Események

FC Ajka U15/14- Pápa edzőmérkőzések 10:00 12:00 10:00
KK Ajka - Balatonfüred II. NB I./B 16:00
Téli Terembajnokság 2 mérkőzés 18:00
FC Ajka UP torna 2008-as 09.00-14:00 9:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlős 10:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlő Fc Ajka-Ajka Kristály 12:00
Ajkai Óriások-EHC LIon 13:00
Téli Terembajnokság 6 mérkőzés 14:00
Téli Kupa mérkőzés Kolontár-Magyarpolány 14:00
Ajka Kristály-Kajárpéc edzőmérkőzés 17:00
FC Ajka-Mosonmagyaróvár edzőmérkőzés 14:00
BDTE Túra Magyarpolány-Csurgó kút-Borsodpuszta-Ajka, Ajka buszpályaudvar 8:30
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 9:00 (vége: 2018.02.10. 12:07)
Bányász Sportkör Ajka-Szár NB.III.-as asztalitenisz mérkőzés 10:00
Fc Ajka-Nagykanizsa edzőmérkőzés 11:00
FC Ajka U-15-Ajka Kristály SE U-16 edzőmérkőzés 13:00
Ajka Kristály SE-Zalaegerszegi TK Teke férfi szuperliga bajnoki 14:00
Téli Terembajnokság 4 mérkőzés 16:00
Darts Diákolimpia 9:00
Ajka Kristály-Apácatorna Téli Kupa mérkőzés 10:00
Magyarpolány- FC Ajka U-19 Téli kupa 12:00
Téli Terembajnokság 8 mérkőzés 12:00
Somlószőlős-Kolontár Téli kupa mérkőzés 14:00
Ajka Kristály SE-Nyírespuszta edzőmérkőzés 17:00
FC Ajka Teremtorna 2009-es korosztály 8:30-13:30 8:30
Ajkai Óriások U-10-es jéghoki tornája 10:00-13:00 10:00
FC Ajka-Ajka Kristály Felkészülési labdarúgó mérkőzés 11:00
Fc Ajka U13-Keszthely U-14 labdarúgó edzőmérkőzés 13:00
Veszprém-Kiskőrös U-14-es Hoki 13:30
FC Ajka Teremtorna 2007-es korosztály 14:00-19:00 14:00
KK AJKA-Alsóörs megyei női kézi 15:00
KK Ajka II.-Alsóörs megyei férfi kézi 17:00
Jégdisco 19:00-22:00 19:00
Fc Ajka U17-Úrkút U19 edzőmérkőzés 11:00
Téli Terembajnoki elődöntők 4 mérkőzés 13:00
KK Ajka- Grundfos Tatabánya II. IFI Mérkőzés 16:00
Ajka Kristály-Kemenesalja felkészülési mérkőzés 17:00
KK Ajka- BKSE II. IFI Mérkőzés 18:00

37 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2018 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Január

2018 Február

Március >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2018.02.03.
10:00
FC Ajka U15/14- Pápa edzőmérkőzések 10:00 12:00 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.03.
16:00
KK Ajka - Balatonfüred II. NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.03.
18:00
Téli Terembajnokság 2 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.04.
9:00
FC Ajka UP torna 2008-as 09.00-14:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.04.
10:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlős Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.04.
12:00
Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlő Fc Ajka-Ajka Kristály Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.04.
13:00
Ajkai Óriások-EHC LIon Jégkorong Ajka Sport utca 14. Jégcsarnok
2018.02.04.
14:00
Téli Terembajnokság 6 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.04.
14:00
Téli Kupa mérkőzés Kolontár-Magyarpolány Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.04.
17:00
Ajka Kristály-Kajárpéc edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.07.
14:00
FC Ajka-Mosonmagyaróvár edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.10.
8:30
BDTE Túra Magyarpolány-Csurgó kút-Borsodpuszta-Ajka, Ajka buszpályaudvar természetjárás Indulás 8:30 Busz pu.
2018.02.10.
9:00
Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.10.
10:00
Bányász Sportkör Ajka-Szár NB.III.-as asztalitenisz mérkőzés asztalitenisz Ajka, Fürst Sándor u. 2.
2018.02.10.
11:00
Fc Ajka-Nagykanizsa edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.10.
13:00
FC Ajka U-15-Ajka Kristály SE U-16 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.10.
14:00
Ajka Kristály SE-Zalaegerszegi TK Teke férfi szuperliga bajnoki Teke Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.02.10.
16:00
Téli Terembajnokság 4 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.11.
9:00
Darts Diákolimpia Darts Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.02.11.
10:00
Ajka Kristály-Apácatorna Téli Kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.11.
12:00
Magyarpolány- FC Ajka U-19 Téli kupa Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.11.
12:00
Téli Terembajnokság 8 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.11.
14:00
Somlószőlős-Kolontár Téli kupa mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.11.
17:00
Ajka Kristály SE-Nyírespuszta edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.02.17.
8:30
FC Ajka Teremtorna 2009-es korosztály 8:30-13:30 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Sportcsarnok
2018.02.17.
10:00
Ajkai Óriások U-10-es jéghoki tornája 10:00-13:00 Jégkorong Ajkai fedett jégpálya, Sport utca 14.
2018.02.17.
11:00
FC Ajka-Ajka Kristály Felkészülési labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.17.
13:00
Fc Ajka U13-Keszthely U-14 labdarúgó edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.17.
13:30
Veszprém-Kiskőrös U-14-es Hoki Jégkorong Ajkai fedett jégpálya, Sport utca 14.
2018.02.17.
14:00
FC Ajka Teremtorna 2007-es korosztály 14:00-19:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Sportcsarnok
2018.02.17.
15:00
KK AJKA-Alsóörs megyei női kézi Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme Béke utca 7-9.
2018.02.17.
17:00
KK Ajka II.-Alsóörs megyei férfi kézi Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme Béke utca 7-9.
2018.02.17.
19:00
Jégdisco 19:00-22:00 jégdisco Ajkai fedett jégpálya, Sport utca 14.
2018.02.18.
11:00
Fc Ajka U17-Úrkút U19 edzőmérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.18.
13:00
Téli Terembajnoki elődöntők 4 mérkőzés Kispályás Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. Sportcsarnok
2018.02.18.
16:00
KK Ajka- Grundfos Tatabánya II. IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.02.18.
17:00
Ajka Kristály-Kemenesalja felkészülési mérkőzés Labdarúgás Ajka, Sport utca 23. műfű
2018.02.28.
18:00
KK Ajka- BKSE II. IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
123
KK Ajka - Balatonfüred II. NB I./B FC Ajka U15/14- Pápa edzőmérkőzések 10:00 12:00 Téli Terembajnokság 2 mérkőzés
4
FC Ajka UP torna 2008-as 09.00-14:00 Téli Terembajnokság 6 mérkőzés Ajka Kristály-Kajárpéc edzőmérkőzés Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlős Téli Kupa mérkőzés Apácatorna- Somlószőlő Fc Ajka-Ajka Kristály Téli Kupa mérkőzés Kolontár-Magyarpolány Ajkai Óriások-EHC LIon
567
FC Ajka-Mosonmagyaróvár edzőmérkőzés
8910
Téli Terembajnokság 4 mérkőzés Bozsik Futsal Torna 9:00-16:00 Fc Ajka-Nagykanizsa edzőmérkőzés FC Ajka U-15-Ajka Kristály SE U-16 edzőmérkőzés Bányász Sportkör Ajka-Szár NB.III.-as asztalitenisz mérkőzés Ajka Kristály SE-Zalaegerszegi TK Teke férfi szuperliga bajnoki BDTE Túra Magyarpolány-Csurgó kút-Borsodpuszta-Ajka, Ajka buszpályaudvar
11
Darts Diákolimpia Ajka Kristály-Apácatorna Téli Kupa mérkőzés Magyarpolány- FC Ajka U-19 Téli kupa Somlószőlős-Kolontár Téli kupa mérkőzés Ajka Kristály SE-Nyírespuszta edzőmérkőzés Téli Terembajnokság 8 mérkőzés
121314151617
FC Ajka Teremtorna 2009-es korosztály 8:30-13:30 FC Ajka Teremtorna 2007-es korosztály 14:00-19:00 FC Ajka-Ajka Kristály Felkészülési labdarúgó mérkőzés Fc Ajka U13-Keszthely U-14 labdarúgó edzőmérkőzés KK AJKA-Alsóörs megyei női kézi KK Ajka II.-Alsóörs megyei férfi kézi Ajkai Óriások U-10-es jéghoki tornája 10:00-13:00 Veszprém-Kiskőrös U-14-es Hoki Jégdisco 19:00-22:00
18
KK Ajka- Grundfos Tatabánya II. IFI Mérkőzés Fc Ajka U17-Úrkút U19 edzőmérkőzés Téli Terembajnoki elődöntők 4 mérkőzés Ajka Kristály-Kemenesalja felkészülési mérkőzés
19202122232425
262728
KK Ajka- BKSE II. IFI Mérkőzés