Hírek | Futás 2019.09.03 11:20 | Davion

Befutóidők a XXI. Somló-csúcs futáson

 

A XXI. Somló-Csúcs Futás nemenkénti korosztályos sorrendje:

Rövid táv                       
                       
I. kcs leány          

 

I.kcs fiú

 

       
22:11 15 Reicher Dorka 2006 Ajka     18:14 53 Figerl Boldizsár 2003 Pápa
22:42 4 Vitályos Zsóka 2003 Pápa     19:11 54 Horváth Bendegúz 2005 Pápa
23:07 17 Országi Zsófi  2007 Ajka     20:21 64 Szigetfi Dominik 2008 Veszprém
25:06:00 9 Kiss Luca 2011 Celldömölk     20:40 59 Major Dániel 2008 Ajka
25:51:00 5 Bakler Zita 2007 Tapolca      20:43 63 Hangyál Flórián  2007 Kislőd
26:04:00 8 Czeiner Flóra 2005 Tapolca      20:53 57 Lóránt Levente 2008 Ajka
27:59:00 10 Gazsó Laura 2002 Ajka     22:38 67 Nánássy Máté 2006 Gyenesdiás
28:39:00 1 Gelencsér Viktória 2002 Pápa     23:13 51 Tulit Máté 2009 Ajka
34:26:00 12 Rauscher Lili 2004 Veszprém     24:35:00 58 Major Péter 2011 Ajka
34:29:00 3 Demeter Vivien 2004 Pápa     28:33:00 66 Országi Gergő 2012 Ajka
34:38:00 2 Gelencsér Kata 2005 Pápa     28:40:00 55 Cserkúti Sándor 2002 Pápa
36:56:00 13 Vajai Kitti 2006 Tapolca      29:04:00 60 Vajai Máté 2004 Tapolca
36:57:00 14 Szőcs Tamara 2006 Tapolca      29:14:00 65 Országi Áron 2010 Ajka
37:34:00 7 Szabó Szofi 2007 Tapolca      32:57:00 56 Tóth Hunor 2009 Taliándörögd
37:36:00 6 Polgár Hanna 2007 Tapolca      44:15:00 52 Csepely Bálint  2014 Veszprém
38:40:00 19 Farkas Vanessza 2005 Halimba     61:02:00 61 Vaczkó Noel 2013 Somló
38:57:00 11 Rauscher Blanka 2011 Veszprém     61:04:00 62 Vaczkó Ádám  2015 Somló
42:19:00 18 Országi Noémi  2016 Ajka              
43:16:00 16 Adorján Judit 2010 Pápa     II.kcs férfi        
II. kcs nő             17:42 159 Iváncza Zsolt 1980 Gyömöre
22:13 114 Horváthné Bolla Júlia 1981 Gyömöre     17:43 154 Mészáros Gábor 1986 Ajka
26:25:00 106 Szeglet Éva 1985 Ajka     18:51 156 Hegyi Péter 1981 Zalaegerszeg
26:25:00 108 Varga Judit 1985 Ajka     20:44 155 Gazsó Bálint 2000 Ajka
27:24:00 117 Farkasné Bertus Andrea 1979 Halimba     21:49 151 Husvéth Zsolt 1992 Mosonmagyaróvár
28:08:00 116 Tóth Bettina 1998 Ajka     22:06 152 Kovács József 1983 Celldömölk
28:12:00 103 Kovács Ildikó 1985 Vinár     22:39 166 Dénes Csaba 1983 Ajka
28:31:00 120 Molnár Melitta 1985 Székesfehérvár   22:47 161 Hornyák Attila 1995 Veszprém
30:02:00 111 Vajainé Szabó Beatrix 1980 Tapolca     22:59 163 Gál Zoltán 1 1982 Ajka
32:04:00 105 Kiis Veronika  1982 Celldömölk     27:30:00 162 Törő Norbert  1982 Ajka
32:22:00 104 Gombás Barbara 1990 Pápa     31:27:00 160 Tóth Richárd 1995 Ajka
32:43:00 102 Vizi Andrea 1985 Ajka     31:28:00 153 Kardos László 1989 Vinár
32:44:00 110 Auer Viktória 2000 Veszprém     32:01:00 158 Vitai Balázs 1983 Ajka
32:49:00 113 Vitainé Izsó Renáta 1987 Ajka     36:17:00 157 Piriti Nándor 1988 Győr
33:19:00 115 Mátics Klaudia 1990 Ajka     Nincs idő 165 Németh Kálmán 1988 Halimba
37:11:00 119 Éhardt Beáta 1980 Ajka     III. kcs férfi      
44:15:00 101 Kovács Rebeka 2000 Veszprém     17:56 267 Országi Zsolt  1975 Ajka
61:02:00 112 Meisstökl Nikolett  1984 Somló     21:52 262 Major Attila 1975 Ajka
Nincs mért idő 109 Weisz Szabina 1983 Ajka     22:34 251 Gősi Zsolt 1976 Ajka
Nincs mért idő 118 Wirnsberger Corinna 1988 Halimba     22:49 253 Barka Zsolt 1977 Ajka
III. kcs nő             22:59 255 Gelencsér Róbert 1971 Pápa
22:50 206 Szijártó Krisztina 1969 Ajka     23:43 265 Tyápay Balázs 1977 Ajka
24:42:00 205 Kósa Szilvia 1972 Ajka     23:51 260 Tóth János  1974 Ajka
25:12:00 207 Szigeti Ildikó 1965 Ajka     26:59:00 258 Balogh Attila 1977 Győr
25:23:00 201 Szigetfy Ildikó 1976 Veszprém     28:09:00 261 Gazsó Róbert 1969 Ajka
26:24:00 202 Bedők Nicolette 1971 Pápa     28:41:00 256 Wilhioffer Jenő 1970 Pápa
27:44:00 208 Schellné Sári Beáta 1978 Ajka     28:55:00 259 Kálmán Szabolcs 1978 Ajka
28:46:00 209 Gazsóné Palkovics Erika 1971 Ajka     30:38:00 266 Schedl Balázs 1974 Ajka
32:17:00 204 Horváth Nikoletta 1973 Veszprém     32:02:00 257 Fülöp Imre 1971 Ajka
33:00:00 203 Horváth Noémi 1976 Taliándörögd     38:59:00 263 Rauscher Géza 1970 Veszprém
42:19:00 212 Országi Katalin 1976 Ajka     43:18:00 264 Adorján Zoltán  1972 Pápa
49:20:00 211 Adorjánné Dr. Németh Anikó 1970 Pápa     IV. kcs férfi      
IV.kcs Nő             23:19 358 Ládi János  1951 Ajka
25:27:00 304 Jankó Ilona 1957 Ajka     23:27 351 Luis Javier 1957 Costa rica
31:36:00 301 Hubai Erzsébet 1954 Veszprém     24:11:00 352 Varga László 1958 Kerkateskánd
39:18:00 302 Gombkötő Zsuzsa 1947 Ajka     26:43:00 354 Papp Ferenc 1954 Ajka
51:29:00 305 Koller Lászlóné 1955 Pápa     29:17:00 356 Újlaki Alfonz 1958 Ajka
61:04:00 303 Vaczkó Erzsébet 1957 Somló     29:53:00 353 Németh Jenő 1949 Ajka
              30:57:00 360 Topor Lajos 1954 Ajka
              32:16:00 357 hóbor László 1953 Ajka
              36:15:00 355 Baráth László 1962 Somló
              51:34:00 359 Koller László 1949 Pápa
                       
                       
                       
Hosszú Táv 40 feletti férfi         40 feletti Nő      
                       
Idő rajtszám NÉV Születési év Település     Idő rajtszám NÉV Születési év Település
30:05:00 111 Kováts György 1978 Ajka     34:51:00 92 Árus-Kovács Zsuzsanna 1978 Győr
30:14:00 102 Ulrich Balázs 1975 Balatonfüred     36:01:00 100 Kersner Krisztina 1972 Veszprém
32:23:00 126 Liska Bálint 1976 Ajka     38:15:00 96 Mórócz Katalin 1975 Pápa
34:32:00 106 Kozma Szabolcs  1974 Ajka     40:03:00 98 Csernus Lukács Edina 1976 Székesfehérvár
35:09:00 113 Kaszás Ferenc 1971 Kehidakustány     40:52:00 94 Nemes Orsolya 1978 Taliándörögd
36:01:00 110 Hernádi László 1976 Győr     43:11:00 89 Németh Zsanett 1978 Ajka
36:07:00 105 Soós Károly 1973 Ajka     44:07:00 87 Soós Eszter 1973 Vép
36:07:00 116 Lóránd Imre 1971 Ajka     45:16:00 91 Feketéné Csékei Ildikó 1976 Ajka
36:14:00 112 Varga Gyula 1971 Berhida     45:56:00 97 Kamondiné Molnár Anita 1975 Ajka
36:17:00 121 Zámbó Szabolcs 1977 Celdömölk     47:41:00 93 Bakos Renáta 1975 Karakószörcsög
36:59:00 123 Stahl László 1970 Ajka     48:46:00 95 Kissné Gőgös Eszter 1977 Ajka
37:29:00 115 Szűcs Ferenc 1971 Ajka     49:44:00 88 Tóth Katalin 1978 Ajka
38:35:00 108 Schönher András 1977 Ajka     50:46:00 86 Csánitz Beatrix 1977 Ajka
39:07:00 119 Hidi Krisztián 1977 Ajka     53:15:00 90 Vecsei Weisz Éva 1978 Ajka
39:36:00 118 Rauch József 1978 Ajka              
40:03:00 101 Tehel Tibor 1974 Veszprém              
41:12:00 109 Csordás József 1971 Nemeshany              
41:56:00 114 Tamása Tibor 1966 Lenti              
42:11:00 128 Solymosi Zoltán 1978 Veszprém              
43:09:00 120 Krizsanóczi Roland 1975 Ajka              
43:23:00 122 Őri Zsolt 1969 Ajka              
43:45:00 125 Péter Gábor 1966 Ajka              
44:05:00 104 Fonyó Sándor 1956 Veszprém              
44:08:00 103 Takács Gábor 1973 Tapolca              
45:21:00 107 Narancsik Imre 1974 Németbánya              
47:04:00 124 Komjáti Sándor 1964 Tapolca              
57:57:00 127 Sebestyén Ferenc 1974 Sümeg              
Nincs adat 117 Steiner Tamás 1968 Celdömölk              

 

 

40 alatti férfi         40 év alatti nő        
Idő rajtszám NÉV Születési év Település     Idő rajtszám NÉV Születési év Település
26:55:00 153 Fonyó Sándor 1980 Veszprém     33:44:00 7 Sáringer-Kovács Szilvia 1981 Nyúl
27:58:00 151 Görög Dániel 1994 Veszprém     38:54:00 10 Országi Sára 2002 Ajka
28:19:00 158 Búcsú Dénes 1979 Várpalota     39:20:00 3 Stumpf Rebeka  1993 Taliándörögd
28:40:00 173 Molnár Máté 1984 Veszprém     39:20:00 11 Országi Anna 2005 Ajka
29:44:00 180 Tulok Mátyás 1994 Budapest     41:10:00 2 Narancsik Róza 2002 Németbánya
30:47:00 174 Göcsei Balázs 1984 Somlóvásárhely     44:32:00 4 Varga-Simon Noémi 1986 Győr
31:59:00 182 Falusi Tamás 1983 Szekszárd     47:23:00 1 Babics Patrícia 1983 Sárvár
32:18:00 152 Kárász László 1982 Zalavár     48:55:00 12 Gyurán Zsófia 1989 Sopron
33:14:00 164 Baranyi Áron 1984 Nagykanizsa     58:25:00 5 Kajdi-Kovács Tímea 1984 Ajka
33:17:00 159 Borbély Tamás 1980 Ajka     60:01:00 6 Hartmann-Koch Edit 1981 Úrkút
33:29:00 161 Németh Levente 2003 Ajka     Nincs mért 9 Garai Éva 1988 Ajka
34:22:00 177 Nagy András 1982 Nagypét              
35:20:00 178 Országi Máté 2003 Ajka              
36:19:00 157 Schalda János 1988 Veszprém              
36:38:00 154 Petró Ádám  1980 Budapest              
37:21:00 169 Lükő Tamás 1989 Ajka              
37:53:00 160 Tóth Balázs 1979 Ajka              
38:19:00 181 Solymosi Péter 1983 Ajka              
39:54:00 170 Hartmann László 1979 Úrkút              
40:08:00 150 Szabó Péter 1989 Veszprém              
40:27:00 175 Moró Tibor 1984 Devecser              
41:16:00 183 Bókony Norbert 1984 Ajka              
43:03:00 155 Doma Richárd 1985 Mosonmagyaróvár              
43:14:00 168 Vaczkó Balázs 1980 Somlóvásárhely              
43:16:00 172 Nagy Gábor 1985 Somlószőlős              
43:20:00 165 Tóth Károly 1981 Celdömölk              
43:43:00 176 Koller László 1982 Adászteve              
45:53:00 156 Varga Péter 1982 Jánosháza              
46:12:00 179 Horváth Barnabás 1995 Devecser              
46:38:00 166 Svendor Tibor 1981 Celdömölk              
46:42:00 162 Fazekas Zoltán 1984 Ajka              
47:23:00 171 Ozorai Péter 1982 Ajka              
48:08:00 163 Hozás Zoltán 1996 Gógánfa              
48:21:00 184 Szalóky Attila                  
58:05:00 167 Székely Dávid 1993 Tüskevár