Időpont Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2018.01.27.
6:45
Bánki Donát Természetbarát Egyesület Túrája természetjárás Nyárád, Mezőlak környéke
2018.01.27.
9:00
A XXXVI. KOLOSZÁR JÓZSEF SAKK EGYÉNI EMLÉKVERSENY Sakk Ajka, VMK Szabadság tér 13.
2018.01.27.
10:00
Ajkai Óriások U-10-es torna Jégkorong Ajka, Jégcsarnok Sport utca 14.
2018.01.27.
11:00
FC Ajka- FTC U-19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka Sport utca 23.
2018.01.27.
12:00
Fc Ajka UP torna 2006-os születésűeknek Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.01.27.
14:30
Veszprém- Zalaegerszeg edzőmérkőzés U-14 Jégkorong Ajka, Jégcsarnok Sport utca 14.
2018.01.27.
18:00
Téli Terembajnokság Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.01.27.
18:00
Jégdisco jégdisco Ajka, Jégcsarnok Sport utca 14.
2018.01.28.
10:00
Téli Kupa Ajkai csoport 3 mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.01.28.
12:00
Téli Teremtorna 8 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.01.28.
17:00
Kristály-Kajárpéc edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.03.
10:00
FC Ajka U15/14- Pápa edzőmérkőzések 10:00 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.03.
16:00
KK Ajka - Balatonfüred II. NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.03.
18:00
Téli Terembajnokság 2 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.04.
9:00
FC Ajka UP torna 2008-as 09.00-14:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.04.
10:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlős Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.04.
12:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlő Fc Ajka-Ajka Kristály Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.04.
13:00
Ajkai Óriások-EHC LIon Jégkorong Ajka Sport utca 14. Jégcsarnok
2018.02.04.
14:00
Téli Terembajnokság 6 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.04.
14:00
Téli Kupa mérkőzés Kolontár-Magyarpolány Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.04.
17:00
Ajka Kristály-Kajárpéc edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.07.
14:00
FC Ajka-Mosonmagyaróvár edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.10.
8:30
BDTE Túra Magyarpolány-Csurgó kút-Borsodpuszta-Ajka, Ajka buszpályaudvar természetjárás Indulás 8:30 Busz pu.
2018.02.10.
9:00
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.10.
10:00
Bányász Sportkör Ajka-Szár NB.III.-as asztalitenisz mérkőzés asztalitenisz Ajka, Fürst Sándor u. 2.
2018.02.10.
11:00
Fc Ajka-Nagykanizsa edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.10.
13:00
FC Ajka U-15-Ajka Kristály SE U-16 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.10.
14:00
Ajka Kristály SE-Zalaegerszegi TK Teke férfi szuperliga bajnoki Teke Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.02.10.
16:00
Téli Terembajnokság 4 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.11.
9:00
Darts Diákolimpia Darts Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.02.11.
10:00
Ajka Kristály-Apácatorna Téli Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.11.
12:00
Magyarpolány- FC Ajka U-19 Téli kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.11.
12:00
Téli Terembajnokság 8 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.11.
14:00
Somlószőlős-Kolontár Téli kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.11.
17:00
Ajka Kristály SE-Nyírespuszta edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.17.
8:30
FC Ajka Teremtorna 2009-es korosztály 8:30-13:30 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Sportcsarnok
2018.02.17.
10:00
Ajkai Óriások U-10-es jéghoki tornája 10:00-13:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya, Sport utca 14.
2018.02.17.
11:00
FC Ajka-Ajka Kristály Felkészülési labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.17.
13:00
Fc Ajka U13-Keszthely U-14 labdarúgó edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.17.
13:30
Veszprém-Kiskőrös U-14-es Hoki Jégkorong Ajkai fedett jégpálya, Sport utca 14.
2018.02.17.
14:00
FC Ajka Teremtorna 2007-es korosztály 14:00-19:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Sportcsarnok
2018.02.17.
15:00
KK AJKA-Alsóörs megyei női kézi Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme Béke utca 7-9.
2018.02.17.
17:00
KK Ajka II.-Alsóörs megyei férfi kézi Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme Béke utca 7-9.
2018.02.17.
19:00
Jégdisco 19:00-22:00 jégdisco Ajkai fedett jégpálya, Sport utca 14.
2018.02.18.
11:00
Fc Ajka U17-Úrkút U19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.18.
13:00
Téli Terembajnoki elődöntők 4 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Sportcsarnok
2018.02.18.
16:00
KK Ajka- Grundfos Tatabánya II. IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.18.
17:00
Ajka Kristály-Kemenesalja felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.23.
15:00
Ajka-Ifjú Solymok U-16 Kosárlabda mérkőzés Kosárlabda Ajka, Béke utca 7-9. Fekete Itván Isk. Tornaterme
2018.02.24.
10:00
Devecser-Peremarton M. I-es felnőtt labdarúgó bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.24.
12:00
FC Ajka-Csorna felkészülési labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.24.
12:00
Ajka U-12-es Kosárlabda Torna 4-es csoport Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.02.24.
14:00
Ajka Kristály-Úrkút SK M. I-es felnőtt labdarúgó bajnoki mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.24.
16:00
Ajka Kristály-Úrkút Sk ifi bajnoki labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.25.
10:00
Ajkai Óriások-KSI SE U-12-es bajnoki jégkorng mérkőzés Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.02.25.
11:00
Téli Terembajnokság négyes döntője Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.25.
13:00
Veszprém-KMH Pirates U-12 jégkorong mérkőzés Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.02.25.
14:00
Balatonederics-Tapolca felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.25.
16:00
KK Ajka- Csurgó U20 NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.25.
16:00
Ajka Kristály II.-Herend labdarúgó felkészülési mérkőzés Koncert Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.28.
16:30
KKA Ajka-BKSE II. Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.28.
18:00
KK Ajka- BKSE II. IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.01.
16:15
KK Ajka-Siófok Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.03.
10:00
Sun-Dome Karate kupa Karate Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.03.
11:00
Úrkút-Várpalota M I-es ifi labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.03.
12:00
U-16-os lány kosárlabda torna 12:00-16:00 Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.03.
14:00
Kristály SE-Salgózd teke szuperliga Teke Tósokberéndi Sporttelep
2018.03.03.
16:00
Úrkút-Várpalota M I-es felnőtt labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.03.
18:00
Ajka-Széchenyi KA Győr kosárlabda női NB I/B Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.04.
9:00
Gőbölös Sándor Röplabda verseny Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.04.
9:45
Kristály II.-Takácsi labdarúgó edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.04.
10:00
U-8-as jégkorong torna 10:00-15:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.04.
12:00
Magyarpolány-Devecser M I-es ifi és felnőtt labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.09.
16:00
FC Ajka-MTE U15,U14-es labdarúgó mérkőzések 16:00, 18:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.10.
10:00
Jégkorong Torna U 10C 10:00-13:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.10.
14:00
Veszprém-Jászberény U-14-es hoki mérkőzés Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.10.
14:00
Kristály-FTC Teke Szuperliga bajnoki Teke Tósokberéndi Sporttelep
2018.03.10.
14:00
FC Ajka-Üstökös Győr U19,U17-es labdarúgó bajnoki mérkőzés 14:00, 16:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.11.
9:00
U-9-es Szivacskézi Torna 9:00-15:00 Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.11.
11:00
Ajka Kristály-Peremarton M I. ifi és felnőtt bajnoki labdarúgás 11:00 és 13:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.11.
12:00
Öregfiúk Teremtorna Csoportmérkőzések 12:00-15:30 között Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.11.
15:00
Devecser-Zirc M I-es ifi és felnőtt labdarúgás 15:00 és 17:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.11.
18:00
KK Ajka- Százhalombatta NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.14.
16:30
KKA Ajka-PVSK Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.14.
17:00
KK Ajka-Vonyarcvashegy Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.14.
18:00
KK Ajka- Pécsi VSE IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.17.
10:00
Jégkorong torna U-10 10:00-13:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.17.
18:00
Jégdisco 18:00-22:00 jégdisco Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.18.
9:00
Devecser-Ugod ifi és felnőtt M I-es bajnoki 9:00,11:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.18.
15:00
FC Ajka-Puskás Akadémia FC II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.03.24.
8:00
Fiatalok Túraversenye természetjárás Ajka, Park vendéglő
2018.03.24.
9:00
Öregfiúk Terembajnoki csoport meccsek 9:00-12:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.24.
10:00
FC Ajka-Sárvár U-19,17 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.24.
10:00
Ajkai Óriások jégkorongtorna U-10 10:00-12:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.24.
14:00
FC Ajka-ZTE U-16-os leány bajnoki Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.24.
14:00
Veszprém-HK Partizan U-14-es jégkorong meccs Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.24.
15:00
Ajka-Pápa U-16-os bajnoki Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.24.
16:00
KK Ajka- Tatabánya U-20 NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.24.
16:00
Devecser-Balatonalmádi felnőtt 16:00 és ifjúsági 18:00 mérkőzések Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.24.
18:30
KK AjkaII.-Ősi megyei férfi kézilbda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.25.
9:00
Öregfiúk Terembajnoki döntő Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.25.
10:00
Somló SC-Szentantalfa ifi és felnőtt bajnokik 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.25.
14:00
Ajka Kristály-Zirc MI-es ifi és felnőtt bajnokik 14:00,16:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.25.
15:00
KK Ajka-Ősi női megyei kézilabda mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.31.
10:00
FC Ajka-Andráshida U-17 és U-19-es bajnokik 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.31.
16:00
FC Ajka-Gyirmót FC Győr II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.04.
17:30
FC Ajka-Pápa NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.07.
14:00
Ajka Kristály-Nyíregyháza Szuperliga mérkőzés Teke Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.04.07.
14:30
Ajka Kristály-Balatonalmádi MI-es bajnoki mérkőzések ifi és felnőtt 14:30, 16:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.04.08.
9:00
IV.Ajkai Duatlon duatlon Ajka, Sport utca 23.
2018.04.08.
9:00
Lány 6 csapatos kézi torna U-13 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.11.
17:00
FC Ajka-Lurkó U 14,U 15 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.12.
16:15
Kk Ajka-Szombathely Leány OSB mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.12.
17:00
FC Ajka-Herend U -14 Megyei Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.13.
15:00
Ajka-Alba Fehérvár/C U16 fiú Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.04.14.
9:00
Kutyával a Bakonyban Túra természetjárás Kislőd Általános Iskola Sportálya Dürgő Ágnes 0620/9660731
2018.04.14.
10:00
Ajka Kristály SE-Ugod SE U-16 MI. Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.14.
11:00
Ajka Kupa Rock'n'Roll Nyugat-Magyarországi pontszerző táncverseny Rock\'n\'Roll Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.15.
10:00
Fc Ajka-Csorna U-19, U-17 10:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.16.
16:00
FC Ajka-Érd Leány U -16 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.18.
16:30
FC Ajka-Puskás Akadémia II. NB III. Bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.21.
14:00
KKA Ajka-Százhalombatta Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.21.
14:00
Ajka Kristály-BKV Előre Sc teke szuperliga Teke Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.21.
15:45
KK Ajka- Százhalombatta IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.21.
16:30
FC Ajka-III. Ker. TVE NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.21.
18:00
KK Ajka- PLER NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.22.
9:00
Dunántúli Amatőr Bajnokság Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.22.
9:00
Megyei Gyermek Bajnokság U-15, U-13 Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.22.
10:00
Bányász Sportkör Ajka-Várpalota NB III. asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.04.22.
10:30
Női Labdarúgó Club-Devecser megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.22.
15:00
Ajka Kristály SE-Tihany ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.23.
9:00
Fogyatékkal élők kispályás foci tornája Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.04.25.
16:30
FC Ajka-Nagykanizsa U17,U19 16:30 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.26.
16:15
KK Ajka-Veszprém Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.27.
15:00
Ajka-Ifjú Solymok/B Fiú U16 Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.04.27.
16:00
Ajka Kristály SE-Nemesvámos SE U-16 MI. Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.28.
10:00
Kézilabda Klub Ajka Fiú U14-es torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.28.
16:45
Bányász Sportkör Ajka II. -Várpalota III.megyei asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.04.29.
10:00
4. Régiós kiemelt "B" torna U11-U13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.04.30.
13:00
IV. Liget Félmaraton és III.Tour de Ajka Futás Ajka www.tovafutok.hu
2018.04.30.
17:00
Bozsik Torna U-11/U-13 Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.03.
17:00
FC Ajka-Üstökös U 15 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.05.
15:00
KK Ajka- Szigetszentmiklós NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.05.
15:00
Ajka Kristály SE-Devecser SE ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.05.
17:00
FC Ajka-Csepel FC NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.05.
18:00
KK Ajka-Nemesvámos Megyei Bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.06.
9:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.05.06.
10:00
Ajkai Bányász SK Ajka-Arborétum HKSE NB.II. sakk Sakk Ajka, Szabadság tér 13. VMK
2018.05.06.
10:00
Ajkai ASSE- Ezüst Huszár SE Sakk NB II. Sakk Ajka, Szabadság tér 13. VMK
2018.05.06.
10:30
Női Labdarúgó Club-Bakonynána megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.06.
16:00
KK Ajka-Pápa Női megyei kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.07.
17:00
Fc Ajka-Padragkút Labdarúgás Ajka sportcentrum, Sport utca 23.
2018.05.09.
17:00
Bányász Sportkör Ajka II.-Balatonalmádi II. Megyei asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.05.10.
17:00
Bányász Sportkör Ajka-Veszprémi Rendőr SE NB III. asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.05.11.
17:00
FC Ajka-Pápa U 17,U 19 17:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.12.
10:00
FC Ajka-MTE Leány U -16 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.12.
14:00
KKA Ajka-Tata Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.12.
15:45
KK Ajka- Tatai AC IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.12.
18:00
KK Ajka- ETO NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.13.
11:00
Cápa Vízilabda Klub-Győr Vízilabda Ajka Kristályfürdő
2018.05.14.
15:00
FC Ajka-VFC USE "B" U -14 Megyei Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.14.
17:00
Bozsik Torna U-11/U-13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.05.17.
16:15
KK Ajka-Körmend Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.17.
17:00
Bányász Sportkör Ajka II.-Veszprém Megyei asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.05.19.
10:00
FC Ajka-Király SZE U 14,U 15 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.19.
10:00
Ajka Kristály SE-Úrkút SK U-16 MI. Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.19.
15:00
Ajka Kristály SE-Sümeg ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.19.
17:30
FC Ajka-THSE-Szabadkikötő NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.20.
10:30
Női Labdarúgó Club-Tapolca megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.26.
10:00
II. Ajka Kupa Labdarúgás Ajka Sportcentrum, Sport utca 23. és Bányász pálya
2018.05.26.
15:00
Ajka Kristály SE-Várpalota ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.27.
10:00
FC Ajka-Gyirmót B U 17,U 19 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.27.
16:00
KK Ajka-Úrkút női kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok Sport utca 23.
2018.05.28.
17:00
Bozsik torna U-11/U-13 Labdarúgás
2018.05.31.
17:00
FC Ajka-TIAC U -14 Megyei Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.06.02.
9:00
Szivacskézilabda torna U12 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.06.02.
10:00
FC Ajka-Csorna U 14,U 15 12:00,10:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.06.03.
9:00
Ajka Aerobik Kupa Aerobik Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.06.03.
10:00
Női Labdarúgó Club-Fűzfői AK megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.06.03.
10:00
6. Régiós U-11/U13 kiemelt "B" torna Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.06.03.
17:30
FC Ajka-Dunaharaszti MTK NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.06.16.
10:30
Judo verseny Judo Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.