Szabadidősport > Kispályás Labdarúgás >

Téli Terembajnokság

Döntő végeredménye 2017-2018:

  1. Mágusok
  2. Bercsényi-Retro Caffé
  3. Tandem
  4. Szuperinfó
Különdíjak:
  • Torna Legjobb kapusa: Csepregi András
  • Torna Legjobb játékosa: Sáringer Dávid
  • Torna Gólkirálya: Hauser Tibor, Szélesi Péter,

Döntő végeredményei 2017-2018:

  • Mágusok - Bercsényi-Retro Caffé      12:0
  • Szuperinfó - Tandem                           1:0
  • Mágusok - Szuperinfó                          2:0
  • Tandem - Bercsényi-Retro Caffé         4:2
  • Mágusok - Tandem                              2:0
  • Bercsényi-Retro Caffé - Szuperinfó      5:2

Elődöntők végeredményei 2017-2018:

  • Mágusok - Gépállat SC                       12:3
  • Bakony FC - Bercsényi-Retro Caffé      2:6
  • Szuperinfó - Viva Tours-Ajkarendek     4:2
  • AEP - Tandem                                      1:2

Osztályok tabellái 2017-2018:

  1.osztály: M GY D V RG KG GK P
1. Mágusok 7 7 0 0 46 16 30 21
2. Bakony FC 7 4 2 1 25 17 8 14
3. Szuperinfó 7 3 1 3 30 22 8 10
4. AEP 7 3 1 3 21 25 -4 10
5. Bercsényi-Retro Caffé 7 3 0 4 17 22 -5 9
6. Viva Tours-Ajkarendek 7 3 0 4 26 31 -5 9
7. Kislőd FC 7 2 0 5 21 33 -12 6
8. Mágnes SC 7 1 0 6 18 38 -20 3

 

  2.osztály: M GY D V RG KG GK P
1. Tandem 8 7 1 0 51 13 38 22
2. Gépállat SC 8 6 2 0 54 18 36 20
3. Joker 8 6 0 2 31 18 13 18
4. Poppe+Potthoff             8 5 1 2 36 25 11 13*
5. Luftánia 8 4 0 4 38 27 11 12
6. AVÉP SC 8 2 1 5 27 37 -10 7
7. Brazil Gépsor 8 2 1 5 18 35 -17 7
8. UV SC 8 1 0 7 17 43 -26 3
9. Alien's 8 0 0 8 11 67 -56 -3*

* -3p egyszeri ki nem állásért

Osztályok eredményei 2017-2018:

2017.12.29.
  • UV SC - Poppe+Potthoff               2:5
  • AEP - Viva Tours-Ajkarendek       6:1
  • Mágnes SC - Kislőd FC                7:4
  • Brazil Gépsor - Joker                    1:5
2018.01.07.
  • Tandem - Luftánia                         5:1
  • Alien’s - Brazil Gépsor                   2:6
  • AVÉP SC - Gépállat SC                1:4
  • Joker - UV SC                                5:0
  • Kislőd FC - Szuperinfó                   5:4
  • Mágusok - Viva Tours-A.R.            8:3
  • Bakony FC - Mágnes SC                4:2
  • Bercsényi-Retro Caffé - AEP          4:2
2018.01.13.
  • Alien’s - AVÉP SC                        4:5
  • Joker - Tandem                            2:2
  • UV SC - Gépállat SC                    1:5
  • Poppe+Potthoff - Luftánia             3:1
  • Viva Tours-A.R. - Mágnes SC       5:1
  • AEP - Szuperinfó                           0:4
  • Bakony FC - Kislőd SC                  5:1
  • Mágusok - Bercsényi-R.C.             5:0
2018.01.14.
  • Gépállat SC - Luftánia                   3:2
  • Alien’s - Poppe+Potthoff                1:4
  • Tandem - Brazil Gépsor                 6:2
  • AVÉP SC - UV SC                          5:2
  • Bercsényi-R.C. - Kislőd FC             2:3
  • Szuperinfó - Mágusok                     2:4
  • Bakony FC - Viva Tours A.R.          3:2
  • Mágnes SC - AEP                           3:4
2018.01.20.
  • Tandem - Alien’s                            11:2
  • Poppe+Potthoff - Gépállat SC          2:3
  • Luftánia - Joker                                 3:7
  • Brazil Gépsor - UV SC                      5:4
2018.01.27.
  • Alien’s - Luftánia                               1:17
  • Tandem - Poppe+Potthoff                 6:1
  • Gépállat SC - Brazil Gépsor              7:0
2018.01.28.
  • Joker - Alien’s                                   10:0
  • AVÉP SC - Poppe+Potthoff                4:7
  • UV SC - Tandem                               2:13
  • Luftánia - Brazil Gépsor                      4:1
  • Mágnes SC - Szuperinfó                     3:7
  • Viva Tours-A.R. - Bercsényi-R.C.       3:6
  • AEP - Bakony FC                                2:2
  • Kislőd SC - Mágusok                           3:5
2018.02.03.
  • Luftánia - UV SC                               5:3
  • AVÉP SC - Joker                               3:6
2018.02.04.
  • Tandem - AVÉP SC                          6:3
  • Gépállat SC - Joker                          13:1
  • Bercsényi-R.C. - Bakony FC             1:3
  • Szuperinfó - Viva Tours-A.R.             5:7
  • AEP - Kislőd FC                                 5:3
  • Mágusok - Mágnes SC                      10:1
2018.02.10.
  • Poppe+Potthoff - Brazil Gépsor        5:1
  • Bercsényi-R.C. - Szuperinfó             0:5
  • Luftánia - AVÉP SC                          5:4
  • Gépállat SC - Alien’s                         11:1
  • Bakony FC - Mágusok                       5:6
2018.02.11.
  • Alien’s - UV SC                                 0:3
  • AVÉP SC - Brazil Gépsor                 2:2
  • Gépállat SC - Tandem                      5:5
  • Joker - Poppe+Potthoff                     0:3
  • Viva Tours-A.R. - Kislőd FC              5:2
  • Szuperinfó - Bakony FC                    3:3
  • Mágusok - AEP                                 8:2
  • Mágnes SC - Bercsényi-R.C.            1:4
2018.02.18. Elődöntők (sorsolással)
  • Mágusok - Gépállat SC                     13h
  • Bakony FC - Bercsényi-R.C.             14h
  • Szuperinfó - Viva Tours-A.R.            15h
  • AEP - Tandem                                   16h
2018.02.25. Döntő                                    (11h-15h)

 

Csoportok tabellái 2017-2018:

  A csoport: M GY D V RG KG GK P
1. Mágusok 4 4 0 0 37 4 33 12
2. Bercsényi-Retro Caffé 4 3 0 1 29 10 19 9
3. Luftánia 4 2 0 2 21 24 -3 6
4. Alien's 4 1 0 3 6 30 -24 3
5. AVÉP SC 4 0 0 4 8 33 -25 0

 

  B csoport: M GY D V RG KG GK P
1. Szuperinfó                  3 3 0 0 27 6 21 9
2. Kislőd FC     3 2 0 1 15 14 1 6
3. Gépállat SC 3 1 0 2 8 21 -13 3
4. Joker 3 0 0 3 7 16 -9 0

 

  C csoport: M GY D V RG KG GK P
1. AEP                3 3 0 0 11 8 3 9
2. Bakony FC       3 2 0 1 18 6 12 6
3. Poppe+Potthoff          3 0 1 2 8 15 -7 1
4. Tandem 3 0 1 2 9 17 -8 1

 

  D csoport: M GY D V RG KG GK P
1. Viva Tours-Ajkarendek 3 2 1 0 21 3 18 7
2. Mágnes SC 3 2 1 0 10 4 6 7
3. Brazil Gépsor 3 1 0 2 10 16 -6 3
4. UV SC 3 0 0 3 3 21 -18 0

 

Csoportok eredményei 2017-2018:

1.forduló:
Gépállat SC - Kislőd FC                           0:8
Alien’s - Bercsényi-Retro Caffé                0:13
Brazil Gépsor - Viva Tours-Ajkarendek    1:11
Bakony FC - Poppe+Potthoff                    8:2
AEP - Tandem                                          5:4
Szuperinfó - Joker                                    5:2
UV SC - Mágnes SC                                1:5
Mágusok - AVÉP SC                                7:1
Szabadnapos: Luftánia
2.forduló:
Viva Tours-Ajkarendek - UV SC              9:1
Luftánia - Bercsényi-Retro Caffé             2:5
Mágusok - Alien’s                                    10:2
Mágnes SC - Brazil Gépsor                     4:2
Joker - Kislőd FC                                      2:6
Tandem - Poppe+Potthoff                        4:4
AEP - Bakony FC                                      3:2
Szuperinfó - Gépállat SC                          10:3
Szabadnapos: AVÉP SC
3.forduló:
Poppe+Potthoff - AEP                                2:3
Tandem - Bakony FC                                 1:8
AVÉP SC - Alien’s                                      1:3
Gépállat SC - Joker                                     5:3
Kislőd FC - Szuperinfó                                1:12
Mágnes SC - Viva Tours-Ajkarendek          1:1
Luftánia - Mágusok                                       1:15
UV SC - Brazil Gépsor                                 1:7
Szabadnapos: Bercsényi-Retro Caffé
4.forduló:
AVÉP SC - Luftánia                                      3:12
Mágusok - Bercsényi-Retro Caffé                 5:0
Szabadnapos: Alien’s
5.forduló:
Alien’s - Luftánia                                            1:6
Bercsényi-Retro Caffé - AVÉP SC                11:3
Szabadnapos: Mágusok