Események

FC Ajka-Pápa NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 17:30
Ajka Kristály-Nyíregyháza Szuperliga mérkőzés 14:00
Ajka Kristály-Balatonalmádi MI-es bajnoki mérkőzések ifi és felnőtt 14:30, 16:30 14:30
IV.Ajkai Duatlon 9:00
Lány 6 csapatos kézi torna U-13 9:00 (vége: 2018.04.08. 15:00)
FC Ajka-Lurkó U 14,U 15 17:00
Kk Ajka-Szombathely Leány OSB mérkőzés 16:15
FC Ajka-Herend U -14 Megyei 17:00
Ajka-Alba Fehérvár/C U16 fiú 15:00
Kutyával a Bakonyban Túra 9:00
Ajka Kristály SE-Ugod SE U-16 MI. 10:00
Ajka Kupa Rock'n'Roll Nyugat-Magyarországi pontszerző táncverseny 11:00
Fc Ajka-Csorna U-19, U-17 10:00 10:00
FC Ajka-Érd Leány U -16 16:00
FC Ajka-Puskás Akadémia II. NB III. Bajnoki 16:30
KKA Ajka-Százhalombatta Serdülő fiú kézi 14:00
Ajka Kristály-BKV Előre Sc teke szuperliga 14:00
KK Ajka- Százhalombatta IFI Mérkőzés 15:45
FC Ajka-III. Ker. TVE NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 16:30
KK Ajka- PLER NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 18:00
Dunántúli Amatőr Bajnokság 9:00
Megyei Gyermek Bajnokság U-15, U-13 9:00
Bányász Sportkör Ajka-Várpalota NB III. asztalitenisz 10:00
Női Labdarúgó Club-Devecser megyei női foci 10:30
Ajka Kristály SE-Tihany ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 15:00
Fogyatékkal élők kispályás foci tornája 9:00
FC Ajka-Nagykanizsa U17,U19 16:30 16:30
KK Ajka-Veszprém Serdülő leány kézilabda 16:15
Ajka-Ifjú Solymok/B Fiú U16 15:00
Ajka Kristály SE-Nemesvámos SE U-16 MI. 16:00
Kézilabda Klub Ajka Fiú U14-es torna 10:00
Bányász Sportkör Ajka II. -Várpalota III.megyei asztalitenisz 16:45
4. Régiós kiemelt "B" torna U11-U13 10:00
IV. Liget Félmaraton és III.Tour de Ajka 13:00
Bozsik Torna U-11/U-13 17:00

35 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2018 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Március

2018 Április

Május >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2018.04.04.
17:30
FC Ajka-Pápa NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.07.
14:00
Ajka Kristály-Nyíregyháza Szuperliga mérkőzés Teke Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.04.07.
14:30
Ajka Kristály-Balatonalmádi MI-es bajnoki mérkőzések ifi és felnőtt 14:30, 16:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.04.08.
9:00
IV.Ajkai Duatlon duatlon Ajka, Sport utca 23.
2018.04.08.
9:00
Lány 6 csapatos kézi torna U-13 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.11.
17:00
FC Ajka-Lurkó U 14,U 15 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.12.
16:15
Kk Ajka-Szombathely Leány OSB mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.12.
17:00
FC Ajka-Herend U -14 Megyei Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.13.
15:00
Ajka-Alba Fehérvár/C U16 fiú Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.04.14.
9:00
Kutyával a Bakonyban Túra természetjárás Kislőd Általános Iskola Sportálya Dürgő Ágnes 0620/9660731
2018.04.14.
10:00
Ajka Kristály SE-Ugod SE U-16 MI. Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.14.
11:00
Ajka Kupa Rock'n'Roll Nyugat-Magyarországi pontszerző táncverseny Rock\'n\'Roll Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.15.
10:00
Fc Ajka-Csorna U-19, U-17 10:00 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.16.
16:00
FC Ajka-Érd Leány U -16 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.18.
16:30
FC Ajka-Puskás Akadémia II. NB III. Bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.21.
14:00
KKA Ajka-Százhalombatta Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.21.
14:00
Ajka Kristály-BKV Előre Sc teke szuperliga Teke Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.21.
15:45
KK Ajka- Százhalombatta IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.21.
16:30
FC Ajka-III. Ker. TVE NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.21.
18:00
KK Ajka- PLER NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.22.
9:00
Dunántúli Amatőr Bajnokság Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.22.
9:00
Megyei Gyermek Bajnokság U-15, U-13 Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.22.
10:00
Bányász Sportkör Ajka-Várpalota NB III. asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.04.22.
10:30
Női Labdarúgó Club-Devecser megyei női foci Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.22.
15:00
Ajka Kristály SE-Tihany ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.23.
9:00
Fogyatékkal élők kispályás foci tornája Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.04.25.
16:30
FC Ajka-Nagykanizsa U17,U19 16:30 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.04.26.
16:15
KK Ajka-Veszprém Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.27.
15:00
Ajka-Ifjú Solymok/B Fiú U16 Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.04.27.
16:00
Ajka Kristály SE-Nemesvámos SE U-16 MI. Labdarúgás Tósokberéndi Sporttelep
2018.04.28.
10:00
Kézilabda Klub Ajka Fiú U14-es torna Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.04.28.
16:45
Bányász Sportkör Ajka II. -Várpalota III.megyei asztalitenisz asztalitenisz Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.04.29.
10:00
4. Régiós kiemelt "B" torna U11-U13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.04.30.
13:00
IV. Liget Félmaraton és III.Tour de Ajka Futás Ajka www.tovafutok.hu
2018.04.30.
17:00
Bozsik Torna U-11/U-13 Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
1
234
FC Ajka-Pápa NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki
567
Ajka Kristály-Balatonalmádi MI-es bajnoki mérkőzések ifi és felnőtt 14:30, 16:30 Ajka Kristály-Nyíregyháza Szuperliga mérkőzés
8
IV.Ajkai Duatlon Lány 6 csapatos kézi torna U-13
91011
FC Ajka-Lurkó U 14,U 15
12
FC Ajka-Herend U -14 Megyei Kk Ajka-Szombathely Leány OSB mérkőzés
13
Ajka-Alba Fehérvár/C U16 fiú
14
Kutyával a Bakonyban Túra Ajka Kristály SE-Ugod SE U-16 MI. Ajka Kupa Rock'n'Roll Nyugat-Magyarországi pontszerző táncverseny
15
Fc Ajka-Csorna U-19, U-17 10:00
16
FC Ajka-Érd Leány U -16
1718
FC Ajka-Puskás Akadémia II. NB III. Bajnoki
192021
KK Ajka- Százhalombatta IFI Mérkőzés FC Ajka-III. Ker. TVE NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki KK Ajka- PLER NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda KKA Ajka-Százhalombatta Serdülő fiú kézi Ajka Kristály-BKV Előre Sc teke szuperliga
22
Női Labdarúgó Club-Devecser megyei női foci Ajka Kristály SE-Tihany ifjúsági és felnőtt M-I-es mérkőzések 15:00,17:00 Dunántúli Amatőr Bajnokság Megyei Gyermek Bajnokság U-15, U-13 Bányász Sportkör Ajka-Várpalota NB III. asztalitenisz
23
Fogyatékkal élők kispályás foci tornája
2425
FC Ajka-Nagykanizsa U17,U19 16:30
26
KK Ajka-Veszprém Serdülő leány kézilabda
27
Ajka Kristály SE-Nemesvámos SE U-16 MI. Ajka-Ifjú Solymok/B Fiú U16
28
Kézilabda Klub Ajka Fiú U14-es torna Bányász Sportkör Ajka II. -Várpalota III.megyei asztalitenisz
29
4. Régiós kiemelt "B" torna U11-U13
30
IV. Liget Félmaraton és III.Tour de Ajka Bozsik Torna U-11/U-13