Események

KK Ajka-Siófok Serdülő leány kézilabda 16:15
Sun-Dome Karate kupa 10:00
Úrkút-Várpalota M I-es ifi labdarúgó mérkőzés 11:00
U-16-os lány kosárlabda torna 12:00-16:00 12:00
Kristály SE-Salgózd teke szuperliga 14:00
Úrkút-Várpalota M I-es felnőtt labdarúgó mérkőzés 16:00
Ajka-Széchenyi KA Győr kosárlabda női NB I/B 18:00
Gőbölös Sándor Röplabda verseny 9:00
Kristály II.-Takácsi labdarúgó edzőmérkőzés 9:45
U-8-as jégkorong torna 10:00-15:00 10:00
Magyarpolány-Devecser M I-es ifi és felnőtt labdarúgó mérkőzés 12:00
FC Ajka-MTE U15,U14-es labdarúgó mérkőzések 16:00, 18:00 16:00
Jégkorong Torna U 10C 10:00-13:00 10:00 (vége: 2018.03.10. 13:00)
Veszprém-Jászberény U-14-es hoki mérkőzés 14:00
Kristály-FTC Teke Szuperliga bajnoki 14:00
FC Ajka-Üstökös Győr U19,U17-es labdarúgó bajnoki mérkőzés 14:00, 16:00 14:00
U-9-es Szivacskézi Torna 9:00-15:00 9:00
Ajka Kristály-Peremarton M I. ifi és felnőtt bajnoki labdarúgás 11:00 és 13:00 11:00
Öregfiúk Teremtorna Csoportmérkőzések 12:00-15:30 között 12:00
Devecser-Zirc M I-es ifi és felnőtt labdarúgás 15:00 és 17:00 15:00
KK Ajka- Százhalombatta NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 18:00
KKA Ajka-PVSK Serdülő fiú kézi 16:30
KK Ajka-Vonyarcvashegy Serdülő leány kézilabda 17:00
KK Ajka- Pécsi VSE IFI Mérkőzés 18:00
Jégkorong torna U-10 10:00-13:00 10:00 (vége: 2018.03.17. 13:00)
Jégdisco 18:00-22:00 18:00 (vége: 2018.03.17. 22:00)
Devecser-Ugod ifi és felnőtt M I-es bajnoki 9:00,11:00 9:00
FC Ajka-Puskás Akadémia FC II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 15:00
Fiatalok Túraversenye 8:00
Öregfiúk Terembajnoki csoport meccsek 9:00-12:00 9:00
FC Ajka-Sárvár U-19,17 10:00
Ajkai Óriások jégkorongtorna U-10 10:00-12:00 10:00
FC Ajka-ZTE U-16-os leány bajnoki 14:00
Veszprém-HK Partizan U-14-es jégkorong meccs 14:00
Ajka-Pápa U-16-os bajnoki 15:00
KK Ajka- Tatabánya U-20 NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda 16:00
Devecser-Balatonalmádi felnőtt 16:00 és ifjúsági 18:00 mérkőzések 16:00
KK AjkaII.-Ősi megyei férfi kézilbda 18:30
Öregfiúk Terembajnoki döntő 9:00
Somló SC-Szentantalfa ifi és felnőtt bajnokik 10:00, 12:00 10:00
Ajka Kristály-Zirc MI-es ifi és felnőtt bajnokik 14:00,16:00 14:00
KK Ajka-Ősi női megyei kézilabda mérkőzés 15:00
FC Ajka-Andráshida U-17 és U-19-es bajnokik 10:00, 12:00 10:00
FC Ajka-Gyirmót FC Győr II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki 16:00

44 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2018 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Február

2018 Március

Április >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2018.03.01.
16:15
KK Ajka-Siófok Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.03.
10:00
Sun-Dome Karate kupa Karate Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.03.
11:00
Úrkút-Várpalota M I-es ifi labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.03.
12:00
U-16-os lány kosárlabda torna 12:00-16:00 Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.03.
14:00
Kristály SE-Salgózd teke szuperliga Teke Tósokberéndi Sporttelep
2018.03.03.
16:00
Úrkút-Várpalota M I-es felnőtt labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.03.
18:00
Ajka-Széchenyi KA Győr kosárlabda női NB I/B Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.04.
9:00
Gőbölös Sándor Röplabda verseny Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.04.
9:45
Kristály II.-Takácsi labdarúgó edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.04.
10:00
U-8-as jégkorong torna 10:00-15:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.04.
12:00
Magyarpolány-Devecser M I-es ifi és felnőtt labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.09.
16:00
FC Ajka-MTE U15,U14-es labdarúgó mérkőzések 16:00, 18:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.10.
10:00
Jégkorong Torna U 10C 10:00-13:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.10.
14:00
Veszprém-Jászberény U-14-es hoki mérkőzés Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.10.
14:00
Kristály-FTC Teke Szuperliga bajnoki Teke Tósokberéndi Sporttelep
2018.03.10.
14:00
FC Ajka-Üstökös Győr U19,U17-es labdarúgó bajnoki mérkőzés 14:00, 16:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.11.
9:00
U-9-es Szivacskézi Torna 9:00-15:00 Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.11.
11:00
Ajka Kristály-Peremarton M I. ifi és felnőtt bajnoki labdarúgás 11:00 és 13:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.11.
12:00
Öregfiúk Teremtorna Csoportmérkőzések 12:00-15:30 között Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.11.
15:00
Devecser-Zirc M I-es ifi és felnőtt labdarúgás 15:00 és 17:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.11.
18:00
KK Ajka- Százhalombatta NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.14.
16:30
KKA Ajka-PVSK Serdülő fiú kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.14.
17:00
KK Ajka-Vonyarcvashegy Serdülő leány kézilabda Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.14.
18:00
KK Ajka- Pécsi VSE IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.17.
10:00
Jégkorong torna U-10 10:00-13:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.17.
18:00
Jégdisco 18:00-22:00 jégdisco Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.18.
9:00
Devecser-Ugod ifi és felnőtt M I-es bajnoki 9:00,11:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.18.
15:00
FC Ajka-Puskás Akadémia FC II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.03.24.
8:00
Fiatalok Túraversenye természetjárás Ajka, Park vendéglő
2018.03.24.
9:00
Öregfiúk Terembajnoki csoport meccsek 9:00-12:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.24.
10:00
FC Ajka-Sárvár U-19,17 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.24.
10:00
Ajkai Óriások jégkorongtorna U-10 10:00-12:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.24.
14:00
FC Ajka-ZTE U-16-os leány bajnoki Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.24.
14:00
Veszprém-HK Partizan U-14-es jégkorong meccs Jégkorong Ajkai fedett jégpálya Sport utca 14.
2018.03.24.
15:00
Ajka-Pápa U-16-os bajnoki Kosárlabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.03.24.
16:00
KK Ajka- Tatabánya U-20 NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.24.
16:00
Devecser-Balatonalmádi felnőtt 16:00 és ifjúsági 18:00 mérkőzések Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.24.
18:30
KK AjkaII.-Ősi megyei férfi kézilbda Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.25.
9:00
Öregfiúk Terembajnoki döntő Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.25.
10:00
Somló SC-Szentantalfa ifi és felnőtt bajnokik 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.25.
14:00
Ajka Kristály-Zirc MI-es ifi és felnőtt bajnokik 14:00,16:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.25.
15:00
KK Ajka-Ősi női megyei kézilabda mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.03.31.
10:00
FC Ajka-Andráshida U-17 és U-19-es bajnokik 10:00, 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.03.31.
16:00
FC Ajka-Gyirmót FC Győr II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
1
KK Ajka-Siófok Serdülő leány kézilabda
23
Sun-Dome Karate kupa Úrkút-Várpalota M I-es ifi labdarúgó mérkőzés Úrkút-Várpalota M I-es felnőtt labdarúgó mérkőzés U-16-os lány kosárlabda torna 12:00-16:00 Ajka-Széchenyi KA Győr kosárlabda női NB I/B Kristály SE-Salgózd teke szuperliga
4
Gőbölös Sándor Röplabda verseny Magyarpolány-Devecser M I-es ifi és felnőtt labdarúgó mérkőzés Kristály II.-Takácsi labdarúgó edzőmérkőzés U-8-as jégkorong torna 10:00-15:00
56789
FC Ajka-MTE U15,U14-es labdarúgó mérkőzések 16:00, 18:00
10
Jégkorong Torna U 10C 10:00-13:00 Veszprém-Jászberény U-14-es hoki mérkőzés Kristály-FTC Teke Szuperliga bajnoki FC Ajka-Üstökös Győr U19,U17-es labdarúgó bajnoki mérkőzés 14:00, 16:00
11
KK Ajka- Százhalombatta NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda U-9-es Szivacskézi Torna 9:00-15:00 Ajka Kristály-Peremarton M I. ifi és felnőtt bajnoki labdarúgás 11:00 és 13:00 Devecser-Zirc M I-es ifi és felnőtt labdarúgás 15:00 és 17:00 Öregfiúk Teremtorna Csoportmérkőzések 12:00-15:30 között
121314
KK Ajka- Pécsi VSE IFI Mérkőzés KKA Ajka-PVSK Serdülő fiú kézi KK Ajka-Vonyarcvashegy Serdülő leány kézilabda
151617
Jégdisco 18:00-22:00 Jégkorong torna U-10 10:00-13:00
18
FC Ajka-Puskás Akadémia FC II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki Devecser-Ugod ifi és felnőtt M I-es bajnoki 9:00,11:00
192021222324
KK Ajka- Tatabánya U-20 NB I/B felnőtt bajnoki kézilabda FC Ajka-Sárvár U-19,17 Öregfiúk Terembajnoki csoport meccsek 9:00-12:00 FC Ajka-ZTE U-16-os leány bajnoki Devecser-Balatonalmádi felnőtt 16:00 és ifjúsági 18:00 mérkőzések KK AjkaII.-Ősi megyei férfi kézilbda Fiatalok Túraversenye Ajkai Óriások jégkorongtorna U-10 10:00-12:00 Veszprém-HK Partizan U-14-es jégkorong meccs Ajka-Pápa U-16-os bajnoki
25
KK Ajka-Ősi női megyei kézilabda mérkőzés Öregfiúk Terembajnoki döntő Somló SC-Szentantalfa ifi és felnőtt bajnokik 10:00, 12:00 Ajka Kristály-Zirc MI-es ifi és felnőtt bajnokik 14:00,16:00
262728293031
FC Ajka-Gyirmót FC Győr II. NB III. Nyugati csoport felnőtt bajnoki FC Ajka-Andráshida U-17 és U-19-es bajnokik 10:00, 12:00