Események

FC Ajka-Üstökös U 15 17:00
KK Ajka- Szigetszentmiklós NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 15:00
Ajka Kristály SE-Devecser SE ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 15:00
FC Ajka-Csepel FC NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 17:00
KK Ajka-Nemesvámos Megyei Bajnoki 18:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 9:00
Ajkai Bányász SK Ajka-Arborétum HKSE NB.II. sakk 10:00
Ajkai ASSE- Ezüst Huszár SE Sakk NB II. 10:00
Női Labdarúgó Club-Bakonynána megyei női foci 10:30
KK Ajka-Pápa Női megyei kézilabda 16:00
Fc Ajka-Padragkút 17:00
Bányász Sportkör Ajka II.-Balatonalmádi II. Megyei asztalitenisz 17:00
Bányász Sportkör Ajka-Veszprémi Rendőr SE NB III. asztalitenisz 17:00
FC Ajka-Pápa U 17,U 19 17:00 17:00
FC Ajka-MTE Leány U -16 10:00
KKA Ajka-Tata Serdülő fiú kézi 14:00
KK Ajka- Tatai AC IFI Mérkőzés 15:45
KK Ajka- ETO NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 18:00
Cápa Vízilabda Klub-Győr 11:00
FC Ajka-VFC USE "B" U -14 Megyei 15:00
Bozsik Torna U-11/U-13 17:00
KK Ajka-Körmend Serdülő leány kézilabda 16:15
Bányász Sportkör Ajka II.-Veszprém Megyei asztalitenisz 17:00
FC Ajka-Király SZE U 14,U 15 10:00
Ajka Kristály SE-Úrkút SK U-16 MI. 10:00
Ajka Kristály SE-Sümeg ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 15:00
FC Ajka-THSE-Szabadkikötő NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 17:30
Női Labdarúgó Club-Tapolca megyei női foci 10:30
II. Ajka Kupa 10:00 (vége: 2018.05.26. 15:20) Utánptólás U-10, U-12 es labdarúgó torna Ajkán
Ajka Kristály SE-Várpalota ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 15:00
FC Ajka-Gyirmót B U 17,U 19 10:00
KK Ajka-Úrkút női kézilabda 16:00
Bozsik torna U-11/U-13 17:00
FC Ajka-TIAC U -14 Megyei 17:00

34 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2018 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Április

2018 Május

Június >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2018.05.03.
17:00
FC Ajka-Üstökös U 15 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.05.
15:00
KK Ajka- Szigetszentmiklós NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.05.
15:00
Ajka Kristály SE-Devecser SE ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.05.
17:00
FC Ajka-Csepel FC NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.05.
18:00
KK Ajka-Nemesvámos Megyei Bajnoki Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.06.
9:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.05.06.
10:00
Ajkai Bányász SK Ajka-Arborétum HKSE NB.II. sakk Sakk Ajka, Szabadság tér 13. VMK
2018.05.06.
10:00
Ajkai ASSE- Ezüst Huszár SE Sakk NB II. Sakk Ajka, Szabadság tér 13. VMK
2018.05.06.
10:30
Női Labdarúgó Club-Bakonynána megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.06.
16:00
KK Ajka-Pápa Női megyei kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.07.
17:00
Fc Ajka-Padragkút Labdarúgás Ajka sportcentrum, Sport utca 23.
2018.05.09.
17:00
Bányász Sportkör Ajka II.-Balatonalmádi II. Megyei asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.05.10.
17:00
Bányász Sportkör Ajka-Veszprémi Rendőr SE NB III. asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.05.11.
17:00
FC Ajka-Pápa U 17,U 19 17:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.12.
10:00
FC Ajka-MTE Leány U -16 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.12.
14:00
KKA Ajka-Tata Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.12.
15:45
KK Ajka- Tatai AC IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.12.
18:00
KK Ajka- ETO NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.13.
11:00
Cápa Vízilabda Klub-Győr Vízilabda Ajka Kristályfürdő
2018.05.14.
15:00
FC Ajka-VFC USE "B" U -14 Megyei Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.14.
17:00
Bozsik Torna U-11/U-13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.05.17.
16:15
KK Ajka-Körmend Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.05.17.
17:00
Bányász Sportkör Ajka II.-Veszprém Megyei asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.05.19.
10:00
FC Ajka-Király SZE U 14,U 15 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.19.
10:00
Ajka Kristály SE-Úrkút SK U-16 MI. Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.19.
15:00
Ajka Kristály SE-Sümeg ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.19.
17:30
FC Ajka-THSE-Szabadkikötő NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.20.
10:30
Női Labdarúgó Club-Tapolca megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.26.
10:00
II. Ajka Kupa Labdarúgás Ajka Sportcentrum, Sport utca 23. és Bányász pálya
2018.05.26.
15:00
Ajka Kristály SE-Várpalota ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.05.27.
10:00
FC Ajka-Gyirmót B U 17,U 19 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.05.27.
16:00
KK Ajka-Úrkút női kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok Sport utca 23.
2018.05.28.
17:00
Bozsik torna U-11/U-13 Labdarúgás
2018.05.31.
17:00
FC Ajka-TIAC U -14 Megyei Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
123
FC Ajka-Üstökös U 15
45
FC Ajka-Csepel FC NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki KK Ajka- Szigetszentmiklós NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Ajka Kristály SE-Devecser SE ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 KK Ajka-Nemesvámos Megyei Bajnoki
6
Női Labdarúgó Club-Bakonynána megyei női foci Ajkai Bányász SK Ajka-Arborétum HKSE NB.II. sakk Ajkai ASSE- Ezüst Huszár SE Sakk NB II. KK Ajka-Pápa Női megyei kézilabda Bozsik Fesztivál U7-U9
7
Fc Ajka-Padragkút
89
Bányász Sportkör Ajka II.-Balatonalmádi II. Megyei asztalitenisz
10
Bányász Sportkör Ajka-Veszprémi Rendőr SE NB III. asztalitenisz
11
FC Ajka-Pápa U 17,U 19 17:00
12
KK Ajka- Tatai AC IFI Mérkőzés KK Ajka- ETO NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda KKA Ajka-Tata Serdülő fiú kézi FC Ajka-MTE Leány U -16
13
Cápa Vízilabda Klub-Győr
14
FC Ajka-VFC USE "B" U -14 Megyei Bozsik Torna U-11/U-13
151617
KK Ajka-Körmend Serdülő leány kézilabda Bányász Sportkör Ajka II.-Veszprém Megyei asztalitenisz
1819
FC Ajka-THSE-Szabadkikötő NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki FC Ajka-Király SZE U 14,U 15 Ajka Kristály SE-Sümeg ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Ajka Kristály SE-Úrkút SK U-16 MI.
20
Női Labdarúgó Club-Tapolca megyei női foci
212223242526
Ajka Kristály SE-Várpalota ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 II. Ajka Kupa
27
FC Ajka-Gyirmót B U 17,U 19 KK Ajka-Úrkút női kézilabda
28
Bozsik torna U-11/U-13
293031
FC Ajka-TIAC U -14 Megyei