Hírek | Ajánló 2018.10.11 20:57 | Mohos Milán

Hétvégi sportos eredmények, beszámolók

Sportos beszámoló

Aerobik eredmények:

2018. október 6.-7.-én rendezték meg az Aerobik Magyar Kupa 3. fordulóját Nyíregyházán a Flexi-Team Aerobik Klub és a Magyar Torna Szövetség Aerobik Szakágának szervezésében. Az Ajkai Aerobik SE versenyzői az alábbi sikereket könyvelhették el maguknak:

Az Up3 Step csapat aranyérmet szerzett.

A csapat tagjai: Egressy Boglárka, Erdélyi Hanna, Keresztes Adél, Longhi Elizabeth, Rózsavölgyi Sára, Szimeiszter Blanka.

A felnőtt step csoport megőrizte eddigi helyét és ismét ezüstérmet szerzett a Bukovics Petra, Dobay Viktória, Farkas Petra, Tóth Adrienn összeállításban.

A verseny meglepetés eredménye az Up4 korcsoport csapata, akik a dobogó 3. helyén végeztek. A csoport tagjai: Csanádi Zara, Illés Viktória, Samu Barbara, Szöllősi Lia, Szikora Fanni, Szkurszky Míra.

Az Up4 „A” trió és az Up3 trió is a 4. helyen végzett pontazonossággal a 3.helyen végzett csapattal. Az Up3 csoport az 5.helyen végzett. Up2 step csoport a 7.helyen végzett pontazonossággal az 5.-6.helyezett csapatokkal, így ők is ott lehetnek majd a döntőben. Az Up4 „B” trió a 6.hellyel zárta az évet, pontjaik alapján bejutottak volna a döntőbe, de egy egyesületből kategóriánként csak 1 egység juthat be, ezért itt a 4.helyen álló trió képviseli az egyesületet. Az Up2-es trió a 24 egységből a 13. helyen végzett.

FORMA FITT SE 2 aranyéremmel és számos szép helyezéssel zárta a Magyar Kupa 3. fordulóját.

DINAMIK Rock’n’Roll Klub hétvégi eredményei:

Bárdosi Violett és Poór Dániel a Prágában megrendezett Világ Kupa versenyen döntőbe táncolták magukat, ahol az 5. helyen végeztek.
Ezzel az eredménnyel továbbra is a világ ranglista TOP 10 párosa közé rangsorolják őket, a 7. helyen.

Az Ikrényben megrendezett Dunántúli pontszerző bajnokságon az alábbi eredmények születtek:

-Beasts Felnőtt női kisformáció 1. helyezés
-Candy junior kisformáció 1. helyezés
-Muzsák Serdülő nagyformáció 2. helyezés
-Párducok Serdülő Kisformáció 8. helyezés
-MiniRock Serdülő Kisformáció 9. helyezés

Sun Dome hírek:

A Sun Dome csapata a hétvégén Szekszárdon vett részt a XV. CIKÁDOR Kupán, ahol az alábbi eredményeket érték el a versenyzők:

Atlétika:

A budapesti 2018. évi Nyílt Germekbajnokságon U11-es korcsoportban (2008-2009 korosztály)
Iróczki Ambrus 600 m-es síkfutásban 5 másodpercet javított a legjobb idején, így mostantól Ambrusé az új országos csúcs a 9 éveseknél 1:54:38 idővel.

Ajkai Óriások szezonnyitó hírei

A szeptember 20-ai hétvégén az Ajkai Óriások U8 és U10-es csapata részt vett a Szezonnyitó Hokifesztiválon Budapesten, ahol több mint 300 hokipalánta népesitette be a Vasas Jégcentrumot.
Mindkét korosztályunk több meccset is játszott, fantasztikus hangulatban!

Október 6-án Zalaegerszegen  az U10B tornán vettek részt az Óriások két csapattal, résztvevő játékosok: