Hírek | eredményközlő 2019.03.12 11:32 | Mohos Milán

Eredményközlő a hétvégi sporteseményekről

Aerobik

A Prágában megrendezett Cseh Nemzetközi Bajnokságon vettek részt a Forma Fitt SE Ajka versenyzői. A két napos megmérettetésen sikeresen szerepeltek versenyzőink mind az egyéni mind a páros versenyszámokban.

- Poscher Bálint SAUPI Férfi egyéni kategóriában 2. helyen végzett

- Poscher Bálint- Klinszky Kíra SAUPI. Páros gyakorlatukkal ugyancsak 2. helyezést értek el

- Cosentino Miriam SAUPII. Női egyéni kategóriában 68 indulóból az előkelő 6. helyet szerezte meg.

- Klinszky Kíra SAUPI. Női egyéni kategóriaban 38 indulóból a 10. helyen végzett.

 

Atlétika

Ajka Város és Körzete Diáksport Bizottság a Csónakázó-tónál rendezte meg a hétvégén a mezei futás versenyt, ahol 3 korcsoportban mérték össze gyorsaságukat a fiúk és a lányok.

Eredmények:

Fiúk II. korcsoport:

  1. helyezett Iróczki Ambrus
  2. helyezett Szücs Marcell
  3. helyezett Schell Dániel

Fiúk III. korcsoport:

  1. helyezett Fischl Simon
  2. helyezett Kozáni Kevin
  3. helyezett Iróczki Lázár

Fiúk IV. korcsoport:

  1. helyezett Palkovics Tamás
  2. helyezett Kökényesy Dominik
  3. helyezett Pákai Dániel

 

Lányok II. korcsoport:

  1. helyezett Mayer Luca
  2. helyezett Némedi-Varga Anna
  3. helyezett Hernád Brigitta

Lányok III. korcsoport:

  1. helyezett Reicher Dorka
  2. helyezett Poscher Panna
  3. helyezett Pál Zsóka

Lányok IV. korcsoport:

  1. helyezett Scheily Zsófi
  2. helyezett Róth Olimpia
  3. helyezett Rieger Flóra

Sakk

Hozta a kötelező győzelmet és ismét a táblázat élére állt a Bányász SK Ajka csapata az NB-I/B nyugati csoportjában. Hűvösvölgyi Sakkiskola Sakk Club - Bányász Sportkör Ajka 4:8

Értékes döntetlennel zárta a 7. fordulót az Ajka Városi ASSE az NB-II. Széchenyi csoportjában. Sárvári Sakk Club Sport Egyesület - Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet 6 :6

 

Teke

Az Ajka Városi és körzeti Teke csapatbajnokság 4. fordulójának eredményei:

 

A-osztály:

Padragi Bikák         2-4    Isoquant                                 961 : 1005

Kristály „A”             1-5     Bakonyi Erőmű „A”             985 : 1084

Atlasz Pápa             4-2     Bourns                                  1014 : 1008

Ugod SE                   3-3     Aranyhal                               1075 : 1075

Vendéglátó Pápa    0-6    Bakonyi Erőmű „B”              982 : 1124

Hunyadi SE              1-5     Jolly Joker                             942 : 1009

 

A-osztály Tabella

Helyezés

Csapatnév

Pont

1.

Bakonyi Erőmű "B"

8

2.

Atlasz Pápa

6

3.

Bourns

6

4.

Bakonyi Erőmű "A"

6

5.

Ugod SE

5

6.

Jolly Joker

4

7.

Padragi Bikák

4

8.

Aranyhal

3

9.

Lumberfa

2

10.

Isoquant

2

11.

Vendéglátó Pápa

2

12.

Hunyadi SE

0

13.

Kristály "A"

0

 

B-osztály:

Kolontár                  2-4       Halimba                            889 : 956

Civilház 2014          0-6       Somlóvásárhely               723 : 1013

Pengék                    4-2       Satya Kristály                    911 : 894

Kup                          2-4       Rendeki Vén Sasok           885 : 917

39 TK                       4-2       Bűbájos Boszorkák           866 : 801

Civilház 2013         1-5        Magyargencs „A”             834 : 974

Magyargencs „B”  2-4        Bánki                                  845 : 854

 

B-osztály Tabella

Helyezés

Csapatnév

Pont

1.

Rendeki Vén Sasok

8

2.

Halimba

8

3.

Magyargencs "A"

6

4.

Somlóvásárhely

6

5.

Pengék

6

6.

Satya Kristály

4

7.

39 TK

4

8.

Bánki

4

9.

Civilház 2013

4

10.

Kup

2

11.

Bűbájos Boszorkák

2

12.

Kolontár

2

13.

Magyargencs "B"

0

14.

Civilház 2014

0

 

Röplabda NBII

Röpisuli SE Ajka – RÖAK Kaposvár 3:2

 

Foci NBIII

Puskás Akadémia II – FC Ajka 0:0

 

Kézilabda

NBII:

Veszprémi KKFT – KK Ajka 28-26 (15-12)

Fiúk, ifjúságiak:

KK AJKA – PÉCSI VSE 35-36 (17-21)

Fiúk, serdülők:

KK AJKA – BP.ELEKTROMOS SE 25-44 (11-20)

Megyei Női Bajnokság:

KK AJKA – KILIÁN DSE PÁPA 33-26(17-12)

Lány, ifjúságiak:

KÖRMENDI DMTE - KK AJKA 33-21 (16-11)

Lány, serdülők:

KK AJKA – BÜKI TK 33-11 (16-4)

Lány U-13:

KK AJKA –SZOMBATHELYI HALADÁS 15-11

MOSONMAGYARÓVÁRI KC – KK AJKA 29-18