Diákolimpia

AJKA VÁROS ÉS KÖRZETE DIÁKSPORT BIZOTTSÁG

2018/2019. TANÉV

TAVASZI PROGRAM

ATLÉTIKA                                                                

MEZEI FUTÁS:        2019.03.08.           1430     Csónakázó tó

Nevezési határidő:  2019.03.05.

 

KOSÁRLABDA

II.korcsoport: FIÚ és LEÁNY

Helyszín: Fekete iskola

Résztvevő csapatok: Fekete-Vörösmarty, Szent István Király

2019.03.05. 1400    FIÚ                    

                    1500    LEÁNY

IV.korcsoport: FIÚ

Helyszín: Fekete iskola

Résztvevő csapatok: Fekete-Vörösmarty, Szent István Király, Borsos

2019.03.04.     1330    Fekete-Vörösmarty    -       Szent István

1415    Fekete-Vörösmarty    -       Borsos

1500    Borsos                                     -       Szent István

IV.korcsoport: LEÁNY

Helyszín: Fekete iskola

Résztvevő csapatok: Fekete-Vörösmarty, Szent István Király, Bródy

2019.03.05.     1300    Fekete-Vörösmarty    -       Szent István

1345    Fekete-Vörösmarty    -       Bródy

1430    Bródy                           -       Szent István

 

KÉZILABDA

III. korcsoport: FIÚ                                                            

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok

Résztvevő csapatok: Ajkarendek, Magyarpolány, Fekete-Vörösmarty, Szent István

2019.03. 12.    1330    Fekete-Vörösmarty    -       Szent István

1415    Fekete-Vörösmarty     -       Ajkarendek

                   1500    Szent István                -       Magyarpolány

2019.03.13.     1330      Magyarpolány          -         Ajkarendek

1415      Magyarpolány          -         Fekete-Vörösmarty

1500      Szent István              -         Ajkarendek

III. korcsoport: LEÁNY                                                     

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok

Résztvevő csapatok: Úrkút, Magyarpolány, Fekete-Vörösmarty, SZIK

2019.03.20.    1330    Fekete-Vörsmarty     -           SZIK

1415    Fekete-Vörösmarty   -          Úrkút

1500    Magyarpolány           -           SZIK

2019.03.22.     1330    Magyarpolány           -           Úrkút

1415    Magyarpolány           -           Fekete-Vörösmarty

1500    Úrkút                          -           SZIK

  IV. korcsoport: FIÚ                                                              

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok

Résztvevő csapatok: Borsos, Ajkarendek, Fekete-Vörösmarty, SZIK

2019.04.02.     1330      Fekete-Vörsmarty                -         SZIK

1415       Fekete-Vörösmarty            -         Ajkarendek

1500       Borsos                                 -         SZIK

2019.04.03.    1330     Borsos                                  -         Ajkarendek

1415      Fekete-Vörösmarty            -         Borsos

1500     SZIK                                    -         Ajkarendek

IV. korcsoport: LEÁNY                                                       

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok

Résztvevő csapatok: Úrkút, Noszlop, Fekete-Vörösmarty, Szent István Király

2019.04.09.     1330      SZIK                         -            Fekete-Vörösmarty

1415      Fekete-Vörösmarty -           Úrkút

1500      Noszlop                      -          SZIK

2019.04.10.    1330    Úrkút                          -           Noszlop

1415    SZIK                            -         Úrkút

                   1500    Noszlop                       -        Fekete-Vörösmarty

 

LABDARÚGÁS

Nevezési határidő: 2019.04.01.

F I Ú K

  1. korcsoport                                               

Időpont: 2019. 04. 15.    1400

Sorsolás a helyszínen.

                                                

II.korcsoport                            

Időpont: 2019. 04. 16.   1400

Sorsolás a helyszínen.

 

III. korcsoport                                              

Időpont: 2019. 04. 17.   1400

Sorsolás a helyszínen.

 

IV. korcsoport                                                  

Időpont: 2019. 05. 09.   1400

Sorsolás a helyszínen.

 

V-VI. korcsoport amatőr fiú labdarúgás         

Időpont: 2019. 04. 02.     1000

 Sorsolás a helyszínen.

 

LEÁNY LABDARÚGÁS

III-IV. korcsoport                                             

Időpont: 2019. 05. 10.      1400

Sorsolás a helyszínen.

                  

LEÁNY LABDARÚGÁS

V-VI. korcsoport                                              

Időpont: 2019. 04. 02.      1400

 Sorsolás a helyszínen

ATLÉTIKA                                                                

Nevezési határidő: 2019.04.17.

 

Többpróba                                                          

II. kcs. többpróba:                 2019.04.25.         1430

III. kcs. többpróba:               2019.04.29.         1430

IV. kcs. többpróba:                2019.04.30.         1430

III-IV. kcs. egyéni verseny:   2019.05.02.         1430

 

KISISKOLÁK VERSENYE 

Nevezési határidő: 2019.04.30.

                           

Kézilabda:                              2019.05.06. 1400    

Labdarúgás:                          2019.05.06.         1500

Atlétika:                                 2019.05.09.         1400    

 

Megjegyzés:

A verseny előtt legalább 20 perccel kérjük a versenyzők megjelenését!

 

Minden versenyzőt és csapatot minden esetben az MDSZ felületén nevezni kell!! (kinyomtatni nem kell, csak a megyei döntőre)

 A tanulók csak tanári felügyelettel versenyezhetnek. Akadály esetén Kovács Zsoltot, vagy

Mohos Milánt kell telefonon értesíteni.

(Telefonok: Kovács Zsolt: 06/30/3188-991, Mohos Milán 70/3762026; 508-051)

E-mail: mohosmilan@gmail.com ,  kovzsajka@gmail.com

 

A j k a , 2019.02.14.