Események

KK Ajka-Vecsés NB I./B 16:00
KK Ajka- KSI KA Fiú Serdülő Mérkőzés 16:30
Veres Pálné Röplabda Kupa 7:30 (vége: 2017.11.06. 18:00)
KK Ajka- NEKA II IFI Mérkőzés 17:00
FC Ajka U-19 és U-17-Király (Szombathely) 10:00
Fc Ajka női U-16- Csorna 10:00
Fc Ajka - BKV Előra NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés 13:30
Ajka Kristály Aerobik Kupa 9:00
FC Ajka U-15 és U-14-Sümeg 10:00 (vége: 2017.11.12. 14:00)
KK Ajka- ETO- SZESE Győr Fiú Serdülő Mérkőzés 16:30
KK Ajka- Veszprém Pannon SE Leány Serdülő Mérkőzés 16:30
Megyei-Városi Senior Bajnokság 9:30
KK Ajka-Telekom Veszprém U-20 NB I./B 16:00
KK Ajka- Várpalotai BSK IFI Mérkőzés 18:00
Intézményi Bozsik Tornák (teremlabdarúgás) 9:00
FC Ajka U-19 és U-17-Lurkó UFC 10:00
FC Ajka U-15 és U-14-ZTE 10:00 (vége: 2017.09.25. 14:00)
KK Ajka-Ősi megyei férfi kézi 10:30
Városi kispályás Labdarúgó Terembajnokság 12:00-20:00 12:00
KK Ajka-Resolute Nyirád KC megyei női kézi 15:00
KK Ajka-Bp. Elektromos SE Fiú Serdülő Mérkőzés 16:30
KK Ajka- Körmend Leány Serdülő Mérkőzés 16:30

22 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2017 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Október

2017 November

December >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2017.11.04.
16:00
KK Ajka-Vecsés NB I./B Koncert Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.08.
16:30
KK Ajka- KSI KA Fiú Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.10.
7:30
Veres Pálné Röplabda Kupa Röplabda Fekete Iskola Tornaterme, József Attila u.30.
2017.11.10.
17:00
KK Ajka- NEKA II IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.11.
10:00
FC Ajka U-19 és U-17-Király (Szombathely) Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.11.
10:00
Fc Ajka női U-16- Csorna Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.11.
13:30
Fc Ajka - BKV Előra NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.12.
9:00
Ajka Kristály Aerobik Kupa Aerobik
2017.11.12.
10:00
FC Ajka U-15 és U-14-Sümeg Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.15.
16:30
KK Ajka- ETO- SZESE Győr Fiú Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.16.
16:30
KK Ajka- Veszprém Pannon SE Leány Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.18.
9:30
Megyei-Városi Senior Bajnokság Sakk VMK Ajka Szabadság tér 13.
2017.11.19.
16:00
KK Ajka-Telekom Veszprém U-20 NB I./B Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.19.
18:00
KK Ajka- Várpalotai BSK IFI Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.25.
9:00
Intézményi Bozsik Tornák (teremlabdarúgás) Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.25.
10:00
FC Ajka U-19 és U-17-Lurkó UFC Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.26.
10:00
FC Ajka U-15 és U-14-ZTE Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2017.11.26.
10:30
KK Ajka-Ősi megyei férfi kézi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.26.
12:00
Városi kispályás Labdarúgó Terembajnokság 12:00-20:00 Kispályás Labdarúgás Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.26.
15:00
KK Ajka-Resolute Nyirád KC megyei női kézi Kézilabda Ajka Fekete-Vörösmarty Tornaterem Béke utca
2017.11.29.
16:30
KK Ajka-Bp. Elektromos SE Fiú Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2017.11.30.
16:30
KK Ajka- Körmend Leány Serdülő Mérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
KeSzeCsüSzoVa
1234
KK Ajka-Vecsés NB I./B
5
678
KK Ajka- KSI KA Fiú Serdülő Mérkőzés
910
Veres Pálné Röplabda Kupa KK Ajka- NEKA II IFI Mérkőzés
11
Fc Ajka - BKV Előra NB III. Nyugati Csoport Labdarúgó mérkőzés FC Ajka U-19 és U-17-Király (Szombathely) Fc Ajka női U-16- Csorna
12
Ajka Kristály Aerobik Kupa FC Ajka U-15 és U-14-Sümeg
131415
KK Ajka- ETO- SZESE Győr Fiú Serdülő Mérkőzés
16
KK Ajka- Veszprém Pannon SE Leány Serdülő Mérkőzés
1718
Megyei-Városi Senior Bajnokság
19
KK Ajka-Telekom Veszprém U-20 NB I./B KK Ajka- Várpalotai BSK IFI Mérkőzés
202122232425
FC Ajka U-19 és U-17-Lurkó UFC Intézményi Bozsik Tornák (teremlabdarúgás)
26
FC Ajka U-15 és U-14-ZTE KK Ajka-Ősi megyei férfi kézi KK Ajka-Resolute Nyirád KC megyei női kézi Városi kispályás Labdarúgó Terembajnokság 12:00-20:00
272829
KK Ajka-Bp. Elektromos SE Fiú Serdülő Mérkőzés
30
KK Ajka- Körmend Leány Serdülő Mérkőzés