csoport 10:00
Bányász Sk Ajka-SE Kisbér-Ászár NBII. Széchenyi csoport 10:00
Röpisuli-SZBBRA 13:00
KK Ajka-Nemesvámos megyei férfi 18:00
KK Ajka-Pápa megyei férfi 20:30
FC Ajka-Dunaújváros PASE U-14,U-15 10:00,12:00 10:00
FC Ajka-MLER-Bus felnőtt női NBII-es bajnoki 15:00
Bányász Sk Ajka III.-Péti MTK megyei bajnokság 10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Tapolca Városi Sport Egyesület III. megyei bajnokság 10:00
FC Ajka-Dorogi FC leány U-16 11:00
FC Ajka-Gyirmót Merkantil Liga NB II. 18:00
KK Ajka-Tatai AC férfi ifjúsági 11:00
Ajka-Csata DSE női NB1/B 13:00
KK Ajka-Komárom férfi NB II. 18:00
Röpisuli-RÖAK Kaposvári Egyetem 13:00
FC Ajka-Békéscsaba Merkantil Liga NB II. 17:00
KK Ajka-SZESE Győr leány serdülő 16:15
KK Ajka-SZESE Győr női ifjúsági 16:00
KK Ajka-SZESE GYőr Női NB II. felnőtt 18:00
Ajka-BKG Prima női NB1/B 13:00
Bányász Sk Ajka-Spartacus Sportkör NBII. Széchenyi csoport 10:00
FC Ajka-Tiszakécske Merkantil Liga NB II. 17:00

197 elmúlt esemény megjelenítése az évben | 2019 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2019.01.26.
9:00
FC Ajka U-10-es teremtorna 6 csapat 09:00-13:00 Kispályás Labdarúgás Ajka Sport utca 23. Buborék
2019.01.26.
9:00
37. Koloszár József emlékverseny 9:00-15:00 Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.01.26.
9:30
Hoki U10-es torna Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.01.26.
10:52
Országos Mini Bajnokság III. osztály U-13 09:00-18:00 Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.01.26.
13:00
Ajka-PINKK-PVSK U23 női NBI./B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.01.26.
13:30
FC Ajka női 7 csapatos teremtorna 13:30-19:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Buborék
2019.01.26.
18:00
Téli Terembajnokság 3 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.01.26.
19:00
Jégdisco 19:00-22:00 Nem sportjellegű rendezvény Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.01.27.
10:15
Veszprémi Jéglovagok-Nyugati Eszkimók Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.01.27.
13:00
Röpisuli Ajka-SzoESE NB II. női Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.01.27.
15:00
Téli Teremtorna 5 mérkőzés 15:00-21:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.09.
8:00
Bozsik Intézményi Teremtorna I. és III.kcs 9:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.09.
8:00
BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 17 km-es túra természetjárás Ajka, Polgármesteri Hivatal Szabadság tér Blaskó István 20-578-7168
2019.02.09.
9:00
FC Ajka U-11-es Teremtorna 9:00-14:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Buborék
2019.02.09.
10:30
Ajka-Győri KC U-18 fiú Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.02.09.
13:00
Ajka-BEAC Újbuda női NB I./B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.02.09.
13:00
FC Ajka-ESMTK felkészülési mérkőzés (felnőtt) Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.02.09.
14:00
Lány U-19 Teremtorna Buborék 14:00-18:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Buborék
2019.02.09.
15:00
FC Ajka U-17-Celldömölk U-17 felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Műfű
2019.02.09.
16:00
Téli Terembajnokság 3 csoport mérkőzés 16:00-19:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.10.
8:00
Bozsik Intézményi Teremtorna II. és IV.kcs 9:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.10.
8:30
BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 16 km-es túrája természetjárás Ajka Buszpályaudvar Káldi Géza +36-30-617-8142
2019.02.10.
9:30
Ajkai Óriások U-8-as torna Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.02.10.
11:00
Badacsonytomaj-Taliándörögd felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.10.
13:00
FC Ajka U-19-Apácatorna Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.10.
15:00
Sümegi VSE-Ajka Kristály SE Téli kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.10.
16:00
Téli Terembajnokság 4 negyeddöntő 16:00-20:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.16.
9:00
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.16.
9:00
FC Ajka UP Torna 9:00-13:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Buborék
2019.02.16.
10:00
Ajka Kristály-Celldömölk edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.16.
17:00
Ajka Kristály-Magyarpolány edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.16.
18:00
KK Ajka-Telekom II. NBII. Bajnoki mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.16.
20:00
KK Ajka II.- Tapolca Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.17.
13:00
Ajka-SZESE Győr NB II. Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.17.
13:00
Ajka Kristály-FC Ajka U19 megyei téli kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.17.
15:00
Apácatorna-Taliándörögd megyei Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.17.
16:00
Téli Teremtorna négyes döntő 16:00-19:30 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.19.
18:30
FC Ajka-DVSC Magyar Kupa nyolcaddöntő Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.02.23.
9:00
FC Ajka U-13 Torna 9:00-14:00 Kispályás Labdarúgás Ajka Sport utca 23. Buborék
2019.02.23.
13:00
Téli Kupa mérkőzés Taliándörögd-Ajka Kristály Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.23.
15:00
Téli Kupa mérkőzés FC Ajka U19-Sümeg Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.24.
10:00
FC Ajka-PELC U-14 és U-15 edzőmérkőzések 10:00 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.24.
10:15
Ajkai Óriások-Veszprémi Jéglovagok U-12 Jégkorong Ajka Sport utca 14. Jégcsarnok
2019.02.24.
16:00
KK Ajka-ZTE ifi leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.24.
18:00
KK Ajka-ÉLES KISE Fiú ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.01.
16:30
FC Ajka-Király SZE U-14, U-15 mérkőzések Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.02.
8:15
Úrkút-Kislőd-Ajka túra természetjárás Ajka Buszpályaudvar 8:15-ös indulás
2019.03.02.
9:00
Pokol-lik túra természetjárás 9:00 Hoteltől indulás
2019.03.02.
11:00
Aerobik Diákolimpia 11:00-18:00 Aerobik Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.02.
14:00
Ajka Kristály- Apácatorna téli kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.02.
16:00
Sümeg-Taliándörögd téli kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.03.
10:15
Ajkai Óriások-Nyugati Eszkimók U-12 Jégkorong Ajka, Jégcsarnok Sport utca 14.
2019.03.03.
13:00
RSE AJKA-VESC NŐI NB II. Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.03.
13:15
Veszprémi Jéglovagok- KASI U-12 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.03.03.
16:00
FC Ajka-Pénzügyőr SE NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.03.03.
16:30
KK Ajka-Pápa NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.03.
19:00
KK Ajka-Bük leány ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.08.
17:00
FC Ajka-Veszprém Leány U16 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.09.
8:30
Fiatalok tájékozódási túraversenye természetjárás Ajka (Csinger), Völgybüfé Dürgő Ágnes 0620/9660731
2019.03.09.
10:00
FC Ajka-Lurkó U 17, U 19, 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.03.09.
14:00
RSE Ajka-RÖAK Kaposvár NB II. Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.10.
11:00
FC Ajka-Sopron NB II. női Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.03.10.
17:00
KK Ajka-Pápa női Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.15.
8:00
Öregfiúk Teremtorna 8:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.16.
10:00
FC Ajka-Gyirmót U15/14 10:00 mindkét mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.16.
10:15
Ajkai Óriások-IOGJA U-14 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.03.16.
15:00
Úrkút-Magyarpolány M I. felnőtt Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.16.
16:00
KK Ajka-Várpalota NB II. férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.17.
16:00
FC Ajka-Pápai Petutz Fc NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.03.30.
10:00
Rock'n'Roll Verseny Rock\'n\'Roll Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.30.
10:00
FC Ajka-SC Sopron U14,U15-ös mérkőzések Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.03.30.
14:00
FC Ajka-Balatonfüred leány U16 Labdarúgás Ajka, Sport utca 14. Bányász pálya
2019.03.30.
15:30
FC Ajka-Pécs NBII. női Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.03.31.
9:00
Bozsik Fesztivál Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.03.31.
10:00
Karate Bajnokság Karate Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.03.31.
16:00
FC Ajka-Sárvár Fc NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.03.31.
17:30
FC Ajka-Gyirmót Leány U19 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.04.04.
14:30
Ajkai Óriások-Kaposvár U14 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.04.06.
18:00
KK Ajka-Szentgotthárd NB II. férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.06.
20:00
KK Ajka II.-Alsóörs férfi megyei Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.07.
10:00
FC Ajka-MOTIM TE U19/U17-es mérkőzések 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.13.
13:00
Röpisuli SE-Ajka-MÁV Előre SC Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.14.
10:00
FC Ajka-Haladás U14,U15 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.14.
13:00
KK Ajka-Celldömölk ifi leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.14.
15:00
KK Ajka-Alsóörs női megyei Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.14.
16:00
FC Ajka-MOL Vidi Fc II NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.04.19.
10:00
FC Ajka-Haladás U19,U17 10:00és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.20.
15:00
Ajka Kristály-Sümeg Megye I. ifi felnőtt 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2019.04.23.
17:15
FC Ajka-VFC USE U-19 Leány Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.27.
9:00
Kutyával a Bakonyban 2019. természetjárás Kislőd Általános Iskola Sportálya Dürgő Ágnes 0620/9660731
2019.04.27.
10:00
FC Ajka-Nagykanizsa U14,U15 10:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.27.
13:00
IV.Tour de Ajka Időfutam kerékpár Ajka, Jubileumi Park http://tovafutok.hu/
2019.04.27.
14:00
KK Ajka II-Ősi férfi megyei Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.27.
14:00
Ajka-DEAC DSI női NBI. Kosárlabda Ajka, Bakony Sporttelep,Felsőcsingeri út 1.
2019.04.27.
14:00
Fc Ajka-Kaposvár U-16 Leány Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.27.
16:00
KK Ajka-Tapolca női megyei Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.27.
16:00
FC Ajka-Ziccer női NBII. Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.28.
8:00
KK Ajka U14 Leány torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.28.
9:30
IV. Tour de Ajka kerékpár Ajka, Jubileumi Park http://tovafutok.hu/
2019.04.28.
10:00
ASSE-Győri Elektromos NB II. Sakk Ajka, VMK Szabadság tér 13.
2019.04.28.
11:00
Bányász SK Ajka-Győr Széchenyi NB I/B. Sakk Ajka, VMK Szabadság tér 13.
2019.04.28.
13:10
V. Liget félmaraton Futás AJKA , RAJT/CÉL – JUBILEUMI PARK http://tovafutok.hu/
2019.04.28.
17:00
FC Ajka-Csepel Fc II NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.05.01.
10:00
FC Ajka-Nagykanizsa U19,U17 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.08.
17:30
FC Ajka-Sümeg U14,U15 17:30 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.11.
10:00
FC Ajka-Üstökös Győr U14,U15 10:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.11.
14:00
KK Ajka-FTC KN KFT II. serdülő lány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.11.
15:45
KK Ajka-NEKA II. ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.11.
16:00
FC Ajka-Balatonfüredi Fc női NB II. Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.11.
18:00
KK Ajka-Ács férfi NBII. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.12.
17:00
FC Ajka-TARR Andráshida SC NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.05.12.
17:00
KK Ajka-Bősárkány ifi leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.15.
17:00
Fc Ajka-Siófok U-16 Leány Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.19.
9:00
Megyei U15 gyermek röplabda bajnoki forduló 9:00-16:00 Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.05.19.
10:00
FC Ajka-Sopron U19,U17 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.22.
17:00
Fc Ajka-Balatonfüredi FC U-19 Leány Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.25.
10:00
III. Ajka Kupa U-10,12 10:00-16:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.05.26.
10:00
FC Ajka-ZTE U14,U15 10:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.05.26.
17:30
FC Ajka-III.ker. TVE NB III. Nyugat BAJNOKAVATÓ Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.06.01.
10:00
FC Ajka-Sárvár U19,U17 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.06.07.
18:00
Veszprém-Devecser Megyei Kupa DÖNTŐ Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.06.13.
19:00
ÉJSZAKAI FUTÁS Futás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.06.15.
10:30
Amatőr Judofesztivál Judo Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.07.06.
10:30
FC Ajka-Mosonmagyaróvár edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.07.06.
17:00
Aikidó bemutató Aikidó Ajkarendeki Iskola Sportpálya Gyepesi út 22.
2019.07.13.
11:00
FC Ajka-Csákvár edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.07.20.
17:00
FC Ajka-Jászberény edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.07.24.
17:00
FC Ajka-Veszprém edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.07.24.
19:00
FC Ajka-Pápa edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.07.28.
18:00
FC Ajka-Szentlőrinc edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.08.04.
19:00
FC Ajka-ETO Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.08.11.
7:30
Padtól padig a Kab-hegyen természetjárás
2019.08.11.
19:00
FC Ajka-Kazincbarcika Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.08.25.
19:00
FC Ajka-Nyíregyháza Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.08.31.
14:00
Ajka Kupa 2019. felkészülési férfi torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.01.
17:00
FC Ajka-Vác Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.09.07.
10:00
FC Ajka-Tatabányai SC U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.09.14.
10:00
FC Ajka-Diósdi TC U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.09.14.
11:00
KK Ajka-Budai Farkasok férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.14.
18:00
KK Ajka-Kisbér férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.18.
16:00
FC Ajka-Balmazújváros Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.09.21.
10:00
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.09.22.
13:00
KK Ajka-Répcelak leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.22.
15:00
KK Ajka-Mosonmagyaróvár Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.22.
17:00
KK Ajka-Csornai SE női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.28.
10:00
FC Ajka-Ikarus-Maroshegy U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.09.28.
11:00
KK Ajka-Százhalombatta férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.28.
16:00
Ajka Kristály SE-Fűzfői AK felnőtt M.I. Bajnoki Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2019.09.28.
18:00
KK Ajka-Veszprémi KKFT. férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.09.29.
13:00
Ajka-Pécs U23 női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.10.05.
9:00
U-14-es Leány torna 09:00-16:00 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.05.
10:00
FC Ajka- Veszprém U-14, U 15 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.05.
16:00
FC Ajka-Soroksár felnőtt női NBII-es bajnoki Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.06.
9:00
ATSE U-12-es leány kézilabda torna 9:00-14:00 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.06.
15:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi SE női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.06.
17:00
KK Ajka-Sárvári Kinizsi Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.07.
16:00
FC Ajka-Győrszentiván SE leány U-19 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.09.
16:00
FC Ajka-Főnix-Gold FC U-17,U-19 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.12.
9:00
KK Ajka-VKLSE leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
10:00
FC Ajka-Komárom VSE U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.12.
11:00
KK Ajka-KSA Budapest férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
13:00
KK Ajka-VKLSE Győr női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
13:00
Ajka-Kecskemét női NB1/B Kosárlabda
2019.10.12.
15:30
KK Ajka-VKLSE Győr Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
18:00
KK Ajka-Szentgotthárd férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.12.
20:00
KK Ajka-Ősi megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.13.
9:00
Bozsik fesztivál U7,9 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.10.13.
10:00
FC Ajka-ZTE FC leány U-16 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.13.
10:00
Ajka Őszi 30 célos 3D Terepíjászat Ajka, Hubertus Erdei Iskola
2019.10.15.
11:00
Bányász Sk Ajka-Tapolca Városi VSE NBI.B Charousek csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.10.16.
16:00
FC Ajka-Veszprém U-19 és 17 16:00,18:00 Labdarúgás Ajka sportcentrum, Sport utca 23.
2019.10.19.
9:00
ATSE U-11-es leány torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.19.
10:00
FC Ajka-Komárom VSE U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.19.
16:15
KK Ajka-Balatonfüred férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.19.
18:00
KK Ajka-Balatonfüred férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.19.
20:00
KK Ajka-Máriaújfalu megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.20.
9:00
KK Ajka U-14-es fiú torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.20.
17:00
FC Ajka-Szeged Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.10.21.
17:30
Ajka "60" váltó futóverseny Futás Ajka Kaszinó előtt
2019.10.26.
10:00
FC Ajka-Érdi VSE U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.27.
10:00
FC Ajka-ZTE felnőtt női NBII-es bajnoki Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.27.
11:00
FC Ajka-Csákvári TK leány U-16 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.10.27.
13:00
KK Ajka-Celldömölk leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.27.
15:00
KK Ajka-Celldömölki VSE női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.27.
17:00
KK Ajka-Celldömölk Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.10.29.
18:30
FC AJKA-Újpest FC Magyar Kupa Labdarúgás Ajka Sportcentrum, Sport utca 23.
2019.11.02.
10:00
FC Ajka-Érdi VSE U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.03.
13:00
FC Ajka-Balatonfüredi FC leány U-19 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.03.
13:00
Röpisuli-Haladás Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.03.
17:00
FC Ajka-Csákvár Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.11.06.
19:00
FC Ajka-Budaörs NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.11.09.
10:00
FC Ajka-Csákvár TK U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.09.
12:00
Ajka Kupa Rock'n'Roll táncverseny 12:00-18:00 Rock\'n\'Roll Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.09.
13:00
Ajka-Tatabányai KC női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.11.10.
9:00
ATSE U-11-es fiú torna 9:00-15:30 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.10.
10:00
Bozsik Torna U/10, U/11 10:00-13:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.11.10.
17:00
FC Ajka-Dorog Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.11.16.
9:00
KK Ajka-Zalaegerszeg leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.16.
10:00
FC Ajka-Bicskei TC U-17,U-19 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.16.
11:00
KK Ajka-Budakalász férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.16.
13:00
KK Ajka-Egerszegi KK női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.16.
14:00
FC Ajka-MTE 1904 leány U-16 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.16.
15:30
KK Ajka-Egerszegi KK Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.16.
18:00
KK Ajka-Tarján férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.17.
10:00
Bányász Sk Ajka-Győri Elektromos NBI.B Charousek csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.11.17.
10:00
Bányász Sk Ajka-SE Kisbér-Ászár NBII. Széchenyi csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.11.17.
13:00
Röpisuli-SZBBRA Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.17.
18:00
KK Ajka-Nemesvámos megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.22.
20:30
KK Ajka-Pápa megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.23.
10:00
FC Ajka-Dunaújváros PASE U-14,U-15 10:00,12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.23.
15:00
FC Ajka-MLER-Bus felnőtt női NBII-es bajnoki Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.24.
10:00
Bányász Sk Ajka III.-Péti MTK megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.11.24.
10:00
Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet-Tapolca Városi Sport Egyesület III. megyei bajnokság Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.11.24.
11:00
FC Ajka-Dorogi FC leány U-16 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.11.27.
18:00
FC Ajka-Gyirmót Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.11.30.
11:00
KK Ajka-Tatai AC férfi ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.11.30.
13:00
Ajka-Csata DSE női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.11.30.
18:00
KK Ajka-Komárom férfi NB II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.12.01.
13:00
Röpisuli-RÖAK Kaposvári Egyetem Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.12.01.
17:00
FC Ajka-Békéscsaba Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.
2019.12.05.
16:15
KK Ajka-SZESE Győr leány serdülő Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.12.08.
16:00
KK Ajka-SZESE Győr női ifjúsági Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.12.08.
18:00
KK Ajka-SZESE GYőr Női NB II. felnőtt Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.12.14.
13:00
Ajka-BKG Prima női NB1/B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.12.15.
10:00
Bányász Sk Ajka-Spartacus Sportkör NBII. Széchenyi csoport Sakk Ajka VMK Szabadság tér 13.
2019.12.15.
17:00
FC Ajka-Tiszakécske Merkantil Liga NB II. Labdarúgás Ajka, Stadion Sport utca 23.