Időpont Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2017.01.07.
8:00
Velvet Teremlabdarúgó Torna Kispályás Labdarúgás Sportcsarnok Galler Roland szervező: 70/3850952
2017.01.07.
8:00
X. MAL Ajka Újévi Sakkverseny Sakk
2017.01.07.
9:00
Jégkorong Torna Ajkai Óriások U-10 Jégkorong Jégpálya
2017.01.08.
9:00
X. MAL Újévi sakkverseny 2. nap Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.01.14.
7:30
Borsos Mikós Röplabda Kupa Röplabda Fekete Iskola Tornaterme, József Attila u.30.
2017.01.14.
8:40
Kegyeleti Túra a bányászok emlékére természetjárás Ajka, Hotel elől a start. Ozorai Sándor: 30/270 32 62
2017.01.14.
10:00
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Sportcsarnok
2017.01.15.
10:00
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Sportcsarnok
2017.01.15.
10:00
Téli Kupa Labdarúgás Műfüves Nagypálya
2017.01.20.
16:00
Fc Ajka - Pápai Perutz edzőmérkőzés Labdarúgás Műfüves Nagypálya
2017.01.21.
9:00
Fc Ajka Up Teremtorna Kispályás Labdarúgás Sportcsarnok Sport utca 23.
2017.01.21.
13:00
Fc Ajka U-17-Gyirmót U-17 felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Városi Sportcentrum, Sport utca 23.
2017.01.21.
14:00
Teke Szuperliga Bajnoki Ajka Kristály SE-Répcelak Teke Tósokberéndi Sporttelep
2017.01.21.
14:00
Ajka-SZOESE Női kosárlabda mérkőzés Kosárlabda Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme (József Attila u. 30)
2017.01.21.
18:00
Jégpályák éjszakája jégkorcsolya Ajkai fedett jégpálya
2017.01.22.
9:00
Jégkorong Torna Ajkai Óriások U-8 Jégkorong Jégpálya
2017.01.22.
9:30
ASSE II.-Tapolca II. Megyei sakk bajnoki Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.01.22.
9:30
Ajkai Bányász II.-Pápa II. Megyei sakk bajnoki Sakk
2017.01.22.
10:00
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Sportcsarnok
2017.01.22.
10:00
Téli Kupa Labdarúgás Műfüves Nagypálya
2017.01.25.
20:20
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.01.28.
8:00
Fc Ajka 2008-as Teremlabdarúgó Kupa Kispályás Labdarúgás Ajka, Városi Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.01.28.
9:30
XXXV. Koloszár József Emlékverseny Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13. Czingler Sándor Telefon: 70/246-91-54 Email: czinglers4@gmail.com
2017.01.28.
12:00
Fc Ajka U-17 :Nemesvámos U-19 Edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.01.28.
14:00
Fc Ajka 2007-es Teremlabdarúgó Kupa Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.01.29.
9:00
Bozsik Futsal Tornák U-11 és U-13 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.01.29.
10:00
VFC USE- Sümeg Téli Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.01.29.
11:00
NB II. Sakk Bajnoki Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.01.29.
12:00
Fc Ajka U-19-PELC Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.01.
20:20
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.04.
9:00
Fc Ajka 2005-ös Labdarúgó Teremtorna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.04.
13:00
Fc Ajka U17 - Üstökös U17 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.04.
14:00
Teke Szuperliga Bajnoki Ajka Kristály SE-Alabárdos-Szegedi TE Teke Tósokberéndi Sporttelep
2017.02.04.
14:00
Ajka-BKG DSE Női kosárlabda mérkőzés Kosárlabda Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme (József Attila u. 30)
2017.02.04.
14:00
Fc Ajka 2006-os Labdarúgó Teremtorna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.04.
15:00
Fc Ajka U15 - Üstökös U15 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.05.
10:00
Téli Teremtorna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.05.
10:00
Sümeg- Fc Ajka U19 Téli Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.05.
12:00
VFC USE - PELC Téli Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.08.
20:20
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.11.
8:00
Fc Ajka Leány U15-ös Teremtorna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.11.
10:00
Kosárlabda Utánpótlás Torna Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2017.02.11.
12:00
Fc Ajka U17 - Ajka Kristály edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.11.
14:00
Fc Ajka 2004-es Teremtorna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.12.
10:00
Asztalitenisz NB III. Bányász SK Ajka hazai mérkőzése asztalitenisz Ajka, Fürst Sándor utca 2.
2017.02.12.
10:00
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.12.
10:00
PELC-Sümeg Téli Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.12.
12:00
VFC USE-Fc Ajka U19 Téli Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.18.
8:00
Női Labdarúgó Teremtorna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.18.
11:00
Ajka Kristály - Bácsa Fc Labdarúgó edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.18.
13:00
FC Ajka U-17- Nemesvámos U-19 labdarúgó edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.18.
14:00
Ajka-Tatai SE Női kosárlabda mérkőzés Kosárlabda Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme (József Attila u. 30)
2017.02.18.
16:00
Téli Kispályás Terembajnokság (labdarúgás) Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.19.
8:00
Bozsik Futsal Torna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.19.
10:00
Jégkorong Torna Ajkai Óriások U-8 Jégkorong Ajka, Sportcentrum, Jégpálya, Sport u.14.
2017.02.19.
10:00
Bányász SK Ajka Esztergomi Asztalitenisz SE asztalitenisz Ajka, Fürst Sándor utca 2.
2017.02.19.
10:00
Kolontár- Somlóvásárhely labdarúgás, edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.19.
12:00
Megyei Téli Kupa Pelc-FC Ajka U-19 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.19.
14:00
Ajka Kristály - Mészöly Akadémia U-19 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.19.
16:00
Bányász Öregfiúk labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.25.
8:00
Téli Terembajnokság negyeddöntő Kispályás Labdarúgás Sportcsarnok, Ajka Sport utca 23.
2017.02.25.
14:00
Teke Szuperliga Bajnoki Ajka Kristály SE-Salgózd TK Teke Tósokberéndi Sporttelep
2017.02.25.
15:00
NB III. Nyugat felnőt FC Ajka-Veszprém Labdarúgás Ajka, Városi Stadion, Sport utca 23.
2017.02.25.
15:00
NB II. Férfi Kézilabda Felnőtt és Junior mérkősek KK Ajka-Várpalota Kézilabda Sportcsarnok Ajka, Sport utca 23.
2017.02.25.
15:00
Farsang a jégen jégkorcsolya 8400 Ajka, Sport u. 14. (Jégpálya) sportvarosajka.tothedina@gmail.com
2017.02.25.
19:00
Téli Terembajnokság 3 negyeddöntő Kispályás Labdarúgás Sportcsarnok Ajka, Sport utca 23.
2017.02.26.
11:00
NB II. Sakk Bajnoki Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.02.26.
11:00
KK Ajka- Kilián DSE Pápa megyei kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.02.26.
14:00
Kolontár - Somlóvásárhely Előkészületi labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.02.26.
16:00
Téli Terembjnokság négyes döntő Kispályás Labdarúgás Sportcsarnok Ajka, Sport utca 23.
2017.03.03.
18:00
KKA-Veszprém II. Junior kézilabda mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.03.04.
10:00
U 15 és 14 Fc Ajka-Szombathelyi Haladás VSE Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23. és Bányász edző pálya
2017.03.04.
10:00
Jégkorong Torna Ajkai Óriások U-10 Jégkorong Ajka, Sportcentrum Sport utca 23.
2017.03.04.
10:00
Karate verseny Karate Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.03.04.
11:30
Ajka-PINKK SE Női Kosárlabda mérkőzés Kosárlabda Budapest
2017.03.04.
12:00
Devecser - Ajka Kristály SE Megye I-es Labdarúgó mérkőzések, ifi 12:00, felnőtt 14:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.03.04.
14:00
Teke Szuperliga Bajnoki Ajka Kristály SE-Nyíregyházi TK Teke Tósokberéndi Sporttelep
2017.03.04.
16:00
Úrkút - Pét Megye I-es Labdarúgó mérkőzések, felnőtt 16:00, ifi 18:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.03.04.
17:00
NB II. Férfi Kézilabda Felnőtt mérkőzés KK Ajka-Veszprém-Felsőörs II. Kézilabda Sportcsarnok Ajka, Sport utca 23.
2017.03.05.
11:00
KKA- Úrkúti SK női kézilabda bajnoki mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.03.11.
10:00
U 19 és 17 Fc Ajka-Gyirmót Se Győr Labdarúgás Ajka, Sportcentrum
2017.03.11.
13:30
Labdarúgó Megye I-es Bajnokik AjkaKristály SE-Úrkút, előtte 11:30 Ifi mérkőzés Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.03.11.
14:00
Régiós Kiemelt Bozsik Torna U 11 és U 13-as korosztály Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23. és Bányász pálya
2017.03.12.
9:00
Röplabda DAB Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.03.12.
15:00
NB III. Nyugat felnőt FC Ajka-Honvéd Fc Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.03.15.
8:30
Fiatalok Tájékozódási Túraversenye természetjárás Ajka, Ajka-Csinger, Parkerdő, Parkvendéglő
2017.03.18.
10:00
U 19 és 17 Fc Ajka-sárvár Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2017.03.18.
10:00
Jégkorong Torna Ajkai Óriások U-12 Jégkorong Jégpálya
2017.03.19.
9:00
Öregfiúk Teremtorna Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23. Rajmon Péter
2017.03.19.
9:30
ASSE II.-Eplény Megyei sakk bajnoki Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.03.19.
9:30
Ajkai Bányász II.-Révfülöp Megyei sakk bajnoki Sakk
2017.03.19.
16:00
NB II. Férfi Kézilabda Felnőtt és Junior mérkősek KK Ajka-Bakonyerdő Pápa Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.03.25.
9:00
Hoki Torna U-10 Jégkorong Ajka, Fedett Jégpálya
2017.03.25.
10:00
U 15 és 14 Fc Ajka-Sárvár Fc Labdarúgás
2017.03.25.
10:00
Bódéi Dobó SK nehézatlétika verseny nehézatlétika Bódéi Atlétika pálya
2017.03.25.
10:00
Megyei U-16, Labdarúgás Ajka Kristály SE-Devecser SE Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.03.25.
10:00
Mix Röplabda Torna Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.03.25.
14:00
Teke Szuperliga Bajnoki Ajka Kristály SE-Vasasszonyfa SE Teke Tósokberéndi Sporttelep
2017.03.25.
14:00
Labdarúgó Megye I-es Bajnokik, AjkaKristály SE-Ugod, előtte 12:00 Ifi mérkőzés Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.03.25.
14:00
Női U-15-ös Bajnoki forduló Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2017.03.25.
18:00
KKA-Alsóörs megyei kézilbada Kézilabda
2017.03.26.
10:00
Asztalitenisz NB III. Bányász SK -Tokodi ATC asztalitenisz Ajka, Fürst Sándor u. 2.
2017.03.26.
16:00
NB III. Nyugat felnőt FC Ajka-Fehérvár Fc Labdarúgás
2017.03.30.
16:15
KK Ajka - Alba Székesfehérvár OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.01.
10:00
U 19 és 17 Fc Ajka-Veszprém USE Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, Sport utca 23.
2017.04.01.
11:00
KKA Ajka- Balatonszemes KSE Megyei női bajnokság Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.01.
12:00
Ajka- Soproni SI Kosárlabda U-16 fiú Kosárlabda Ajka, Béke utca 7-9. Fekete Itván Isk. Tornaterme
2017.04.01.
16:00
NB II. Férfi Kézilabda Felnőtt és Junior mérkősek KK Ajka-Mór Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.02.
9:00
Kézilabda Gyermekbajnokság U-11 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.02.
16:00
Öregfiúk Téli Teremlabdarúgó kupa döntő Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.05.
16:30
OSB fiú KK Ajka - Balatonfüredi KSE II. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.06.
17:00
Megyei U-14, Labdarúgás Ajka Kristály SE-Úrkút Sk Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.04.08.
10:00
II. Ajka Duatlon duatlon Ajka tovafutok.hu
2017.04.08.
10:00
Megyei U-16, Labdarúgás Ajka Kristály SE-Magyarpolány SE Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.04.08.
14:00
Teke Szuperliga Bajnoki Ajka Kristály SE-Győr-SZOL TC Teke Tósokberéndi Sporttelep
2017.04.08.
16:00
Labdarúgó Megye I-es Bajnokik AjkaKristály SE-Fc Zirc Dudar, előtte 14:00 Ifi mérkőzés Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.04.09.
11:00
NB II. Sakk Bajnoki Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.04.09.
16:30
NB III. Nyugat felnőt FC Ajka-Puskás II. Labdarúgás Stadion
2017.04.09.
18:00
KK Ajka II.-Bicskei Tc Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.13.
10:00
U 19 és 17 Fc Ajka-Üstökös fc Győr Labdarúgás Nagypálya
2017.04.13.
17:00
Megyei U-14, Labdarúgás SK Ajka-Padragkút SE-VFC USE Labdarúgás Padragkúti Sporttelep
2017.04.14.
10:00
Megyei U-14 Fc Ajka-Sümegi Vse Labdarúgás Nagypálya
2017.04.20.
19:30
KK Ajka II. - Veszprémi Egyetemi Sc Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.22.
10:00
U 15 és 14 Fc Ajka-Üstökös Fc Győr Labdarúgás Nagypálya
2017.04.22.
10:00
Megyei U-16, Labdarúgás Ajka Kristály SE-VFC USE Koncert Tósokberéndi Sporttelep
2017.04.22.
12:00
U-16-os Kosárlabda mérkőzés Ajka-Pápa Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2017.04.22.
13:00
Női megyei kézilabda Ajka-Balatonszemes Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.22.
16:00
NB II. Férfi Kézilabda Felnőtt és Junior mérkősek KK Ajka-Szentgotthárd KK Kézilabda Sportcsarnok
2017.04.22.
16:00
Labdarúgó Megye I-es Bajnokik AjkaKristály SE-Várpalotai BSK, előtte 14:00 Ifi mérkőzés Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.04.22.
17:00
NB III. Nyugat felnőt FC Ajka-Csorna Labdarúgás Stadion
2017.04.23.
9:00
KK Ajka U 14-es Gyermekbajnokság Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.04.27.
17:00
Megyei U-14, Labdarúgás Ajka Kristály SE-FC Ajka Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.04.27.
17:00
Megyei U-14, Labdarúgás SK Ajka-Padragkút SE-TIAC VSE Labdarúgás Padragkúti Sporttelep
2017.04.29.
9:00
Szivacskézi torna U-8-as korosztály Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2017.04.29.
10:00
U- 17 Fc Ajka-Kapuvári SE Labdarúgás Nagypálya
2017.04.29.
10:00
Bódéi Dobó SK nehézatlétika verseny nehézatlétika Bódéi Atlétika pálya
2017.04.30.
9:00
Bozsik Torna U-11 és U-13-as korosztály Labdarúgás Ajka, Városi Sportcentrum, Sport utca 23.
2017.04.30.
10:00
Asztalitenisz NB III. Bányász SK Ajka - Veszprémi Rendőr SE asztalitenisz Ajka, Fürst Sándor u. 2.
2017.04.30.
13:00
II.Tour de Ajka kerékpár Ajka tovafutok.hu
2017.04.30.
15:00
NB III. Nyugat felnőt FC Ajka-Gyirmót II. Labdarúgás Stadion
2017.05.01.
13:00
III. Liget félmaraton Futás Ajka tovafutok.hu
2017.05.03.
17:00
U 15 és 14 Fc Ajka-Veszprémi USE Labdarúgás Nagypálya
2017.05.04.
17:00
Megyei U-14 Fc Ajka-SK Ajka-Padragkút SE Labdarúgás Nagypálya
2017.05.05.
17:00
U 15 és 14 Fc Ajka-Nagykanizsai ULE Labdarúgás Nagypálya Ajka Sport utca 23.
2017.05.06.
9:00
Kutyával a Bakonyban VÁLTOZÁS!!!! természetjárás Kislőd
2017.05.06.
16:30
Labdarúgó Megye I-es Bajnokik AjkaKristály SE-Fűzfői Atlétikai Klub, előtte 14:30 Ifi mérkő Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.05.07.
9:00
U 13 Lánybajnokság KK Ajka Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.05.07.
9:00
Bozsik fesztivál Labdarúgás Ajka Sportcentrum, Sport utca 23.
2017.05.07.
10:30
Női Labdarúgó Club Ajka-Bakonynána megyei női labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Sportcentrum
2017.05.07.
17:00
KK Ajka II. - VAX KE Sárbogárd Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.05.07.
17:00
KKA női- Pápa megyei kézilabda mérkőzés Kézilabda Ajka Sportcsarnok Sport utca 23.
2017.05.09.
17:00
Megyei U-14 Fc Ajka-TIAC Labdarúgás Nagypálya
2017.05.11.
9:30
Nyugdíjas Klubok Dunántúli Bajnoksága Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.05.11.
17:00
Megyei U-14, Labdarúgás Ajka Kristály SE-SK Ajka Padragkút Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.05.13.
9:00
U-8 Lány szivacskézi torna Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2017.05.13.
9:14
Gyermek Röplabda bajnoki forduló Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.05.13.
10:00
U 19 és 17 Fc Ajka-Csornai SE Labdarúgás Nagypálya
2017.05.13.
10:00
Megyei U-16, Labdarúgás Ajka Kristály SE-Úrkút SK Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.05.13.
16:00
NB II. Férfi Kézilabda Felnőtt KK Ajka-Balatonfüred II. Bajnokavatás! Kézilabda Sportcsarnok
2017.05.13.
16:30
Labdarúgó Megye I-es Bajnokik AjkaKristály SE-Gyulafirátót SE, előtte 14:30 Ifi mérkőzés Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.05.13.
17:30
NB III. Nyugat felnőt FC Ajka-Sárvár Fc Labdarúgás Stadion
2017.05.14.
9:00
Ajka Kristály Kupa Aerobik Verseny Aerobik Sportcsarnok Ajka, Sport utca 23.
2017.05.14.
9:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 Labdarúgás
2017.05.14.
17:00
KK Ajka II. - Bajnok DSE Nemesvámos Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.05.18.
17:00
Megyei U-14 Fc Ajka-Úrkút Sk Labdarúgás Nagypálya
2017.05.18.
17:00
Megyei U-14, Labdarúgás SK Ajka-Padragkút SE-Devecser SE Labdarúgás Padragkúti Sporttelep
2017.05.20.
9:00
Ajka Kupa U/10 U/12 - es Nemzetközi Torna Labdarúgás Ajka sportcentrum, Sport utca 23.
2017.05.20.
12:30
Kosárlabda Fiú Kadett U16 Ajka- Fűzfő Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2017.05.21.
9:00
Bozsik Torna U7 és U9-es Torna Labdarúgás Ajka, Sportcentrum Sport utca 23.
2017.05.21.
10:00
Asztalitenisz NB III. Bányász SK Ajka - Vértesszőlősi SE II. asztalitenisz Ajka, Fürst Sándor u. 2.
2017.05.24.
8:00
Tájfutás Világnapja Ajkán Futás Agóra Ajka
2017.05.24.
17:00
U 15 és 14 Fc Ajka-Keszthelyi Haladás Sc Labdarúgás Nagypálya, Ajka Sport utca 23.
2017.05.25.
17:00
Megyei U-14, Labdarúgás Ajka Kristály SE-Devecser SE Labdarúgás
2017.05.26.
19:30
KK Ajka II. - Telekom Veszprém IV. Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.05.27.
10:00
U 19 és 17 Fc Ajka-MOTIM Labdarúgás Nagypálya
2017.05.27.
10:00
Bódéi Dobó SK nehézatlétika verseny nehézatlétika Bódéi Atlétika pálya
2017.05.27.
10:00
Megyei U-16, Labdarúgás Ajka Kristály SE - TIAC VSE Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.05.27.
17:00
Labdarúgó Megye I-es Bajnokik AjkaKristály SE-Csetény SE, előtte 15:00 Ifi mérkőzés Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2017.05.27.
18:00
NB III. Nyugat felnőt FC Ajka-Kaposvár Labdarúgás Stadion
2017.05.28.
10:00
Asztalitenisz NB III. Bányász SK Ajka - Dunaújvárosi ASE II. asztalitenisz Ajka, Fürst Sándor u. 2.
2017.05.30.
16:30
OSB fiú KK Ajka - Bakonyerdő Pápa Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.06.01.
17:00
Megyei U-14 Fc Ajka-Herendi Porcelán Sk Labdarúgás Nagypálya
2017.06.01.
17:00
Megyei U-14, Labdarúgás SK Ajka-Padragkút SE-Ugod SE Labdarúgás Padragkúti Sporttelep
2017.06.03.
10:00
U 15 és 14 Fc Ajka-PELC Labdarúgás Nagypálya
2017.06.03.
10:00
Asztalitenisz Országos Verseny U-11, 13, 15-ös korosztály asztalitenisz Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.06.04.
10:00
Asztalitenisz NB III. Bányász SK Ajka - Balatonfüredi FC asztalitenisz Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.06.04.
10:00
Asztalitenisz Országos Verseny U-11, 13, 15-ös korosztály asztalitenisz Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.06.10.
10:30
F.T. Diák Judo Club Ajka 45 éves Jubileumi rendezvény Cselgáncs Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.06.26.
9:30
XVII. Magyar Senior Sakkbajnokság Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.06.27.
10:00
Bódéi Dobó SK nehézatlétika verseny nehézatlétika Bódéi Atlétika pálya
2017.06.27.
21:00
III. Éjszakai Futás Futás Ajka, Sportcentrum Sport utca 23.
2017.07.13.
9:30
XXX. Borostyán Torna Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.07.21.
9:30
II. Csaba Árpád Emlékverseny Sakk
2017.08.12.
7:30
Padtól Padig Túra a Kab-hegyen természetjárás Parkerdő, Parkvendéglő
2017.08.12.
17:30
Fc Ajka - Csorna NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.08.26.
17:30
Fc Ajka - Érdi VSE NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.10.
16:30
Fc Ajka - Videoton II. NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.15.
17:30
KK Ajka IFI-Szigetszentmiklós Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.16.
10:00
I. Bányász Kupa nehézatlétika nehézatlétika Bódéi Atlétika pálya
2017.09.17.
15:00
KK Ajka Serdülő-Szigetszentmiklós Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.21.
16:30
KK Ajka- Szombathely Leány Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.22.
15:00
XXXV. Ajka Rajtja Futás Sportcentrum
2017.09.23.
16:00
Fc Ajka - Pénzügyőr SE NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.23.
18:00
KK Ajka-NEKA NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.27.
16:30
KK Ajka- Telekom Veszprém II. Fiú Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.30.
10:00
FC Ajka U-15 és U-14-Hévíz Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.30.
10:00
Fc Ajka női U-16- Csákvár Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.30.
12:00
FC Ajka U-19 és U-17-Mosonmagyaróvár Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.30.
16:00
Fc Ajka -VLS Veszprém NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.30.
16:00
KK Ajka Telekom Veszprém II. IFI Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.30.
18:00
KK Ajka-Tatai AC NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.10.01.
9:00
III. Ajkai Duatlon duatlon Ajka tovafutok.hu
2017.10.01.
9:00
KK Ajka Gyermekbajnokság fiú torna (U-14) Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.10.01.
9:00
KK Ajka U-14-es kézilabdatorna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.10.05.
16:30
KK Ajka- Siófok KCSE Leány Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.10.07.
10:00
Röplabda Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermekbajnokság tornája Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.10.12.
16:30
KK Ajka- Éles KISE Fiúr Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.10.14.
10:00
FC Ajka U-19 és U-17-Balatonfüred Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.10.14.
12:00
FC Ajka U-15 és U-14-Gyirmót Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.10.14.
15:00
Fc Ajka -Kaposvár NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás
2017.10.15.
16:00
KK Ajka-Veszprém KKFT NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.10.15.
18:00
KK Ajka - Veszprémi KKFT II. IFI Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.10.19.
16:30
KK Ajka- Vonyarcvashegy Leány Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.10.28.
10:00
FC Ajka U-19 és U-17-Haladás Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.10.28.
10:00
Fc Ajka női U-16- Puskás Akadémia Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.10.28.
12:00
FC Ajka U-15 és U-14-Sopron Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.10.28.
14:30
Fc Ajka - Andráhida NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.10.31.
10:00
FC Ajka U-15 és U-14-Andráshida Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.04.
16:00
KK Ajka-Vecsés NB I./B Koncert Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.08.
16:30
KK Ajka- KSI KA Fiú Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.10.
7:30
Veres Pálné Röplabda Kupa Röplabda Fekete Iskola Tornaterme, József Attila u.30.
2017.11.10.
17:00
KK Ajka- NEKA II IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.11.
10:00
FC Ajka U-19 és U-17-Király (Szombathely) Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.11.
10:00
Fc Ajka női U-16- Csorna Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.11.
13:30
Fc Ajka - BKV Előra NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.12.
9:00
Ajka Kristály Aerobik Kupa Aerobik
2017.11.12.
10:00
FC Ajka U-15 és U-14-Sümeg Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.15.
16:30
KK Ajka- ETO- SZESE Győr Fiú Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.16.
16:30
KK Ajka- Veszprém Pannon SE Leány Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.18.
9:30
Megyei-Városi Senior Bajnokság Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.11.19.
16:00
KK Ajka-Telekom Veszprém U-20 NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.19.
18:00
KK Ajka- Várpalotai BSK IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.25.
9:00
Intézményi Bozsik Tornák (teremlabdarúgás) Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.25.
10:00
FC Ajka U-19 és U-17-Lurkó UFC Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.26.
10:00
FC Ajka U-15 és U-14-ZTE Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.26.
10:30
KK Ajka-Ősi megyei férfi kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.26.
12:00
Városi kispályás Labdarúgó Terembajnokság 12:00-20:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.26.
15:00
KK Ajka-Resolute Nyirád KC megyei női kézi Kézilabda Ajka Fekete-Vörösmarty Tornaterem Béke utca
2017.11.29.
16:30
KK Ajka-Bp. Elektromos SE Fiú Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.30.
16:30
KK Ajka- Körmend Leány Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.12.02.
16:00
KK Ajka-Pécsi VSE NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.12.02.
18:00
KK Ajka-ALBA-MÁV-Előre IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.