Események

Bánki Donát Természetbarát Egyesület Túrája 6:45 27. SZOMBAT: Síkvidéki gyalogtúra Nyárád-Mezőlak környékén. Táv 14 km, szintemelkedés 100 m. Látványosságok: mező, erdő, tó, patakpar
A XXXVI. KOLOSZÁR JÓZSEF SAKK EGYÉNI EMLÉKVERSENY 9:00 (vége: 2018.01.27. 15:00)
Ajkai Óriások U-10-es torna 10:00 (vége: 2018.01.27. 13:48)
FC Ajka- FTC U-19 edzőmérkőzés 11:00
Fc Ajka UP torna 2006-os születésűeknek 12:00 (vége: 2018.01.27. 18:00)
Veszprém- Zalaegerszeg edzőmérkőzés U-14 14:30
Téli Terembajnokság 18:00 (vége: 2018.01.27. 20:00)
Jégdisco 18:00 (vége: 2018.01.27. 22:00)
Téli Kupa Ajkai csoport 3 mérkőzés 10:00 (vége: 2018.01.28. 16:00) 10:00 Kristály-Kolontárrn12:00 Apácatorna- Fc Ajkarn14:00 Somlószőlős- Magyarpolány
Téli Teremtorna 8 mérkőzés 12:00 (vége: 2018.01.28. 20:00)
Kristály-Kajárpéc edzőmérkőzés 17:00
FC Ajka U15/14- Pápa edzőmérkőzések 10:00 12:00 10:00
KK Ajka - Balatonfüred II. NB I./B 16:00
Téli Terembajnokság 2 mérkőzés 18:00
FC Ajka UP torna 2008-as 09.00-14:00 9:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlős 10:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlő Fc Ajka-Ajka Kristály 12:00
Ajkai Óriások-EHC LIon 13:00
Téli Terembajnokság 6 mérkőzés 14:00
Téli Kupa mérkőzés Kolontár-Magyarpolány 14:00
Ajka Kristály-Kajárpéc edzőmérkőzés 17:00
FC Ajka-Mosonmagyaróvár edzőmérkőzés 14:00
BDTE Túra Magyarpolány-Csurgó kút-Borsodpuszta-Ajka, Ajka buszpályaudvar 8:30
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 9:00 (vége: 2018.02.10. 12:07)
Bányász Sportkör Ajka-Szár NB.III.-as asztalitenisz mérkőzés 10:00
Fc Ajka-Nagykanizsa edzőmérkőzés 11:00
FC Ajka U-15-Ajka Kristály SE U-16 edzőmérkőzés 13:00
Ajka Kristály SE-Zalaegerszegi TK Teke férfi szuperliga bajnoki 14:00
Téli Terembajnokság 4 mérkőzés 16:00
Darts Diákolimpia 9:00
Ajka Kristály-Apácatorna Téli Kupa mérkőzés 10:00
Magyarpolány- FC Ajka U-19 Téli kupa 12:00
Téli Terembajnokság 8 mérkőzés 12:00
Somlószőlős-Kolontár Téli kupa mérkőzés 14:00
Ajka Kristály SE-Nyírespuszta edzőmérkőzés 17:00
FC Ajka Teremtorna 2009-es korosztály 8:30-13:30 8:30
Ajkai Óriások U-10-es jéghoki tornája 10:00-13:00 10:00
FC Ajka-Ajka Kristály Felkészülési labdarúgó mérkőzés 11:00
Fc Ajka U13-Keszthely U-14 labdarúgó edzőmérkőzés 13:00
Veszprém-Kiskőrös U-14-es Hoki 13:30
FC Ajka Teremtorna 2007-es korosztály 14:00-19:00 14:00
KK AJKA-Alsóörs megyei női kézi 15:00
KK Ajka II.-Alsóörs megyei férfi kézi 17:00
Jégdisco 19:00-22:00 19:00
Fc Ajka U17-Úrkút U19 edzőmérkőzés 11:00
Téli Terembajnoki elődöntők 4 mérkőzés 13:00
KK Ajka- Grundfos Tatabánya II. IFI Mérkőzés 16:00
Ajka Kristály-Kemenesalja felkészülési mérkőzés 17:00
Ajka-Ifjú Solymok U-16 Kosárlabda mérkőzés 15:00
Devecser-Peremarton M. I-es felnőtt labdarúgó bajnoki mérkőzés 10:00
FC Ajka-Csorna felkészülési labdarúgó mérkőzés 12:00
Ajka U-12-es Kosárlabda Torna 4-es csoport 12:00
Ajka Kristály-Úrkút SK M. I-es felnőtt labdarúgó bajnoki mérkőzés 14:00
Ajka Kristály-Úrkút Sk ifi bajnoki labdarúgó mérkőzés 16:00
Ajkai Óriások-KSI SE U-12-es bajnoki jégkorng mérkőzés 10:00
Téli Terembajnokság négyes döntője 11:00
Veszprém-KMH Pirates U-12 jégkorong mérkőzés 13:00
Balatonederics-Tapolca felkészülési mérkőzés 14:00
KK Ajka- Csurgó U20 NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 16:00
Ajka Kristály II.-Herend labdarúgó felkészülési mérkőzés 16:00
KKA Ajka-BKSE II. Serdülő fiú kézi 16:30
KK Ajka- BKSE II. IFI Mérkőzés 18:00
KK Ajka-Siófok Serdülő leány kézilabda 16:15
Sun-Dome Karate kupa 10:00
Úrkút-Várpalota M I-es ifi labdarúgó mérkőzés 11:00
U-16-os lány kosárlabda torna 12:00-16:00 12:00
Kristály SE-Salgózd teke szuperliga 14:00
Úrkút-Várpalota M I-es felnőtt labdarúgó mérkőzés 16:00
Ajka-Széchenyi KA Győr kosárlabda női NB I/B 18:00
Gőbölös Sándor Röplabda verseny 9:00
Kristály II.-Takácsi labdarúgó edzőmérkőzés 9:45
U-8-as jégkorong torna 10:00-15:00 10:00
Magyarpolány-Devecser M I-es ifi és felnőtt labdarúgó mérkőzés 12:00
FC Ajka-MTE U15,U14-es labdarúgó mérkőzések 16:00, 18:00 16:00
Jégkorong Torna U 10C 10:00-13:00 10:00 (vége: 2018.03.10. 13:00)
Veszprém-Jászberény U-14-es hoki mérkőzés 14:00
Kristály-FTC Teke Szuperliga bajnoki 14:00
FC Ajka-Üstökös Győr U19,U17-es labdarúgó bajnoki mérkőzés 14:00, 16:00 14:00
U-9-es Szivacskézi Torna 9:00-15:00 9:00
Ajka Kristály-Peremarton M I. ifi és felnőtt bajnoki labdarúgás 11:00 és 13:00 11:00
Öregfiúk Teremtorna Csoportmérkőzések 12:00-15:30 között 12:00
Devecser-Zirc M I-es ifi és felnőtt labdarúgás 15:00 és 17:00 15:00
KK Ajka- Százhalombatta NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 18:00
KKA Ajka-PVSK Serdülő fiú kézi 16:30
KK Ajka-Vonyarcvashegy Serdülő leány kézilabda 17:00
KK Ajka- Pécsi VSE IFI Mérkőzés 18:00
Jégkorong torna U-10 10:00-13:00 10:00 (vége: 2018.03.17. 13:00)
Jégdisco 18:00-22:00 18:00 (vége: 2018.03.17. 22:00)
Devecser-Ugod ifi és felnőtt M I-es bajnoki 9:00,11:00 9:00
FC Ajka-Puskás Akadémia FC II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 15:00
Fiatalok Túraversenye 8:00
Öregfiúk Terembajnoki csoport meccsek 9:00-12:00 9:00
FC Ajka-Sárvár U-19,17 10:00
Ajkai Óriások jégkorongtorna U-10 10:00-12:00 10:00
FC Ajka-ZTE U-16-os leány bajnoki 14:00
Veszprém-HK Partizan U-14-es jégkorong meccs 14:00
Ajka-Pápa U-16-os bajnoki 15:00
KK Ajka- Tatabánya U-20 NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 16:00
Devecser-Balatonalmádi felnőtt 16:00 és ifjúsági 18:00 mérkőzések 16:00
KK AjkaII.-Ősi megyei férfi kézilbda 18:30
Öregfiúk Terembajnoki döntő 9:00
Somló SC-Szentantalfa ifi és felnőtt bajnokik 10:00, 12:00 10:00
Ajka Kristály-Zirc MI-es ifi és felnőtt bajnokik 14:00,16:00 14:00
KK Ajka-Ősi női megyei kézilabda mérkőzés 15:00
FC Ajka-Andráshida U-17 és U-19-es bajnokik 10:00, 12:00 10:00
FC Ajka-Gyirmót FC Győr II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 16:00
FC Ajka-Pápa NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 17:30
Ajka Kristály-Nyíregyháza Szuperliga mérkőzés 14:00
Ajka Kristály-Balatonalmádi MI-es bajnoki mérkőzések ifi és felnőtt 14:30, 16:30 14:30
IV.Ajkai Duatlon 9:00
Lány 6 csapatos kézi torna U-13 9:00 (vége: 2018.04.08. 15:00)
FC Ajka-Lurkó U 14,U 15 17:00
Kk Ajka-Szombathely Leány OSB mérkőzés 16:15
FC Ajka-Herend U -14 Megyei 17:00
Ajka-Alba Fehérvár/C U16 fiú 15:00
Kutyával a Bakonyban Túra 9:00
Ajka Kristály SE-Ugod SE U-16 MI. 10:00
Ajka Kupa Rock'n'Roll Nyugat-Magyarországi pontszerző táncverseny 11:00
Fc Ajka-Csorna U-19, U-17 10:00 10:00
FC Ajka-Érd Leány U -16 16:00
FC Ajka-Puskás Akadémia II. NB III. Bajnoki 16:30
KKA Ajka-Százhalombatta Serdülő fiú kézi 14:00
Ajka Kristály-BKV Előre Sc teke szuperliga 14:00
KK Ajka- Százhalombatta IFI Mérkőzés 15:45
FC Ajka-III. Ker. TVE NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 16:30
KK Ajka- PLER NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 18:00
Dunántúli Amatőr Bajnokság 9:00
Megyei Gyermek Bajnokság U-15, U-13 9:00
Bányász Sportkör Ajka-Várpalota NB III. asztalitenisz 10:00
Női Labdarúgó Club-Devecser megyei női foci 10:30
Ajka Kristály SE-Tihany ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 15:00
Fogyatékkal élők kispályás foci tornája 9:00
FC Ajka-Nagykanizsa U17,U19 16:30 16:30
KK Ajka-Veszprém Serdülő leány kézilabda 16:15
Ajka-Ifjú Solymok/B Fiú U16 15:00
Ajka Kristály SE-Nemesvámos SE U-16 MI. 16:00
Kézilabda Klub Ajka Fiú U14-es torna 10:00
Bányász Sportkör Ajka II. -Várpalota III.megyei asztalitenisz 16:45
4. Régiós kiemelt "B" torna U11-U13 10:00
IV. Liget Félmaraton és III.Tour de Ajka 13:00
Bozsik Torna U-11/U-13 17:00
FC Ajka-Üstökös U 15 17:00
KK Ajka- Szigetszentmiklós NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 15:00
Ajka Kristály SE-Devecser SE ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 15:00
FC Ajka-Csepel FC NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 17:00
KK Ajka-Nemesvámos Megyei Bajnoki 18:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 9:00
Ajkai Bányász SK Ajka-Arborétum HKSE NB.II. sakk 10:00
Ajkai ASSE- Ezüst Huszár SE Sakk NB II. 10:00
Női Labdarúgó Club-Bakonynána megyei női foci 10:30
KK Ajka-Pápa Női megyei kézilabda 16:00
Fc Ajka-Padragkút 17:00
Bányász Sportkör Ajka II.-Balatonalmádi II. Megyei asztalitenisz 17:00
Bányász Sportkör Ajka-Veszprémi Rendőr SE NB III. asztalitenisz 17:00
FC Ajka-Pápa U 17,U 19 17:00 17:00
FC Ajka-MTE Leány U -16 10:00
KKA Ajka-Tata Serdülő fiú kézi 14:00
KK Ajka- Tatai AC IFI Mérkőzés 15:45
KK Ajka- ETO NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 18:00
Cápa Vízilabda Klub-Győr 11:00
FC Ajka-VFC USE "B" U -14 Megyei 15:00
Bozsik Torna U-11/U-13 17:00
KK Ajka-Körmend Serdülő leány kézilabda 16:15
Bányász Sportkör Ajka II.-Veszprém Megyei asztalitenisz 17:00
FC Ajka-Király SZE U 14,U 15 10:00
Ajka Kristály SE-Úrkút SK U-16 MI. 10:00
Ajka Kristály SE-Sümeg ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 15:00
FC Ajka-THSE-Szabadkikötő NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 17:30
Női Labdarúgó Club-Tapolca megyei női foci 10:30
II. Ajka Kupa 10:00 (vége: 2018.05.26. 15:20) Utánptólás U-10, U-12 es labdarúgó torna Ajkán
Ajka Kristály SE-Várpalota ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 15:00
FC Ajka-Gyirmót B U 17,U 19 10:00
KK Ajka-Úrkút női kézilabda 16:00
Bozsik torna U-11/U-13 17:00
FC Ajka-TIAC U -14 Megyei 17:00
Szivacskézilabda torna U12 9:00
FC Ajka-Csorna U 14,U 15 12:00,10:00 10:00
Ajka Aerobik Kupa 9:00
Női Labdarúgó Club-Fűzfői AK megyei női foci 10:00
6. Régiós U-11/U13 kiemelt "B" torna 10:00
FC Ajka-Dunaharaszti MTK NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 17:30
Judo verseny 10:30
F.C. Ajka Kft - Szabadkikötő Sport Kft NB III. Nyugati csoport 17:00
Padtól padig a Kab-hegyen 7:00
F.C. Ajka Kft - Puskás Futball Kft NB III. Nyugati csoport 17:00
FC Ajka- Csorna U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00
Szilaj Varga Attila Emléknap 9:30-17:00 9:30 (vége: 2018.08.30. 14:08)
FC Ajka - Csákvári TK Leány U-19 Észak-nyugati csoport 14:00
F.C. Ajka Kft - Nagykanizsai ULE NB III. Nyugati csoport 17:00
KK Ajka NB II.- Veszprémi KKFT NB I. B. edzőmérkőzés 19:00
FC Ajka-Ajka Kristály Se M.I. osztály U-14 16:30
FC Ajka- Gyirmót B U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00
Ajka Kristály SE-Úrkút M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30 14:30
KK Ajka-Körmend OSB leány 16:15
Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-14 16:30
SK Ajka-Padragkút-Nemesvámos M.I. osztály U-14 16:30
KK Ajka- Veszprém KKFT ifi II. osztály férfi 17:45
FC Ajka- Csorna U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály É-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 10:00
KK Ajka- Várpalota serdülő II. osztály fiú 11:00
KK Ajka-Körmend III. Észak-Nyugat lány ifi 13:00
FC Ajka - PELC Leány U-19 Észak-nyugati csoport 14:00
Bányász Kupa és Király János Emlékverseny (diszkoszvetés) 14:00
Ajka Kristály SE-Várpalota M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30 14:30
FC Ajka-MOL Vidi FC Női NB. II. Nyugat 16:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 9:00
I. AJKAI FITTPARÁDÉ 9:30
Ajka Kristály SE Sümeg M.I. osztály U-16 10:00
FC Ajka - Sc Sopron Leány U 16 Nyugati csoport 11:00
F.C. Ajka Kft - Komáromi Városi Sportegyesület NB III. Nyugati csoport 17:00
KK Ajka-Győri ETO Magyar Kupa férfi 19:30
FC Ajka-SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14 16:30
36. Ajka Rajtja 14:30
FC Ajka- Sc sopron A U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00
Ajka Kristály SE-Gyulafirátót M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:00 és 16:00 14:00
KK Ajka- Nemesvámos NB II. felnőtt férfi 18:00
I. Kamionhúzó Kupa 14:00
KK Ajka- Nemesvámos ifi II. osztály férfi 17:30
SK Ajka-Padragkút-TIAC M.I. osztály U-14 16:30
KK Ajka- Veszprém serdülő II. osztály fiú 17:45
FC Ajka- MTE 1904 U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00
Ajka Kristály SE -Herend M.I. osztály U-16 10:00
Ajka Kristály SE - SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14 16:00
FC Ajka-Devecser M.I. osztály U-14 16:00
KK Ajka-Lébény OSB leány 16:15
FC Ajka- Üstökös U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00
Röpisuli SE-Győr NB II. női 10:00
Ajka Kristály SE-Tapolca M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:30 és 15:30 13:30
FC Ajka- MTE 1904 Női NB. II. Nyugat 15:00
KK Ajka-Sárvár III. Észak-Nyugat lány ifi 16:00
F.C. Ajka Kft - Érdi VSE NB III. Nyugati csoport 16:00
KK Ajka- Veszprém KKFT NB II. felnőtt férfi 18:00
SK Ajka-Padragkút-Devecser M.I. osztály U-14 15:30
FC Ajka -PELC Leány U 16 Nyugati csoport 17:00
SK Ajka-Padragkút-Ugod M.I. osztály U-14 16:00
FC Ajka - MTE 1904 Leány U-19 Észak-nyugati csoport 16:30
KK Ajka- Százhalombatta serdülő II. osztály fiú 12:30
KK Ajka- Százhalombatta ifi II. osztály férfi 14:15
KK Ajka U-14-es hazai rendezésű torna 8:00 (vége: 2018.10.14. 15:00)
Ajka Kristály SE -Veszprém M.I. osztály U-16 10:00
Ajka Kristály SE-Herend M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:00 és 15:00 13:00
Ajka Kristály SE -Devecser M.I. osztály U-14 16:00
FC Ajka-Nemesvámos M.I. osztály U-14 16:00
KK Ajka-Vasvár OSB leány 16:15
FC Ajka- PELC U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18:00 16:00
Bozsik Torna U-11/U-13 16:30
KK Ajka-Úrkút kézilabda női megyei bajnoki 19:00
Cápa Vízilabda Klub Ifi DVL csoportmérkőzések 10:00-17:00 10:00
Bozsik kiemelt Torna U-10/11 10:00
Ajka Kristály SE-Balatonfüred M.I. osztály felnőtt mérkőzés 15:00
Röpisuli SE-Kaposvár NB II. női 10:00
FC Ajka-DVTK női Magyar Kupa mérkőzés 14:00
F.C. Ajka Kft - BKV 2013 Futball Kft NB III. Nyugati csoport 16:00
FC Ajka-Sümeg M.I. osztály U-14 15:30
FC Ajka- Hézíz U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18.00 16:00
Ajka "59" Futás 16:30
Röpisuli U 17-es Torna 9:00 A torna 9:00 és kb 13:00-ig tart több mérkőzéssel.
FC Ajka - Puskás Akadémia Fc Leány U-19 Észak-nyugati csoport 14:00
KK Ajka-Nemesvámos megyei bajnoki 18:00
Bozsik Fesztivál U-7/9 9:00
KK Ajka U-13-as leány kézilabda torna 9:00-kb.14:00 9:00
Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-16 10:00
FC Ajka -Gyirmót SE Győr Leány U 16 Nyugati csoport 11:00
FC Ajka- Hévíz U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 10:00
Ajka Kristály SE-Csetény M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 12:00 és 14:00 12:00
FC Ajka- Ménfőcsanak U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 10:00
FC Ajka - ZTE Leány U-19 Észak-nyugati csoport 14:00
Röpisuli SE-SZo ESE NB II. női 10:00
F.C. Ajka Kft - Győr-Ménfőcsanak NB III. Nyugati csoport 15:00
KK Ajka-Tapolcai VSE kézilabda női megyei felnőtt bajnoki 18:00
Ajka Kristály SE -Nemesvámos M.I. osztály U-14 15:30
KK Ajka-Tapolca OSB leány 16:15
Ajkai Óriások- Győri Eto U-14 10:15
Ajka Kristály SE-Balatonalmádi M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:30 és 13:30 11:30
KK Ajka- Tata serdülő II. osztály fiú 14:00
KK Ajka- Tata ifi II. osztály férfi 15:45
KK Ajka- Tarján NB II. felnőtt férfi 18:00
KK Ajka-Simontornya megyei férfi 20:00
FC Ajka- Andráshida U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 10:00
Bozsik Torna 10:00
FC Ajka-PELC-Nyárád Női NB. II. Nyugat 14:00
Bozsik Torna U-11/13 16:00
KK Ajka-Pápa női megyei kézilabda bajnoki 18:00
KK Ajka-Budai Farkasok fiú ifi 16:00
FC Ajka- Andráshida U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 10:00
Röpisuli SE-Óbuda U 21. NB II. női 10:00
Ajka Kristály SE-Zirc M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:00 és 13:00 11:00
F.C. Ajka Kft - Dunaharaszti MTKNB III. Nyugati csoport 15:00
ATSE lány kézilabda torna 9:00-14:00 9:00
Bozsik Torna 10:00
FC Ajka - MLE-PMFC Leány U 16 Nyugati csoport 13:00
KK Ajka-ETO OSB leány 16:15
FC Ajka- Sárvár U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 10:00
KK Ajka-Tata ifi leány 12:00
Ajka Kristály SE-Veszprém M.I. osztály felnőtt mérkőzés 13:00
KK Ajka- Balatonfüred serdülő II. osztály fiú 14:00
KK Ajka- Balatonfüred ifi II. osztály férfi 15:45
KK Ajka- Balatonfüred KSE NB II. felnőtt férfi 18:00
Téli Terembajnokság 12:00
Ajkai Óriások-IOGJA B U-14-es mérkőzés 10:30
KK AJKA II.-Alsóörs 19:30
FC Ajka-MTK Magyar Kupa mérkőzés 16 közé jutásért 15:00
KK Ajka-Győr OSB leány 16:15
Ajkai Óriások U-8-as Torna 10:00-12:00 10:00
KK Ajka-VKL Se Győr ifi leány 13:00
KK Ajka- Szigetszentmiklós serdülő II. osztály fiú 15:00
KK Ajka- Budakalász ifi II. osztály férfi 16:45
KK Ajka- Győrújbarát NB II. felnőtt férfi 18:30
Cápa Vízilabda Klub 2006-os korosztály DVL forduló mérkőzések 10:00 (vége: 2018.12.15. 16:00)

308 elmúlt esemény megjelenítése az évben | 2018 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2018.01.27.
6:45
Bánki Donát Természetbarát Egyesület Túrája természetjárás Nyárád, Mezőlak környéke
2018.01.27.
9:00
A XXXVI. KOLOSZÁR JÓZSEF SAKK EGYÉNI EMLÉKVERSENY Sakk Ajka, VMK Szabadság tér 13.
2018.01.27.
10:00
Ajkai Óriások U-10-es torna Jégkorong Ajka, Jégcsarnok Sport utca 14.
2018.01.27.
11:00
FC Ajka- FTC U-19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka Sport utca 23.
2018.01.27.
12:00
Fc Ajka UP torna 2006-os születésűeknek Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.01.27.
14:30
Veszprém- Zalaegerszeg edzőmérkőzés U-14 Jégkorong Ajka, Jégcsarnok Sport utca 14.
2018.01.27.
18:00
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.01.27.
18:00
Jégdisco jégdisco Ajka, Jégcsarnok Sport utca 14.
2018.01.28.
10:00
Téli Kupa Ajkai csoport 3 mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.01.28.
12:00
Téli Teremtorna 8 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.01.28.
17:00
Kristály-Kajárpéc edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.03.
10:00
FC Ajka U15/14- Pápa edzőmérkőzések 10:00 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.03.
16:00
KK Ajka - Balatonfüred II. NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.03.
18:00
Téli Terembajnokság 2 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.04.
9:00
FC Ajka UP torna 2008-as 09.00-14:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.04.
10:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlős Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.04.
12:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlő Fc Ajka-Ajka Kristály Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.04.
13:00
Ajkai Óriások-EHC LIon Jégkorong Ajka Sport utca 14. Jégcsarnok
2018.02.04.
14:00
Téli Terembajnokság 6 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.04.
14:00
Téli Kupa mérkőzés Kolontár-Magyarpolány Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.04.
17:00
Ajka Kristály-Kajárpéc edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.07.
14:00
FC Ajka-Mosonmagyaróvár edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.10.
8:30
BDTE Túra Magyarpolány-Csurgó kút-Borsodpuszta-Ajka, Ajka buszpályaudvar természetjárás Indulás 8:30 Busz pu.
2018.02.10.
9:00
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.10.
10:00
Bányász Sportkör Ajka-Szár NB.III.-as asztalitenisz mérkőzés asztalitenisz Ajka, Fürst Sándor u. 2.
2018.02.10.
11:00
Fc Ajka-Nagykanizsa edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.10.
13:00
FC Ajka U-15-Ajka Kristály SE U-16 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.10.
14:00
Ajka Kristály SE-Zalaegerszegi TK Teke férfi szuperliga bajnoki Teke Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.02.10.
16:00
Téli Terembajnokság 4 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.11.
9:00
Darts Diákolimpia Darts Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.02.11.
10:00
Ajka Kristály-Apácatorna Téli Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.11.
12:00
Magyarpolány- FC Ajka U-19 Téli kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.11.
12:00
Téli Terembajnokság 8 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.11.
14:00
Somlószőlős-Kolontár Téli kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.11.
17:00
Ajka Kristály SE-Nyírespuszta edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.17.
8:30
FC Ajka Teremtorna 2009-es korosztály 8:30-13:30 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Sportcsarnok
2018.02.17.
10:00
Ajkai Óriások U-10-es jéghoki tornája 10:00-13:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya, Sport utca 14.
2018.02.17.
11:00
FC Ajka-Ajka Kristály Felkészülési labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.17.
13:00
Fc Ajka U13-Keszthely U-14 labdarúgó edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.17.
13:30
Veszprém-Kiskőrös U-14-es Hoki Jégkorong Ajkai fedett jégpálya, Sport utca 14.
2018.02.17.
14:00
FC Ajka Teremtorna 2007-es korosztály 14:00-19:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Sportcsarnok
2018.02.17.
15:00
KK AJKA-Alsóörs megyei női kézi Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme Béke utca 7-9.
2018.02.17.
17:00
KK Ajka II.-Alsóörs megyei férfi kézi Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme Béke utca 7-9.
2018.02.17.
19:00
Jégdisco 19:00-22:00 jégdisco Ajkai fedett jégpálya, Sport utca 14.
2018.02.18.
11:00
Fc Ajka U17-Úrkút U19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.18.
13:00
Téli Terembajnoki elődöntők 4 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Sportcsarnok
2018.02.18.
16:00
KK Ajka- Grundfos Tatabánya II. IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.18.
17:00
Ajka Kristály-Kemenesalja felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.23.
15:00
Ajka-Ifjú Solymok U-16 Kosárlabda mérkőzés Kosárlabda Ajka, Béke utca 7-9. Fekete Itván Isk. Tornaterme
2018.02.24.
10:00
Devecser-Peremarton M. I-es felnőtt labdarúgó bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.24.
12:00
FC Ajka-Csorna felkészülési labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.24.
12:00
Ajka U-12-es Kosárlabda Torna 4-es csoport Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.02.24.
14:00
Ajka Kristály-Úrkút SK M. I-es felnőtt labdarúgó bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.24.
16:00
Ajka Kristály-Úrkút Sk ifi bajnoki labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.25.
10:00
Ajkai Óriások-KSI SE U-12-es bajnoki jégkorng mérkőzés Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.02.25.
11:00
Téli Terembajnokság négyes döntője Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.25.
13:00
Veszprém-KMH Pirates U-12 jégkorong mérkőzés Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.02.25.
14:00
Balatonederics-Tapolca felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.25.
16:00
KK Ajka- Csurgó U20 NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.25.
16:00
Ajka Kristály II.-Herend labdarúgó felkészülési mérkőzés Koncert Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.28.
16:30
KKA Ajka-BKSE II. Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.28.
18:00
KK Ajka- BKSE II. IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.01.
16:15
KK Ajka-Siófok Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.03.
10:00
Sun-Dome Karate kupa Karate Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.03.
11:00
Úrkút-Várpalota M I-es ifi labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.03.
12:00
U-16-os lány kosárlabda torna 12:00-16:00 Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.03.
14:00
Kristály SE-Salgózd teke szuperliga Teke Tósokberéndi Sporttelep
2018.03.03.
16:00
Úrkút-Várpalota M I-es felnőtt labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.03.
18:00
Ajka-Széchenyi KA Győr kosárlabda női NB I/B Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.04.
9:00
Gőbölös Sándor Röplabda verseny Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.04.
9:45
Kristály II.-Takácsi labdarúgó edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.04.
10:00
U-8-as jégkorong torna 10:00-15:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.04.
12:00
Magyarpolány-Devecser M I-es ifi és felnőtt labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.09.
16:00
FC Ajka-MTE U15,U14-es labdarúgó mérkőzések 16:00, 18:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.10.
10:00
Jégkorong Torna U 10C 10:00-13:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.10.
14:00
Veszprém-Jászberény U-14-es hoki mérkőzés Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.10.
14:00
Kristály-FTC Teke Szuperliga bajnoki Teke Tósokberéndi Sporttelep
2018.03.10.
14:00
FC Ajka-Üstökös Győr U19,U17-es labdarúgó bajnoki mérkőzés 14:00, 16:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.11.
9:00
U-9-es Szivacskézi Torna 9:00-15:00 Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.11.
11:00
Ajka Kristály-Peremarton M I. ifi és felnőtt bajnoki labdarúgás 11:00 és 13:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.11.
12:00
Öregfiúk Teremtorna Csoportmérkőzések 12:00-15:30 között Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.11.
15:00
Devecser-Zirc M I-es ifi és felnőtt labdarúgás 15:00 és 17:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.11.
18:00
KK Ajka- Százhalombatta NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.14.
16:30
KKA Ajka-PVSK Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.14.
17:00
KK Ajka-Vonyarcvashegy Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.14.
18:00
KK Ajka- Pécsi VSE IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.17.
10:00
Jégkorong torna U-10 10:00-13:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.17.
18:00
Jégdisco 18:00-22:00 jégdisco Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.18.
9:00
Devecser-Ugod ifi és felnőtt M I-es bajnoki 9:00,11:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.18.
15:00
FC Ajka-Puskás Akadémia FC II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.03.24.
8:00
Fiatalok Túraversenye természetjárás Ajka, Park vendéglő
2018.03.24.
9:00
Öregfiúk Terembajnoki csoport meccsek 9:00-12:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.24.
10:00
FC Ajka-Sárvár U-19,17 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.24.
10:00
Ajkai Óriások jégkorongtorna U-10 10:00-12:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.24.
14:00
FC Ajka-ZTE U-16-os leány bajnoki Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.24.
14:00
Veszprém-HK Partizan U-14-es jégkorong meccs Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.24.
15:00
Ajka-Pápa U-16-os bajnoki Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.24.
16:00
KK Ajka- Tatabánya U-20 NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.24.
16:00
Devecser-Balatonalmádi felnőtt 16:00 és ifjúsági 18:00 mérkőzések Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.24.
18:30
KK AjkaII.-Ősi megyei férfi kézilbda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.25.
9:00
Öregfiúk Terembajnoki döntő Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.25.
10:00
Somló SC-Szentantalfa ifi és felnőtt bajnokik 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.25.
14:00
Ajka Kristály-Zirc MI-es ifi és felnőtt bajnokik 14:00,16:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.25.
15:00
KK Ajka-Ősi női megyei kézilabda mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.31.
10:00
FC Ajka-Andráshida U-17 és U-19-es bajnokik 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.31.
16:00
FC Ajka-Gyirmót FC Győr II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.04.
17:30
FC Ajka-Pápa NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.07.
14:00
Ajka Kristály-Nyíregyháza Szuperliga mérkőzés Teke Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.04.07.
14:30
Ajka Kristály-Balatonalmádi MI-es bajnoki mérkőzések ifi és felnőtt 14:30, 16:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.04.08.
9:00
IV.Ajkai Duatlon duatlon Ajka, Sport utca 23.
2018.04.08.
9:00
Lány 6 csapatos kézi torna U-13 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.11.
17:00
FC Ajka-Lurkó U 14,U 15 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.12.
16:15
Kk Ajka-Szombathely Leány OSB mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.12.
17:00
FC Ajka-Herend U -14 Megyei Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.13.
15:00
Ajka-Alba Fehérvár/C U16 fiú Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.04.14.
9:00
Kutyával a Bakonyban Túra természetjárás Kislőd Általános Iskola Sportálya Dürgő Ágnes 0620/9660731
2018.04.14.
10:00
Ajka Kristály SE-Ugod SE U-16 MI. Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.14.
11:00
Ajka Kupa Rock'n'Roll Nyugat-Magyarországi pontszerző táncverseny Rock\'n\'Roll Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.15.
10:00
Fc Ajka-Csorna U-19, U-17 10:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.16.
16:00
FC Ajka-Érd Leány U -16 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.18.
16:30
FC Ajka-Puskás Akadémia II. NB III. Bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.21.
14:00
KKA Ajka-Százhalombatta Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.21.
14:00
Ajka Kristály-BKV Előre Sc teke szuperliga Teke Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.21.
15:45
KK Ajka- Százhalombatta IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.21.
16:30
FC Ajka-III. Ker. TVE NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.21.
18:00
KK Ajka- PLER NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.22.
9:00
Dunántúli Amatőr Bajnokság Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.22.
9:00
Megyei Gyermek Bajnokság U-15, U-13 Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.22.
10:00
Bányász Sportkör Ajka-Várpalota NB III. asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.04.22.
10:30
Női Labdarúgó Club-Devecser megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.22.
15:00
Ajka Kristály SE-Tihany ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.23.
9:00
Fogyatékkal élők kispályás foci tornája Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.04.25.
16:30
FC Ajka-Nagykanizsa U17,U19 16:30 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.26.
16:15
KK Ajka-Veszprém Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.27.
15:00
Ajka-Ifjú Solymok/B Fiú U16 Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.04.27.
16:00
Ajka Kristály SE-Nemesvámos SE U-16 MI. Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.28.
10:00
Kézilabda Klub Ajka Fiú U14-es torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.28.
16:45
Bányász Sportkör Ajka II. -Várpalota III.megyei asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.04.29.
10:00
4. Régiós kiemelt "B" torna U11-U13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.04.30.
13:00
IV. Liget Félmaraton és III.Tour de Ajka Futás Ajka www.tovafutok.hu
2018.04.30.
17:00
Bozsik Torna U-11/U-13 Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.03.
17:00
FC Ajka-Üstökös U 15 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.05.
15:00
KK Ajka- Szigetszentmiklós NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.05.
15:00
Ajka Kristály SE-Devecser SE ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.05.
17:00
FC Ajka-Csepel FC NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.05.
18:00
KK Ajka-Nemesvámos Megyei Bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.06.
9:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.05.06.
10:00
Ajkai Bányász SK Ajka-Arborétum HKSE NB.II. sakk Sakk Ajka, Szabadság tér 13. VMK
2018.05.06.
10:00
Ajkai ASSE- Ezüst Huszár SE Sakk NB II. Sakk Ajka, Szabadság tér 13. VMK
2018.05.06.
10:30
Női Labdarúgó Club-Bakonynána megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.06.
16:00
KK Ajka-Pápa Női megyei kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.07.
17:00
Fc Ajka-Padragkút Labdarúgás Ajka sportcentrum, Sport utca 23.
2018.05.09.
17:00
Bányász Sportkör Ajka II.-Balatonalmádi II. Megyei asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.05.10.
17:00
Bányász Sportkör Ajka-Veszprémi Rendőr SE NB III. asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.05.11.
17:00
FC Ajka-Pápa U 17,U 19 17:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.12.
10:00
FC Ajka-MTE Leány U -16 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.12.
14:00
KKA Ajka-Tata Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.12.
15:45
KK Ajka- Tatai AC IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.12.
18:00
KK Ajka- ETO NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.13.
11:00
Cápa Vízilabda Klub-Győr Vízilabda Ajka Kristályfürdő
2018.05.14.
15:00
FC Ajka-VFC USE "B" U -14 Megyei Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.14.
17:00
Bozsik Torna U-11/U-13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.05.17.
16:15
KK Ajka-Körmend Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.17.
17:00
Bányász Sportkör Ajka II.-Veszprém Megyei asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.05.19.
10:00
FC Ajka-Király SZE U 14,U 15 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.19.
10:00
Ajka Kristály SE-Úrkút SK U-16 MI. Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.19.
15:00
Ajka Kristály SE-Sümeg ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.19.
17:30
FC Ajka-THSE-Szabadkikötő NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.20.
10:30
Női Labdarúgó Club-Tapolca megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.26.
10:00
II. Ajka Kupa Labdarúgás Ajka Sportcentrum, Sport utca 23. és Bányász pálya
2018.05.26.
15:00
Ajka Kristály SE-Várpalota ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.27.
10:00
FC Ajka-Gyirmót B U 17,U 19 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.27.
16:00
KK Ajka-Úrkút női kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok Sport utca 23.
2018.05.28.
17:00
Bozsik torna U-11/U-13 Labdarúgás
2018.05.31.
17:00
FC Ajka-TIAC U -14 Megyei Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.06.02.
9:00
Szivacskézilabda torna U12 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.06.02.
10:00
FC Ajka-Csorna U 14,U 15 12:00,10:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.06.03.
9:00
Ajka Aerobik Kupa Aerobik Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.06.03.
10:00
Női Labdarúgó Club-Fűzfői AK megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.06.03.
10:00
6. Régiós U-11/U13 kiemelt "B" torna Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.06.03.
17:30
FC Ajka-Dunaharaszti MTK NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.06.16.
10:30
Judo verseny Judo Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.08.04.
17:00
F.C. Ajka Kft - Szabadkikötő Sport Kft NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.08.11.
7:00
Padtól padig a Kab-hegyen természetjárás Csingeri közösségi ház (rajt,cél) Dürgő Ágnes 0620/9660731
2018.08.19.
17:00
F.C. Ajka Kft - Puskás Futball Kft NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.08.31.
10:00
FC Ajka- Csorna U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.01.
9:30
Szilaj Varga Attila Emléknap 9:30-17:00 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.01.
14:00
FC Ajka - Csákvári TK Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.02.
17:00
F.C. Ajka Kft - Nagykanizsai ULE NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.09.05.
19:00
KK Ajka NB II.- Veszprémi KKFT NB I. B. edzőmérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.06.
16:30
FC Ajka-Ajka Kristály Se M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.08.
10:00
FC Ajka- Gyirmót B U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.08.
14:30
Ajka Kristály SE-Úrkút M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.13.
16:15
KK Ajka-Körmend OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.13.
16:30
Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.13.
16:30
SK Ajka-Padragkút-Nemesvámos M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.09.13.
17:45
KK Ajka- Veszprém KKFT ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.15.
10:00
FC Ajka- Csorna U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály É-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.15.
11:00
KK Ajka- Várpalota serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.15.
13:00
KK Ajka-Körmend III. Észak-Nyugat lány ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.15.
14:00
FC Ajka - PELC Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.15.
14:00
Bányász Kupa és Király János Emlékverseny (diszkoszvetés) nehézatlétika Bódéi Dobópálya Bódéért Hagyományőrző Egyesület
2018.09.15.
14:30
Ajka Kristály SE-Várpalota M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.15.
16:00
FC Ajka-MOL Vidi FC Női NB. II. Nyugat Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.09.16.
9:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.09.16.
9:30
I. AJKAI FITTPARÁDÉ Aerobik Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.16.
10:00
Ajka Kristály SE Sümeg M.I. osztály U-16 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.16.
11:00
FC Ajka - Sc Sopron Leány U 16 Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.16.
17:00
F.C. Ajka Kft - Komáromi Városi Sportegyesület NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.09.19.
19:30
KK Ajka-Győri ETO Magyar Kupa férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.20.
16:30
FC Ajka-SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.21.
14:30
36. Ajka Rajtja Futás Ajka, Sportcentrum, Sport utca 23.
2018.09.22.
10:00
FC Ajka- Sc sopron A U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.22.
14:00
Ajka Kristály SE-Gyulafirátót M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:00 és 16:00 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.22.
18:00
KK Ajka- Nemesvámos NB II. felnőtt férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.23.
14:00
I. Kamionhúzó Kupa Ajánló Ajka, Sportcentrum, Sport u.23. Pallasz SE, Havasi Balázs tel: 30-906-77-62
2018.09.26.
17:30
KK Ajka- Nemesvámos ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.27.
16:30
SK Ajka-Padragkút-TIAC M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.09.28.
17:45
KK Ajka- Veszprém serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka Fekete-Vörösmarty Tornaterem Béke utca
2018.09.29.
10:00
FC Ajka- MTE 1904 U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.30.
10:00
Ajka Kristály SE -Herend M.I. osztály U-16 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.04.
16:00
Ajka Kristály SE - SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.04.
16:00
FC Ajka-Devecser M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.04.
16:15
KK Ajka-Lébény OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.06.
10:00
FC Ajka- Üstökös U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.06.
10:00
Röpisuli SE-Győr NB II. női Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.06.
13:30
Ajka Kristály SE-Tapolca M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:30 és 15:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.06.
15:00
FC Ajka- MTE 1904 Női NB. II. Nyugat Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.10.06.
16:00
KK Ajka-Sárvár III. Észak-Nyugat lány ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.07.
16:00
F.C. Ajka Kft - Érdi VSE NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.10.07.
18:00
KK Ajka- Veszprém KKFT NB II. felnőtt férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.08.
15:30
SK Ajka-Padragkút-Devecser M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.10.09.
17:00
FC Ajka -PELC Leány U 16 Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.11.
16:00
SK Ajka-Padragkút-Ugod M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.10.11.
16:30
FC Ajka - MTE 1904 Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.13.
12:30
KK Ajka- Százhalombatta serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.13.
14:15
KK Ajka- Százhalombatta ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.14.
8:00
KK Ajka U-14-es hazai rendezésű torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.14.
10:00
Ajka Kristály SE -Veszprém M.I. osztály U-16 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.14.
13:00
Ajka Kristály SE-Herend M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 13:00 és 15:00 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.18.
16:00
Ajka Kristály SE -Devecser M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.18.
16:00
FC Ajka-Nemesvámos M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.18.
16:15
KK Ajka-Vasvár OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.19.
16:00
FC Ajka- PELC U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.19.
16:30
Bozsik Torna U-11/U-13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.10.19.
19:00
KK Ajka-Úrkút kézilabda női megyei bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.20.
10:00
Cápa Vízilabda Klub Ifi DVL csoportmérkőzések 10:00-17:00 Vízilabda Ajka, Kristályfürdő
2018.10.20.
10:00
Bozsik kiemelt Torna U-10/11 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.10.20.
15:00
Ajka Kristály SE-Balatonfüred M.I. osztály felnőtt mérkőzés Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.21.
10:00
Röpisuli SE-Kaposvár NB II. női Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.21.
14:00
FC Ajka-DVTK női Magyar Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.21.
16:00
F.C. Ajka Kft - BKV 2013 Futball Kft NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.10.25.
15:30
FC Ajka-Sümeg M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.26.
16:00
FC Ajka- Hézíz U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 16:00 és 18.00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.26.
16:30
Ajka "59" Futás Futás Ajka, Kaszinó környéke
2018.10.27.
9:00
Röpisuli U 17-es Torna Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.27.
14:00
FC Ajka - Puskás Akadémia Fc Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.27.
18:00
KK Ajka-Nemesvámos megyei bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.10.28.
9:00
Bozsik Fesztivál U-7/9 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.10.28.
9:00
KK Ajka U-13-as leány kézilabda torna 9:00-kb.14:00 Kézilabda
2018.10.28.
10:00
Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-16 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.10.28.
11:00
FC Ajka -Gyirmót SE Győr Leány U 16 Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.10.30.
10:00
FC Ajka- Hévíz U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.01.
12:00
Ajka Kristály SE-Csetény M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 12:00 és 14:00 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.03.
10:00
FC Ajka- Ménfőcsanak U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.03.
14:00
FC Ajka - ZTE Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.04.
10:00
Röpisuli SE-SZo ESE NB II. női Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.04.
15:00
F.C. Ajka Kft - Győr-Ménfőcsanak NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.11.07.
18:00
KK Ajka-Tapolcai VSE kézilabda női megyei felnőtt bajnoki Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.11.08.
15:30
Ajka Kristály SE -Nemesvámos M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.08.
16:15
KK Ajka-Tapolca OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.10.
10:15
Ajkai Óriások- Győri Eto U-14 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.11.10.
11:30
Ajka Kristály SE-Balatonalmádi M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:30 és 13:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.10.
14:00
KK Ajka- Tata serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.10.
15:45
KK Ajka- Tata ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.10.
18:00
KK Ajka- Tarján NB II. felnőtt férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.10.
20:00
KK Ajka-Simontornya megyei férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.11.
10:00
FC Ajka- Andráshida U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.11.11.
10:00
Bozsik Torna Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.11.11.
14:00
FC Ajka-PELC-Nyárád Női NB. II. Nyugat Labdarúgás
2018.11.12.
16:00
Bozsik Torna U-11/13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.11.14.
18:00
KK Ajka-Pápa női megyei kézilabda bajnoki Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.11.16.
16:00
KK Ajka-Budai Farkasok fiú ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.17.
10:00
FC Ajka- Andráshida U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.17.
10:00
Röpisuli SE-Óbuda U 21. NB II. női Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.17.
11:00
Ajka Kristály SE-Zirc M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:00 és 13:00 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.17.
15:00
F.C. Ajka Kft - Dunaharaszti MTKNB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.11.18.
9:00
ATSE lány kézilabda torna 9:00-14:00 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.18.
10:00
Bozsik Torna Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.11.18.
13:00
FC Ajka - MLE-PMFC Leány U 16 Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.22.
16:15
KK Ajka-ETO OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.24.
10:00
FC Ajka- Sárvár U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.24.
12:00
KK Ajka-Tata ifi leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.24.
13:00
Ajka Kristály SE-Veszprém M.I. osztály felnőtt mérkőzés Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.24.
14:00
KK Ajka- Balatonfüred serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.24.
15:45
KK Ajka- Balatonfüred ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.24.
18:00
KK Ajka- Balatonfüred KSE NB II. felnőtt férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.25.
12:00
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.12.01.
10:30
Ajkai Óriások-IOGJA B U-14-es mérkőzés Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.12.04.
19:30
KK AJKA II.-Alsóörs Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.12.05.
15:00
FC Ajka-MTK Magyar Kupa mérkőzés 16 közé jutásért Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.12.06.
16:15
KK Ajka-Győr OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.12.09.
10:00
Ajkai Óriások U-8-as Torna 10:00-12:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.12.09.
13:00
KK Ajka-VKL Se Győr ifi leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.12.09.
15:00
KK Ajka- Szigetszentmiklós serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.12.09.
16:45
KK Ajka- Budakalász ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.12.09.
18:30
KK Ajka- Győrújbarát NB II. felnőtt férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.12.15.
10:00
Cápa Vízilabda Klub 2006-os korosztály DVL forduló mérkőzések Vízilabda Ajka, Kristályfürdő