Szabadidősport > Kispályás Labdarúgás >

Téli Terembajnokság

Végeredmény:

1. Mágusok                            7p

2. Viva Tours-Ajkarendek      6p

3. Gépállat SC                       2p

4. SVI Hungary                      1p

Legjobb kaupus: Hájas Attila (Viva Tours-Ajkarendek)

Legjobb játékos: Hauser Roland (Mágusok)

Legjobb góllövő: Szücs Attila (Gépállat SC) Marics Máté (Viva Tours-Ajkarendek)

Döntő eredményei: 2017.02.26. (vasárnap)

Mágusok - Gépállat SC                                2:2

SVI Hungary - Viva Tours-Ajkarendek         1:3

Mágusok - SVI Hungary                               7:1

Gépállat SC - Viva Tours-Ajkarendek          2:3

Viva Tours-Ajkarendek- Mágusok                2:3

Gépállat SC - SVI Hungary                          2:2

Elődöntő eredményei: 2017.02.25. (szombat)

08:00 Mágusok - Mágnes SC                        8:1

19:00 Szuperinfó - SVI Hungary                    3:3 (2:3)

20:00 Gépállat SC - Bercsényi-Retro Caffé   3:1

21:00 Krucifix - Viva Tours-Ajkarendek          0:3

  A csoport M GY D V RG KG GK P
1.  Mágusok 8 8 0 0 59 7 52 24
2.  Szuperinfó 8 5 2 1 42 21 21 17
3.  Gépállat SC 8 5 2 1 30 22 8 17
4.  Krucifix 8 4 0 4 23 24 -1 12
5.  Bakony FC 8 3 1 4 27 24 3 10
6.  Tandem 8 3 0 5 28 41 -13 9
7.  Joker 8 2 1 5 28 26 2 7
8.  Poppe+Potthoff 8 2 0 6 26 45 -19 6
9.  UV SC 8 1 0 7 18 71 -53 3
10.  X-body-Predators          0 0 0 0 0 0 0 0

 

  B csoport M GY D V RG KG GK P
1.  Viva Tours-Ajkarendek 9 8 0 1 64 20 44 24
2.  Bercsényi-Retro Caffé 9 8 0 1 66 22 44 24
3.  SVI Hungary 9 7 0 2 42 23 19 21
4.  Mágnes SC 9 6 0 3 53 22 31 18
5.  Luftánia  9 4 1 4 34 41 -7 13
6.  Brazil Gépsor 9 4 1 4 25 31 -6 13
7.  Delta-Cat 9 2 1 6 27 32 -5 7
8.  AVÉP SC 9 2 1 6 21 45 -24 7
9.  Kristály SE 9 1 2 6 27 59 -32 5
10.  Fekete Mamba 9 0 0 9 19 83 -64 -3*

* -3p levonás egyszeri ki nem állásért

Eredmények:

1.forduló:
Poppe+Potthoff - Mágusok               0:10
Gépállat SC - Krucifix                         3:1
UV SC - Bakony FC                            0:7
Szuperinfó - Tandem                          6:3
AVÉP SC - Fekete Mamba                 8:3
Mágnes SC - Brazil Gépsor                8:2
Kristály SE - Delta-Cat                        3:3
Viva Tours-Ajkarendek - Luftánia        8:0
Bercsényi-Retro Caffé - SVI Hungary  4:1
 
2.forduló:
Bakony FC - Poppe+Potthoff               7:3
Joker - Mágusok                                   1:6
Szuperinfó - Krucifix                             3:0
Gépállat SC - UV SC                            5:4
Fekete Mamba - Kristály SE                 4:5
AVÉP SC - Mágnes SC                        2:12
Brazil Gépsor - Delta-Cat                      4:2
SVI Hungary - Viva Tours-Ajkarendek  4:6
Bercsényi-Retro Caffé - Luftánia           8:2
 
3.forduló:
UV SC- Tandem                                   4:11
Krucifix - Bakony FC                             3:1
Poppe+Potthoff - Szuperinfó                 3:8
Joker - Gépállat SC                               2:4
Kristály SE - SVI Hungary                     4:5
Mágnes SC - Fekete Mamba               10:2
Delta-Cat - Luftánia                               1:3
Viva Tours-Ajkarendek - Brazil Gépsor 2:3
AVÉP SC - Bercsényi-Retro Caffé        0:7
 
4.forduló:
Tandem - Bakony FC                              6:1
Krucifix - Joker                                         3:2
UV SC - Poppe+Potthoff                          3:5
Gépállat SC - Mágusok                            3:5
SVI Hungary - Delta-Cat                           2:0
Kristály SE - AVÉP SC                              4:7
Fekete Mamba - Viva Tours-Ajkarendek 2:13
Mágnes SC - Bercsényi-Retro Caffé        3:4
Brazil Gépsor - Luftánia                            2:5
 
5.forduló:
Mágusok - Tandem                                   6:0
Joker - Poppe+Potthoff                              7:2
Bakony FC - Gépállat SC                          3:3
Szuperinfó - UV SC                                  15:1
SVI Hungary - Fekete Mamba                  10:1
Luftánia - Kristály SE                                  2:2
Viva Tours-Ajkarendek - Mágnes SC         2:1
Bercsényi-Retro Caffé - Delta-Cat              5:1
AVÉP SC - Brazil Gépsor                           1:1
 
6.forduló: (Január 22. vasárnap)
Tandem - Poppe+Potthoff                          1:9
AVÉP SC - SVI Hungary                            2:3
Delta-Cat - Mágnes SC                              1:4
Kristály SE - Viva Tours-Ajkarendek          1:11
Joker - Bakony FC                                      4:5
Gépállat SC - Szuperinfó                            3:3
Bercsényi-Retro Caffé - Brazil Gépsor        4:3
Mágusok - Krucifix                                       7:1
Luftánia - Fekete Mamba                           12:4
 
7.forduló: (Február 05. vasárnap)
Krucifix - Tandem                                        3:5
Brazil Gépsor - Kristály SE                          7:4
UV SC - Joker                                             3:2
SVI Hungary - Mágnes SC                         6:3
Poppe+Potthoff - Gépállat SC                    2:4
Szuperinfó - Mágusok                                 0:5
AVÉP SC - Luftánia                                    1:4
Fekete Mamba - Bercsényi-Retro Caffé    2:15
Viva Tours-Ajkarendek - Delta-Cat            10:7
 
8.forduló: (Február 12. vasárnap)
Joker - Tandem                                          7:0
Mágnes SC - Luftánia                                 9:3
Delta-Cat - Fekete Mamba                         7:1
Krucifix - Poppe+Potthoff                            5:2
Viva Tours-Ajkarendek - AVÉP SC             6:0
Szuperinfó - Bakony FC                              4.3
Kristály SE - Bercsényi-Retro Caffé           4:17
Brazil Gépsor - SVI Hungary                       0:5
Mágusok - UV SC                                      19.2
 
9.forduló: (Február 18. szombat)
Szuperinfó - Joker                                          3:3
Mágusok - Bakony FC                                    1:0
Fekete Mamba - Brazil Gépsor                       0:3
Delta-Cat - AVÉP SC                                      5:0
Krucifix - UV SC                                              7:1
Tandem - Gépállat SC                                    2:5
SVI Hungary - Luftánia                                    6:3
Bercsényi-Retro Caffé - Viva Tours-A.R.         2:6
Mágnes SC - Kristály SE                                 3:0