Események

Fc Ajka - Videoton II. NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés 16:30
KK Ajka IFI-Szigetszentmiklós 17:30
I. Bányász Kupa nehézatlétika 10:00
KK Ajka Serdülő-Szigetszentmiklós 15:00
KK Ajka- Szombathely Leány Serdülő Mérkőzés 16:30
XXXV. Ajka Rajtja 15:00
Fc Ajka - Pénzügyőr SE NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés 16:00
KK Ajka-NEKA NB I./B 18:00
KK Ajka- Telekom Veszprém II. Fiú Serdülő Mérkőzés 16:30
FC Ajka U-15 és U-14-Hévíz 10:00
Fc Ajka női U-16- Csákvár 10:00
FC Ajka U-19 és U-17-Mosonmagyaróvár 12:00
Fc Ajka -VLS Veszprém NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés 16:00
KK Ajka Telekom Veszprém II. IFI 16:00
KK Ajka-Tatai AC NB I./B 18:00

15 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2017 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Augusztus

2017 Szeptember

Október >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2017.09.10.
16:30
Fc Ajka - Videoton II. NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.15.
17:30
KK Ajka IFI-Szigetszentmiklós Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.16.
10:00
I. Bányász Kupa nehézatlétika nehézatlétika Bódéi Atlétika pálya
2017.09.17.
15:00
KK Ajka Serdülő-Szigetszentmiklós Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.21.
16:30
KK Ajka- Szombathely Leány Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.22.
15:00
XXXV. Ajka Rajtja Futás Sportcentrum
2017.09.23.
16:00
Fc Ajka - Pénzügyőr SE NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.23.
18:00
KK Ajka-NEKA NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.27.
16:30
KK Ajka- Telekom Veszprém II. Fiú Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.30.
10:00
FC Ajka U-15 és U-14-Hévíz Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.30.
10:00
Fc Ajka női U-16- Csákvár Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.30.
12:00
FC Ajka U-19 és U-17-Mosonmagyaróvár Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.30.
16:00
Fc Ajka -VLS Veszprém NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.09.30.
16:00
KK Ajka Telekom Veszprém II. IFI Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.09.30.
18:00
KK Ajka-Tatai AC NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
123
45678910
Fc Ajka - Videoton II. NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés
1112131415
KK Ajka IFI-Szigetszentmiklós
16
I. Bányász Kupa nehézatlétika
17
KK Ajka Serdülő-Szigetszentmiklós
18192021
KK Ajka- Szombathely Leány Serdülő Mérkőzés
22
XXXV. Ajka Rajtja
23
Fc Ajka - Pénzügyőr SE NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés KK Ajka-NEKA NB I./B
24
252627
KK Ajka- Telekom Veszprém II. Fiú Serdülő Mérkőzés
282930
Fc Ajka -VLS Veszprém NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés KK Ajka-Tatai AC NB I./B KK Ajka Telekom Veszprém II. IFI FC Ajka U-19 és U-17-Mosonmagyaróvár FC Ajka U-15 és U-14-Hévíz Fc Ajka női U-16- Csákvár