Események

Ajkai Óriások-Kaposvár U14 14:30
KK Ajka-Szentgotthárd NB II. férfi 18:00
KK Ajka II.-Alsóörs férfi megyei 20:00
FC Ajka-MOTIM TE U19/U17-es mérkőzések 10:00, 12:00 10:00
Röpisuli SE-Ajka-MÁV Előre SC 13:00
FC Ajka-Haladás U14,U15 10:00 és 12:00 10:00
KK Ajka-Celldömölk ifi leány 13:00
KK Ajka-Alsóörs női megyei 15:00
FC Ajka-MOL Vidi Fc II NB III. Nyugati csoport 16:00
FC Ajka-Haladás U19,U17 10:00és 12:00 10:00
Ajka Kristály-Sümeg Megye I. ifi felnőtt 15:00,17:00 15:00
FC Ajka-VFC USE U-19 Leány 17:15
Kutyával a Bakonyban 2019. 9:00
FC Ajka-Nagykanizsa U14,U15 10:00 10:00
IV.Tour de Ajka Időfutam 13:00
KK Ajka II-Ősi férfi megyei 14:00
Ajka-DEAC DSI női NBI. 14:00
Fc Ajka-Kaposvár U-16 Leány 14:00
KK Ajka-Tapolca női megyei 16:00
FC Ajka-Ziccer női NBII. 16:00
KK Ajka U14 Leány torna 8:00
IV. Tour de Ajka 9:30
V. Liget félmaraton 13:10
FC Ajka-Csepel Fc II NB III. Nyugati csoport 17:00

11 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2019 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Március

2019 Április

Május >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2019.04.04.
14:30
Ajkai Óriások-Kaposvár U14 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.04.06.
18:00
KK Ajka-Szentgotthárd NB II. férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.06.
20:00
KK Ajka II.-Alsóörs férfi megyei Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.07.
10:00
FC Ajka-MOTIM TE U19/U17-es mérkőzések 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.13.
13:00
Röpisuli SE-Ajka-MÁV Előre SC Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.14.
10:00
FC Ajka-Haladás U14,U15 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.14.
13:00
KK Ajka-Celldömölk ifi leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.14.
15:00
KK Ajka-Alsóörs női megyei Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.14.
16:00
FC Ajka-MOL Vidi Fc II NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2019.04.19.
10:00
FC Ajka-Haladás U19,U17 10:00és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.20.
15:00
Ajka Kristály-Sümeg Megye I. ifi felnőtt 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2019.04.23.
17:15
FC Ajka-VFC USE U-19 Leány Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.27.
9:00
Kutyával a Bakonyban 2019. természetjárás Kislőd Általános Iskola Sportálya Dürgő Ágnes 0620/9660731
2019.04.27.
10:00
FC Ajka-Nagykanizsa U14,U15 10:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.27.
13:00
IV.Tour de Ajka Időfutam kerékpár Ajka, Jubileumi Park http://tovafutok.hu/
2019.04.27.
14:00
KK Ajka II-Ősi férfi megyei Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.27.
14:00
Ajka-DEAC DSI női NBI. Kosárlabda Ajka, Bakony Sporttelep, ( Bercsényi Iskola Tornaterme, Csinger)
2019.04.27.
14:00
Fc Ajka-Kaposvár U-16 Leány Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.27.
16:00
KK Ajka-Tapolca női megyei Koncert Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.27.
16:00
FC Ajka-Ziccer női NBII. Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.04.28.
8:00
KK Ajka U14 Leány torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.04.28.
9:30
IV. Tour de Ajka kerékpár Ajka, Jubileumi Park http://tovafutok.hu/
2019.04.28.
13:10
V. Liget félmaraton Futás AJKA , RAJT/CÉL – JUBILEUMI PARK http://tovafutok.hu/
2019.04.28.
17:00
FC Ajka-Csepel Fc II NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
1234
Ajkai Óriások-Kaposvár U14
56
KK Ajka-Szentgotthárd NB II. férfi KK Ajka II.-Alsóörs férfi megyei
7
FC Ajka-MOTIM TE U19/U17-es mérkőzések 10:00, 12:00
8910111213
Röpisuli SE-Ajka-MÁV Előre SC
14
FC Ajka-MOL Vidi Fc II NB III. Nyugati csoport KK Ajka-Celldömölk ifi leány KK Ajka-Alsóörs női megyei FC Ajka-Haladás U14,U15 10:00 és 12:00
1516171819
FC Ajka-Haladás U19,U17 10:00és 12:00
20
Ajka Kristály-Sümeg Megye I. ifi felnőtt 15:00,17:00
21
2223
FC Ajka-VFC USE U-19 Leány
24252627
KK Ajka II-Ősi férfi megyei KK Ajka-Tapolca női megyei Ajka-DEAC DSI női NBI. FC Ajka-Ziccer női NBII. Fc Ajka-Kaposvár U-16 Leány FC Ajka-Nagykanizsa U14,U15 10:00 Kutyával a Bakonyban 2019. IV.Tour de Ajka Időfutam
28
FC Ajka-Csepel Fc II NB III. Nyugati csoport V. Liget félmaraton IV. Tour de Ajka KK Ajka U14 Leány torna
2930