Események

Ajka Kristály SE - SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14 16:00
FC Ajka-Devecser M.I. osztály U-14 16:00
KK Ajka-Lébény OSB leány 16:15
FC Ajka- Üstökös U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00
Röpisuli SE-Győr NB II. női 10:00
Ajka Kristály SE-Tapolca M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:30 és 15:30 13:30
FC Ajka- MTE 1904 Női NB. II. Nyugat 15:00
KK Ajka-Sárvár III. Észak-Nyugat lány ifi 16:00
F.C. Ajka Kft - Érdi VSE NB III. Nyugati csoport 16:00
KK Ajka- Veszprém KKFT NB II. felnőtt férfi 18:00
SK Ajka-Padragkút-Devecser M.I. osztály U-14 15:30
FC Ajka -PELC Leány U 16 Nyugati csoport 17:00
SK Ajka-Padragkút-Ugod M.I. osztály U-14 16:00
FC Ajka - MTE 1904 Leány U-19 Észak-nyugati csoport 16:30
KK Ajka- Százhalombatta serdülő II. osztály fiú 12:30
KK Ajka- Százhalombatta ifi II. osztály férfi 14:15
KK Ajka U-14-es hazai rendezésű torna 8:00 (vége: 2018.10.14. 15:00)
Ajka Kristály SE -Veszprém M.I. osztály U-16 10:00
Ajka Kristály SE-Herend M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:00 és 15:00 13:00
Ajka Kristály SE -Devecser M.I. osztály U-14 16:00
FC Ajka-Nemesvámos M.I. osztály U-14 16:00
KK Ajka-Vasvár OSB leány 16:15
FC Ajka- PELC U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18:00 16:00
Bozsik Torna U-11/U-13 16:30
KK Ajka-Úrkút kézilabda női megyei bajnoki 19:00
Cápa Vízilabda Klub Ifi DVL csoportmérkőzések 10:00-17:00 10:00
Bozsik kiemelt Torna U-10/11 10:00
Ajka Kristály SE-Balatonfüred M.I. osztály felnőtt mérkőzés 15:00
Röpisuli SE-Kaposvár NB II. női 10:00
FC Ajka-DVTK női Magyar Kupa mérkőzés 14:00
F.C. Ajka Kft - BKV 2013 Futball Kft NB III. Nyugati csoport 16:00
FC Ajka-Sümeg M.I. osztály U-14 15:30
FC Ajka- Hézíz U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18.00 16:00
Ajka "59" Futás 16:30
Röpisuli U 17-es Torna 9:00 A torna 9:00 és kb 13:00-ig tart több mérkőzéssel.
FC Ajka - Puskás Akadémia Fc Leány U-19 Észak-nyugati csoport 14:00
KK Ajka-Nemesvámos megyei bajnoki 18:00
Bozsik Fesztivál U-7/9 9:00
KK Ajka U-13-as leány kézilabda torna 9:00-kb.14:00 9:00
Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-16 10:00
FC Ajka -Gyirmót SE Győr Leány U 16 Nyugati csoport 11:00
FC Ajka- Hévíz U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 10:00

42 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2018 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Szeptember

2018 Október

November >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2018.10.04.
16:00
Ajka Kristály SE - SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.04.
16:00
FC Ajka-Devecser M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.04.
16:15
KK Ajka-Lébény OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.06.
10:00
FC Ajka- Üstökös U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.06.
10:00
Röpisuli SE-Győr NB II. női Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.06.
13:30
Ajka Kristály SE-Tapolca M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:30 és 15:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.06.
15:00
FC Ajka- MTE 1904 Női NB. II. Nyugat Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.10.06.
16:00
KK Ajka-Sárvár III. Észak-Nyugat lány ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.07.
16:00
F.C. Ajka Kft - Érdi VSE NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.10.07.
18:00
KK Ajka- Veszprém KKFT NB II. felnőtt férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.08.
15:30
SK Ajka-Padragkút-Devecser M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.10.09.
17:00
FC Ajka -PELC Leány U 16 Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.11.
16:00
SK Ajka-Padragkút-Ugod M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.10.11.
16:30
FC Ajka - MTE 1904 Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.13.
12:30
KK Ajka- Százhalombatta serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.13.
14:15
KK Ajka- Százhalombatta ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.14.
8:00
KK Ajka U-14-es hazai rendezésű torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.14.
10:00
Ajka Kristály SE -Veszprém M.I. osztály U-16 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.14.
13:00
Ajka Kristály SE-Herend M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:00 és 15:00 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.18.
16:00
Ajka Kristály SE -Devecser M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.18.
16:00
FC Ajka-Nemesvámos M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.18.
16:15
KK Ajka-Vasvár OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.19.
16:00
FC Ajka- PELC U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.19.
16:30
Bozsik Torna U-11/U-13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.10.19.
19:00
KK Ajka-Úrkút kézilabda női megyei bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.20.
10:00
Cápa Vízilabda Klub Ifi DVL csoportmérkőzések 10:00-17:00 Vízilabda Ajka, Kristályfürdő
2018.10.20.
10:00
Bozsik kiemelt Torna U-10/11 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.10.20.
15:00
Ajka Kristály SE-Balatonfüred M.I. osztály felnőtt mérkőzés Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.21.
10:00
Röpisuli SE-Kaposvár NB II. női Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.21.
14:00
FC Ajka-DVTK női Magyar Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.21.
16:00
F.C. Ajka Kft - BKV 2013 Futball Kft NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.10.25.
15:30
FC Ajka-Sümeg M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.26.
16:00
FC Ajka- Hézíz U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18.00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.26.
16:30
Ajka "59" Futás Futás Ajka, Kaszinó környéke
2018.10.27.
9:00
Röpisuli U 17-es Torna Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.27.
14:00
FC Ajka - Puskás Akadémia Fc Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.27.
18:00
KK Ajka-Nemesvámos megyei bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.28.
9:00
Bozsik Fesztivál U-7/9 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.10.28.
9:00
KK Ajka U-13-as leány kézilabda torna 9:00-kb.14:00 Kézilabda
2018.10.28.
10:00
Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-16 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.28.
11:00
FC Ajka -Gyirmót SE Győr Leány U 16 Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.30.
10:00
FC Ajka- Hévíz U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
KeSzeCsüSzoVa
1234
Ajka Kristály SE - SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14 FC Ajka-Devecser M.I. osztály U-14 KK Ajka-Lébény OSB leány
56
FC Ajka- MTE 1904 Női NB. II. Nyugat FC Ajka- Üstökös U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport Ajka Kristály SE-Tapolca M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:30 és 15:30 Röpisuli SE-Győr NB II. női KK Ajka-Sárvár III. Észak-Nyugat lány ifi
7
F.C. Ajka Kft - Érdi VSE NB III. Nyugati csoport KK Ajka- Veszprém KKFT NB II. felnőtt férfi
8
SK Ajka-Padragkút-Devecser M.I. osztály U-14
9
FC Ajka -PELC Leány U 16 Nyugati csoport
1011
FC Ajka - MTE 1904 Leány U-19 Észak-nyugati csoport SK Ajka-Padragkút-Ugod M.I. osztály U-14
1213
KK Ajka- Százhalombatta ifi II. osztály férfi KK Ajka- Százhalombatta serdülő II. osztály fiú
14
Ajka Kristály SE-Herend M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:00 és 15:00 Ajka Kristály SE -Veszprém M.I. osztály U-16 KK Ajka U-14-es hazai rendezésű torna
15161718
Ajka Kristály SE -Devecser M.I. osztály U-14 FC Ajka-Nemesvámos M.I. osztály U-14 KK Ajka-Vasvár OSB leány
19
FC Ajka- PELC U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18:00 Bozsik Torna U-11/U-13 KK Ajka-Úrkút kézilabda női megyei bajnoki
20
Ajka Kristály SE-Balatonfüred M.I. osztály felnőtt mérkőzés Cápa Vízilabda Klub Ifi DVL csoportmérkőzések 10:00-17:00 Bozsik kiemelt Torna U-10/11
21
F.C. Ajka Kft - BKV 2013 Futball Kft NB III. Nyugati csoport Röpisuli SE-Kaposvár NB II. női FC Ajka-DVTK női Magyar Kupa mérkőzés
22232425
FC Ajka-Sümeg M.I. osztály U-14
26
FC Ajka- Hézíz U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18.00 Ajka "59" Futás
27
FC Ajka - Puskás Akadémia Fc Leány U-19 Észak-nyugati csoport Röpisuli U 17-es Torna KK Ajka-Nemesvámos megyei bajnoki
28
FC Ajka -Gyirmót SE Győr Leány U 16 Nyugati csoport Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-16 Bozsik Fesztivál U-7/9 KK Ajka U-13-as leány kézilabda torna 9:00-kb.14:00
2930
FC Ajka- Hévíz U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00
31