Események

Bozsik Intézményi Teremtorna I. és III.kcs 9:00-16:00 8:00
BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 17 km-es túra 8:00
FC Ajka U-11-es Teremtorna 9:00-14:00 9:00
Ajka-Győri KC U-18 fiú 10:30
Ajka-BEAC Újbuda női NB I./B 13:00
FC Ajka-ESMTK felkészülési mérkőzés (felnőtt) 13:00
Lány U-19 Teremtorna Buborék 14:00-18:00 14:00
FC Ajka U-17-Celldömölk U-17 felkészülési mérkőzés 15:00
Téli Terembajnokság 3 csoport mérkőzés 16:00-19:00 16:00
Bozsik Intézményi Teremtorna II. és IV.kcs 9:00-16:00 8:00
BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 16 km-es túrája 8:30
Ajkai Óriások U-8-as torna 9:30
Badacsonytomaj-Taliándörögd felkészülési mérkőzés 11:00
FC Ajka U-19-Apácatorna Téli Kupa 13:00
Sümegi VSE-Ajka Kristály SE Téli kupa 15:00
Téli Terembajnokság 4 negyeddöntő 16:00-20:00 16:00
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 9:00
FC Ajka UP Torna 9:00-13:00 9:00
Ajka Kristály-Celldömölk edzőmérkőzés 10:00
Ajka Kristály-Magyarpolány edzőmérkőzés 17:00
KK Ajka-Telekom II. NBII. Bajnoki mérkőzés 18:00
KK Ajka II.- Tapolca 20:00
Ajka-SZESE Győr NB II. 13:00
Ajka Kristály-FC Ajka U19 megyei téli kupa 13:00
Apácatorna-Taliándörögd megyei Téli Kupa 15:00
Téli Teremtorna négyes döntő 16:00-19:30 16:00
FC Ajka-DVSC Magyar Kupa nyolcaddöntő 18:30

27 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2019 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Január

2019 Február

Március >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2019.02.09.
8:00
Bozsik Intézményi Teremtorna I. és III.kcs 9:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.09.
8:00
BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 17 km-es túra természetjárás Ajka, Polgármesteri Hivatal Szabadság tér Blaskó István 20-578-7168
2019.02.09.
9:00
FC Ajka U-11-es Teremtorna 9:00-14:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Buborék
2019.02.09.
10:30
Ajka-Győri KC U-18 fiú Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.02.09.
13:00
Ajka-BEAC Újbuda női NB I./B Kosárlabda Ajka, Felsőcsingeri út 1.
2019.02.09.
13:00
FC Ajka-ESMTK felkészülési mérkőzés (felnőtt) Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2019.02.09.
14:00
Lány U-19 Teremtorna Buborék 14:00-18:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Buborék
2019.02.09.
15:00
FC Ajka U-17-Celldömölk U-17 felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Műfű
2019.02.09.
16:00
Téli Terembajnokság 3 csoport mérkőzés 16:00-19:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.10.
8:00
Bozsik Intézményi Teremtorna II. és IV.kcs 9:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.10.
8:30
BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 16 km-es túrája természetjárás Ajka Buszpályaudvar Káldi Géza +36-30-617-8142
2019.02.10.
9:30
Ajkai Óriások U-8-as torna Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2019.02.10.
11:00
Badacsonytomaj-Taliándörögd felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.10.
13:00
FC Ajka U-19-Apácatorna Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.10.
15:00
Sümegi VSE-Ajka Kristály SE Téli kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.10.
16:00
Téli Terembajnokság 4 negyeddöntő 16:00-20:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.16.
9:00
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.16.
9:00
FC Ajka UP Torna 9:00-13:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Buborék
2019.02.16.
10:00
Ajka Kristály-Celldömölk edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.16.
17:00
Ajka Kristály-Magyarpolány edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.16.
18:00
KK Ajka-Telekom II. NBII. Bajnoki mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.16.
20:00
KK Ajka II.- Tapolca Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.17.
13:00
Ajka-SZESE Győr NB II. Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.17.
13:00
Ajka Kristály-FC Ajka U19 megyei téli kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.17.
15:00
Apácatorna-Taliándörögd megyei Téli Kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2019.02.17.
16:00
Téli Teremtorna négyes döntő 16:00-19:30 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2019.02.19.
18:30
FC Ajka-DVSC Magyar Kupa nyolcaddöntő Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
123
456789
Téli Terembajnokság 3 csoport mérkőzés 16:00-19:00 Ajka-Győri KC U-18 fiú Ajka-BEAC Újbuda női NB I./B Bozsik Intézményi Teremtorna I. és III.kcs 9:00-16:00 Lány U-19 Teremtorna Buborék 14:00-18:00 FC Ajka U-11-es Teremtorna 9:00-14:00 FC Ajka-ESMTK felkészülési mérkőzés (felnőtt) FC Ajka U-17-Celldömölk U-17 felkészülési mérkőzés BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 17 km-es túra
10
Téli Terembajnokság 4 negyeddöntő 16:00-20:00 Bozsik Intézményi Teremtorna II. és IV.kcs 9:00-16:00 Ajkai Óriások U-8-as torna Badacsonytomaj-Taliándörögd felkészülési mérkőzés FC Ajka U-19-Apácatorna Téli Kupa Sümegi VSE-Ajka Kristály SE Téli kupa BÁNKI DONÁT TERMÉSZETBARÁT EGYESÜLET 16 km-es túrája
111213141516
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 FC Ajka UP Torna 9:00-13:00 Ajka Kristály-Celldömölk edzőmérkőzés Ajka Kristály-Magyarpolány edzőmérkőzés KK Ajka-Telekom II. NBII. Bajnoki mérkőzés KK Ajka II.- Tapolca
17
Ajka-SZESE Győr NB II. Ajka Kristály-FC Ajka U19 megyei téli kupa Apácatorna-Taliándörögd megyei Téli Kupa Téli Teremtorna négyes döntő 16:00-19:30
1819
FC Ajka-DVSC Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021222324
25262728