Események

Szilaj Varga Attila Emléknap 9:30-17:00 9:30 (vége: 2018.08.30. 14:08)
FC Ajka - Csákvári TK Leány U-19 Észak-nyugati csoport 14:00
F.C. Ajka Kft - Nagykanizsai ULE NB III. Nyugati csoport 17:00
KK Ajka NB II.- Veszprémi KKFT NB I. B. edzőmérkőzés 19:00
FC Ajka-Ajka Kristály Se M.I. osztály U-14 16:30
FC Ajka- Gyirmót B U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00
Ajka Kristály SE-Úrkút M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30 14:30
KK Ajka-Körmend OSB leány 16:15
Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-14 16:30
SK Ajka-Padragkút-Nemesvámos M.I. osztály U-14 16:30
KK Ajka- Veszprém KKFT ifi II. osztály férfi 17:45
FC Ajka- Csorna U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály É-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 10:00
KK Ajka- Várpalota serdülő II. osztály fiú 11:00
KK Ajka-Körmend III. Észak-Nyugat lány ifi 13:00
FC Ajka - PELC Leány U-19 Észak-nyugati csoport 14:00
Bányász Kupa és Király János Emlékverseny (diszkoszvetés) 14:00
Ajka Kristály SE-Várpalota M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30 14:30
FC Ajka-MOL Vidi FC Női NB. II. Nyugat 16:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 9:00
I. AJKAI FITTPARÁDÉ 9:30
Ajka Kristály SE Sümeg M.I. osztály U-16 10:00
FC Ajka - Sc Sopron Leány U 16 Nyugati csoport 11:00
F.C. Ajka Kft - Komáromi Városi Sportegyesület NB III. Nyugati csoport 17:00
KK Ajka-Győri ETO Magyar Kupa férfi 19:30
FC Ajka-SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14 16:30
36. Ajka Rajtja 14:30
FC Ajka- Sc sopron A U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00
Ajka Kristály SE-Gyulafirátót M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:00 és 16:00 14:00
KK Ajka- Nemesvámos NB II. felnőtt férfi 18:00
I. Kamionhúzó Kupa 14:00
KK Ajka- Nemesvámos ifi II. osztály férfi 17:30
SK Ajka-Padragkút-TIAC M.I. osztály U-14 16:30
KK Ajka- Veszprém serdülő II. osztály fiú 17:45
FC Ajka- MTE 1904 U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport 10:00
Ajka Kristály SE -Herend M.I. osztály U-16 10:00

23 elmúlt esemény megjelenítése a hónapban | 2018 minden eseményének megjelenése | nyomtatási kép

< Augusztus

2018 Szeptember

Október >

Időpont   Esemény Sportág Helyszín Kapcsolat
2018.09.01.
9:30
Szilaj Varga Attila Emléknap 9:30-17:00 Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.01.
14:00
FC Ajka - Csákvári TK Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.02.
17:00
F.C. Ajka Kft - Nagykanizsai ULE NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.09.05.
19:00
KK Ajka NB II.- Veszprémi KKFT NB I. B. edzőmérkőzés Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.06.
16:30
FC Ajka-Ajka Kristály Se M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.08.
10:00
FC Ajka- Gyirmót B U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.08.
14:30
Ajka Kristály SE-Úrkút M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.13.
16:15
KK Ajka-Körmend OSB leány Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.13.
16:30
Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.13.
16:30
SK Ajka-Padragkút-Nemesvámos M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.09.13.
17:45
KK Ajka- Veszprém KKFT ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.15.
10:00
FC Ajka- Csorna U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály É-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.15.
11:00
KK Ajka- Várpalota serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.15.
13:00
KK Ajka-Körmend III. Észak-Nyugat lány ifi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.15.
14:00
FC Ajka - PELC Leány U-19 Észak-nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.15.
14:00
Bányász Kupa és Király János Emlékverseny (diszkoszvetés) nehézatlétika Bódéi Dobópálya Bódéért Hagyományőrző Egyesület
2018.09.15.
14:30
Ajka Kristály SE-Várpalota M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.15.
16:00
FC Ajka-MOL Vidi FC Női NB. II. Nyugat Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.09.16.
9:00
Bozsik Fesztivál U7-U9 Labdarúgás Ajka, Sportcentrum, műfű, Sport utca 23.
2018.09.16.
9:30
I. AJKAI FITTPARÁDÉ Aerobik Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.16.
10:00
Ajka Kristály SE Sümeg M.I. osztály U-16 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.16.
11:00
FC Ajka - Sc Sopron Leány U 16 Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.16.
17:00
F.C. Ajka Kft - Komáromi Városi Sportegyesület NB III. Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Stadion, Sport utca 23.
2018.09.19.
19:30
KK Ajka-Győri ETO Magyar Kupa férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.20.
16:30
FC Ajka-SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.21.
14:30
36. Ajka Rajtja Futás Ajka, Sportcentrum, Sport utca 23.
2018.09.22.
10:00
FC Ajka- Sc sopron A U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.22.
14:00
Ajka Kristály SE-Gyulafirátót M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:00 és 16:00 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
2018.09.22.
18:00
KK Ajka- Nemesvámos NB II. felnőtt férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.23.
14:00
I. Kamionhúzó Kupa Ajánló Ajka, Sportcentrum, Sport u.23. Pallasz SE, Havasi Balázs tel: 30-906-77-62
2018.09.26.
17:30
KK Ajka- Nemesvámos ifi II. osztály férfi Kézilabda Ajka, Sportcsarnok, Sport utca 23.
2018.09.27.
16:30
SK Ajka-Padragkút-TIAC M.I. osztály U-14 Labdarúgás Ajka-Padragkút Szőlőhegyi utca 1/B
2018.09.28.
17:45
KK Ajka- Veszprém serdülő II. osztály fiú Kézilabda Ajka Fekete-Vörösmarty Tornaterem Béke utca
2018.09.29.
10:00
FC Ajka- MTE 1904 U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport Labdarúgás Ajka, Sport utca Bányász pálya
2018.09.30.
10:00
Ajka Kristály SE -Herend M.I. osztály U-16 Labdarúgás Ajka Kristály Se Sporttelep Ajka, Tósokberénd
KeSzeCsüSzoVa
1
FC Ajka - Csákvári TK Leány U-19 Észak-nyugati csoport Szilaj Varga Attila Emléknap 9:30-17:00
2
F.C. Ajka Kft - Nagykanizsai ULE NB III. Nyugati csoport
345
KK Ajka NB II.- Veszprémi KKFT NB I. B. edzőmérkőzés
6
FC Ajka-Ajka Kristály Se M.I. osztály U-14
78
FC Ajka- Gyirmót B U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport Ajka Kristály SE-Úrkút M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30
9
10111213
Ajka Kristály SE -TIAC M.I. osztály U-14 SK Ajka-Padragkút-Nemesvámos M.I. osztály U-14 KK Ajka- Veszprém KKFT ifi II. osztály férfi KK Ajka-Körmend OSB leány
1415
FC Ajka-MOL Vidi FC Női NB. II. Nyugat FC Ajka - PELC Leány U-19 Észak-nyugati csoport FC Ajka- Csorna U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály É-Nyugati csoport 10:00 és 12:00 Ajka Kristály SE-Várpalota M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:30 és 16:30 KK Ajka- Várpalota serdülő II. osztály fiú KK Ajka-Körmend III. Észak-Nyugat lány ifi Bányász Kupa és Király János Emlékverseny (diszkoszvetés)
16
F.C. Ajka Kft - Komáromi Városi Sportegyesület NB III. Nyugati csoport FC Ajka - Sc Sopron Leány U 16 Nyugati csoport Ajka Kristály SE Sümeg M.I. osztály U-16 I. AJKAI FITTPARÁDÉ Bozsik Fesztivál U7-U9
171819
KK Ajka-Győri ETO Magyar Kupa férfi
20
FC Ajka-SK Ajka-Padragkút M.I. osztály U-14
21
36. Ajka Rajtja
22
FC Ajka- Sc sopron A U-19 és U 17-es mérkőzések III. osztály Észak-Nyugati csoport Ajka Kristály SE-Gyulafirátót M.I. osztály U-19 és felnőtt mérkőzések 14:00 és 16:00 KK Ajka- Nemesvámos NB II. felnőtt férfi
23
I. Kamionhúzó Kupa
242526
KK Ajka- Nemesvámos ifi II. osztály férfi
27
SK Ajka-Padragkút-TIAC M.I. osztály U-14
28
KK Ajka- Veszprém serdülő II. osztály fiú
29
FC Ajka- MTE 1904 U-15 és U 14-es mérkőzések II. osztály Észak-Nyugati csoport
30
Ajka Kristály SE -Herend M.I. osztály U-16