Események

Ajka Kristály SE-Csetény M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 12:00 és 14:00 12:00
FC Ajka- Ménfőcsanak U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 10:00
FC Ajka - ZTE Leány U-19 Észak-nyugati csoport 14:00
Röpisuli SE-SZo ESE NB II. női 10:00
F.C. Ajka Kft - Győr-Ménfőcsanak NB III. Nyugati csoport 15:00
KK Ajka-Tapolcai VSE kézilabda női megyei felnőtt bajnoki 18:00
Ajka Kristály SE -Nemesvámos M.I. osztály U-14 15:30
KK Ajka-Tapolca OSB leány 16:15
Ajka Kristály SE-Balatonalmádi M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:30 és 13:30 11:30
KK Ajka- Tata serdülő II. osztály fiú 14:00
KK Ajka- Tata ifi II. osztály férfi 15:45
KK Ajka- Tarján NB II. felnőtt férfi 18:00
FC Ajka- Andráshida U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 10:00
Bozsik Torna 10:00
FC Ajka-PELC-Nyárád Női NB. II. Nyugat 14:00
Bozsik Torna U-11/13 16:00
KK Ajka-Pápa női megyei kézilabda bajnoki 18:00
FC Ajka- Andráshida U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 10:00
Röpisuli SE-Óbuda U 21. NB II. női 10:00
Ajka Kristály SE-Zirc M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:00 és 13:00 11:00
F.C. Ajka Kft - Dunaharaszti MTKNB III. Nyugati csoport 15:00
Bozsik Torna 10:00
FC Ajka - MLE-PMFC Leány U 16 Nyugati csoport 13:00
KK Ajka-ETO OSB leány 16:15
FC Ajka- Sárvár U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 10:00
Ajka Kristály SE-Veszprém M.I. osztály felnőtt mérkőzés 13:00
KK Ajka- Balatonfüred serdülő II. osztály fiú 14:00
KK Ajka- Balatonfüred ifi II. osztály férfi 15:45
KK Ajka- Balatonfüred KSE NB II. felnőtt férfi 18:00

2018 minden eseményének megjelenése

< Október

2018 November

December >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2018.11.01.
12:00
Ajka Kristály SE-Csetény M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 12:00 és 14:00 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.03.
10:00
FC Ajka- Ménfőcsanak U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.03.
14:00
FC Ajka - ZTE Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.04.
10:00
Röpisuli SE-SZo ESE NB II. női Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.04.
15:00
F.C. Ajka Kft - Győr-Ménfőcsanak NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.11.07.
18:00
KK Ajka-Tapolcai VSE kézilabda női megyei felnőtt bajnoki Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.11.08.
15:30
Ajka Kristály SE -Nemesvámos M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.08.
16:15
KK Ajka-Tapolca OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.10.
11:30
Ajka Kristály SE-Balatonalmádi M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:30 és 13:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.10.
14:00
KK Ajka- Tata serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.10.
15:45
KK Ajka- Tata ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.10.
18:00
KK Ajka- Tarján NB II. felnőtt férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.11.
10:00
FC Ajka- Andráshida U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.11.11.
10:00
Bozsik Torna Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.11.11.
14:00
FC Ajka-PELC-Nyárád Női NB. II. Nyugat Labdarúgás
2018.11.12.
16:00
Bozsik Torna U-11/13 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.11.14.
18:00
KK Ajka-Pápa női megyei kézilabda bajnoki Kézilabda Ajka, Fekete-Vörösmarty Iskola Tornaterme, Béke utca 7-9.
2018.11.17.
10:00
FC Ajka- Andráshida U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.17.
10:00
Röpisuli SE-Óbuda U 21. NB II. női Röplabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.17.
11:00
Ajka Kristály SE-Zirc M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:00 és 13:00 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.17.
15:00
F.C. Ajka Kft - Dunaharaszti MTKNB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.11.18.
10:00
Bozsik Torna Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.11.18.
13:00
FC Ajka - MLE-PMFC Leány U 16 Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.22.
16:15
KK Ajka-ETO OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.24.
10:00
FC Ajka- Sárvár U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.11.24.
13:00
Ajka Kristály SE-Veszprém M.I. osztály felnőtt mérkőzés Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.11.24.
14:00
KK Ajka- Balatonfüred serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.24.
15:45
KK Ajka- Balatonfüred ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.11.24.
18:00
KK Ajka- Balatonfüred KSE NB II. felnőtt férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
1
Ajka Kristály SE-Csetény M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 12:00 és 14:00
23
FC Ajka - ZTE Leány U-19 Észak-nyugati csoport FC Ajka- Ménfőcsanak U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és
4
F.C. Ajka Kft - Győr-Ménfőcsanak NB III. Nyugati csoport Röpisuli SE-SZo ESE NB II. női
567
KK Ajka-Tapolcai VSE kézilabda női megyei felnőtt bajnoki
8
Ajka Kristály SE -Nemesvámos M.I. osztály U-14 KK Ajka-Tapolca OSB leány
910
Ajka Kristály SE-Balatonalmádi M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:30 és 13:30 KK Ajka- Tarján NB II. felnőtt férfi KK Ajka- Tata ifi II. osztály férfi KK Ajka- Tata serdülő II. osztály fiú
11
FC Ajka-PELC-Nyárád Női NB. II. Nyugat FC Ajka- Andráshida U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 Bozsik Torna
12
Bozsik Torna U-11/13
1314
KK Ajka-Pápa női megyei kézilabda bajnoki
151617
F.C. Ajka Kft - Dunaharaszti MTKNB III. Nyugati csoport FC Ajka- Andráshida U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 1 Ajka Kristály SE-Zirc M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 11:00 és 13:00 Röpisuli SE-Óbuda U 21. NB II. női
18
FC Ajka - MLE-PMFC Leány U 16 Nyugati csoport Bozsik Torna
19202122
KK Ajka-ETO OSB leány
2324
FC Ajka- Sárvár U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 Ajka Kristály SE-Veszprém M.I. osztály felnőtt mérkőzés KK Ajka- Balatonfüred KSE NB II. felnőtt férfi KK Ajka- Balatonfüred ifi II. osztály férfi KK Ajka- Balatonfüred serdülő II. osztály fiú
25
2627282930