Hírek | Kispályás Labdarúgás 2017.12.05 08:33 |

Bajnokok Tornája 2017.12.10.

DEKOVICS ANDRÁS EMLÉKTORNA

V E R S E N Y K I Í R  Á S A

2017

l./ A torna célja: Az Ajka Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság három osztályának(öf. is)

                             I.-III. helyezettjei közül eldönteni a 2017. év abszolút bajnoki címét.

2./ A torna helye, ideje: Városi Sportcsarnok

                                                     2017. december 10. (vasárnap) 14-20 óra között

 

3./ A verseny rendezője: Sportváros Ajka Nonprofit Kft

                                                       Kispályás Labdarúgó Bizottság

                               Versenybízottság elnöke:     Rajmon               Péter

                                                                     Tag:     Mihályfi             Gábor

                                                                     Tag:     Orgován             Tamás

4./ Meghívottak: A 2017. évi bajnokság három osztályának 1.,2.,3. helyezett csapatai.

 

5./ Lebonyolítás:

                             Két csoportban körmérkőzést játszanak a csapatok.

A csoportok első helyezett csapatai eldöntik a 2017. évi Bajnokok Bajnoka cím sorsát.

                             A végső lebonyolítást befolyásolja a résztvevő csapatok száma!

6./ Csoportbeosztás:

                       A. csoport                                B. csoport                        

 

                  Viva Tours Ajkarendek                    Bercsényi-Retro Caffé

                  SVI Hungary                                     ASE Tandem

                  S.O.S. Öregfiúk                                  Rendek Öregfiúk           

                  Gépállat SC                                         Brazil Gépsor

                          

                         Játékidő: csoportmérkőzéseken 1 x 20 perc, a döntőben 2 x 15 perc

 

7./ Helyezések, továbbjutás eldöntése:

                                                                                                              - több pont

                                                                                                              - egymás elleni eredmény

                                                                                                              - gólkülönbség

                                                                                                              - sorsolás

8./ Díjazás:     Az I. helyezett elnyeri a Bajnokok Bajnoka  EMLÉKKUPÁT .

 

9./ Költségek: A Dekovics András Emléktorna rendezési költségeit a rendezőség fedezi.

 

10./ Egyéb:   Minden egyéb, a versenykiírásban nem szabályozott kérdésben a labdarúgó kispályás

                            szabálykönyv az irányadó, másrészt a Versenybíróság tartja fenn magának a döntés jogát.

                            Ügyeljenek a kezdési időpontok pontos betartására!

                           Igazolásokat és jegyzőkönyvet mindenki hozza Magával!!!

 

Kérjük a csapatokat tiszteljék meg az EMLÉKTORNÁT, emelve ezzel Ajka város kispályás labdarúgásának színvonalát!

DEKOVICS ANDRÁS EMLÉKTORNA

V E R S E N Y K I Í R  Á S A

2017

l./ A torna célja: Az Ajka Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság három osztályának(öf. is)

                             I.-III. helyezettjei közül eldönteni a 2017. év abszolút bajnoki címét.

2./ A torna helye, ideje: Városi Sportcsarnok

                                                     2017. december 10. (vasárnap) 14-20 óra között

 

3./ A verseny rendezője: Sportváros Ajka Nonprofit Kft

                                                       Kispályás Labdarúgó Bizottság

                               Versenybízottság elnöke:     Rajmon               Péter

                                                                     Tag:     Mihályfi             Gábor

                                                                     Tag:     Orgován             Tamás

4./ Meghívottak: A 2017. évi bajnokság három osztályának 1.,2.,3. helyezett csapatai.

 

5./ Lebonyolítás:

                             Két csoportban körmérkőzést játszanak a csapatok.

A csoportok első helyezett csapatai eldöntik a 2017. évi Bajnokok Bajnoka cím sorsát.

                             A végső lebonyolítást befolyásolja a résztvevő csapatok száma!

6./ Csoportbeosztás:

                       A. csoport                                B. csoport                        

 

                  Viva Tours Ajkarendek                    Bercsényi-Retro Caffé

                  SVI Hungary                                     ASE Tandem

                  S.O.S. Öregfiúk                                  Rendek Öregfiúk           

                  Gépállat SC                                         Brazil Gépsor

                          

                         Játékidő: csoportmérkőzéseken 1 x 20 perc, a döntőben 2 x 15 perc

 

7./ Helyezések, továbbjutás eldöntése:

                                                                                                              - több pont

                                                                                                              - egymás elleni eredmény

                                                                                                              - gólkülönbség

                                                                                                              - sorsolás

8./ Díjazás:     Az I. helyezett elnyeri a Bajnokok Bajnoka  EMLÉKKUPÁT .

 

9./ Költségek: A Dekovics András Emléktorna rendezési költségeit a rendezőség fedezi.

 

10./ Egyéb:   Minden egyéb, a versenykiírásban nem szabályozott kérdésben a labdarúgó kispályás

                            szabálykönyv az irányadó, másrészt a Versenybíróság tartja fenn magának a döntés jogát.

                            Ügyeljenek a kezdési időpontok pontos betartására!

                           Igazolásokat és jegyzőkönyvet mindenki hozza Magával!!!

 

Kérjük a csapatokat tiszteljék meg az EMLÉKTORNÁT, emelve ezzel Ajka város kispályás labdarúgásának színvonalát!

DEKOVICS ANDRÁS EMLÉKTORNA

            

SORSOLÁS

 

Csoportmérkőzések

1x20p

 

2017. december 10.(vasárnap)

 

 

„A” csoport:

 

            14.00 - 14.20              S.O.S.Öregfiúk            -          Gépállat SC

            14.25 - 14.45              Viva Tours A.Rend.     -          SVI Hungary

            14.50 - 15.10              Gépállat SC                 -          Viva Tours A.Rendek

            15.15 – 15.35             SVI Hungary               -          S.O.S.Öregfiúk

            15.40 – 16.00             Gépállat SC                 -          SVI Hungary

            16.05 – 16.25             Viva Tours A.Rend.     -          S.O.S.Öregfiúk

 

 

„B” csoport:

 

            16.30 – 16.50             Bercsényi-Retro C.      -          Rendek Öregfiúk

            16.55 – 17.15             ASE Tandem               -          Brazil Gépsor

            17.20 – 17.40             Brazil Gépsor               -          Bercsényi-Retro Caffé

            17.45 – 18.05             Rendek Öregfiúk         -          ASE Tandem

            18.10 – 18.30             Brazil Gépsor               -          Rendek Öregfiúk

            18.35 – 18.55             Bercsényi-Retro C.      -          ASE Tandem

 

 

 

Döntő(2x15p):

 

            19.05 – 19.35             „A” csoport 1.hely.      -          „B” csoport 1.helyezett