Diákolimpia

AJKA VÁROS ÉS KÖRZETE DIÁKSPORT BIZOTTSÁG

2016/2017. TANÉV

TAVASZI PROGRAM

 

LABDARÚGÁS

F I Ú K

  1. korcsoport                                                Megyei döntő: 2017.ápr.20. (Tapolca)

Időpont: 2017. 04. 07.    1400

Résztvevő csapatok:

 

Sorsolás a helyszínen.

                                                

  1. korcsoport                                                Megyei döntő: 2017.ápr.20. (Tapolca) 

Időpont: 2017. 04. 10.  1400

Résztvevő csapatok:

 

Sorsolás a helyszínen.

 

III. korcsoport                                                  Megyei döntő: 2017.máj. 11. (Tapolca)      

Időpont: 2017. 04. 21.   1400

Résztvevő csapatok:

 

Sorsolás a helyszínen.

 

IV. korcsoport                                                   Megyei döntő: 2017.ápr.20. (Tapolca)

Időpont: 2017. 04. 11.     1400

Résztvevő csapatok:

 

Sorsolás a helyszínen.

 

V-VI. korcsoport amatőr fiú labdarúgás          Megyei döntő: 2017.ápr.21. (Veszprém)

Időpont: 2017. 04. 11.     15:00

Kispálya

Nevezés, sorsolás a helyszínen.

 

LEÁNY LABDARÚGÁS

III-IV. korcsoport                                              Megyei döntő: 2017.ápr.20. (Tapolca)

Időpont: 2017. 04. 07.      1500

Résztvevő csapatok:

Sorsolás a helyszínen.

                  

LEÁNY LABDARÚGÁS

V-VI. korcsoport                                               Megyei döntő: 2017.ápr.21. (Veszprém)

Időpont: 2017. 04. 11.      15:00

Nevezés, sorsolás a helyszínen.

 

 

 

 

 

 

 

ATLÉTIKA                                                                

 

MEZEI FUTÁS:                               2017.03.13. (hétfő)            1430      Csónakázó tó

                                                                           Megyei döntő: 2017máj.  23. (Veszprém)

 

    

Többpróba                                                           Megyei döntő: 2017máj.  8-9. (Veszprém)

II. kcs. többpróba:                 2017.04.24. (hétfő)         1430

III. kcs. többpróba:               2017.04.25. (kedd)         1430

IV. kcs. többpróba:                2017.04.26. (szerda)       1430

III-IV. kcs. egyéni verseny:   2017.04.27. (csütörtök)  1430

 

KISISKOLÁK VERSENYE                             

Kézilabda:                              2017.05.02. 1400     Megyei döntő: 2017.máj.16. (Tapolca)

Labdarúgás:                           2017.05.02. 1500

Atlétika:                                 2017.05.03. 1400     Megyei döntő: 2017.máj.18. (Tapolca)

 

KÉZILABDA

 

III. korcsoport: FIÚ                                                             Megyei döntő: 2017.ápr.7. (Ajka)

Játékidő: 2 x l5 perc

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok

Csapatok:  Fekete-Vörösmarty, Magyarpolány, SZIK, Borsos

 

Sorsolás

2017.03.14.                                                                           2017.03.16.

14,00   Magyarpolány – SZIK                                     14,00   SZIK –Borsos              

14,45   Fekete-Vörösmarty – Borsos                                      14,45   Borsos – Magyarpolány 

15,30   Magyarpolány – Fekete-Vörösmarty                           15,30   SZIK –  Fekete-Vörösmarty 

           

           

 

           

III. korcsoport: LEÁNY                                                       Megyei döntő: 2017.ápr.7. (Ajka)

Játékidő: 2 x 15 perc

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok

Csapatok: Fekete-Vörösmarty,  Magyarpolány, SZIK , Úrkút , Csögle

                       

Sorsolás

 

2017.03.20.                                                                           2017.03.21.                                       

14,00   SZIK -Úrkút                                       13,00   Magyarpolány – Fekete-Vörösmarty

14,45   Csögle - Fekete-Vörösmarty               13,45   Úrkút – Csögle

15,30  Magyarpolány – SZIK             14,30   SZIK – Fekete-Vörösmarty

15,15   Csögle- Magyarpolány

 

                       

 

            2017.03.24.

14,00   Úrkút - Fekete-Vörösmarty

14,45   Csögle – SZIK

15,30   Úrkút - Magyarpolány

           

 

 

 

 

 

 

 

 

IV. korcsoport: FIÚ                                                               Megyei döntő: 2017. április 21.(Ajka)

Játékidő: 2 x 15 perc

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok

Csapatok: Fekete-Vörösmarty, Borsos, Magyarpolány, SZIK, Kislőd, Ajkarendek

 

Sorsolás

2017.03.27.                                                               2017.03.29.    

A.cs.                                                                                 B.cs.                                                                                                     

14,00   Fekete - Vörösmarty - Ajkarendek                              14,00  Borsos– Magyarpolány          

14,45   SZIK –  Fekete - Vörösmarty                                     14,45  Borsos - Kislőd 

15,30   Ajkarendek - SZIK                                                     15,30 Magyarpolány - Kislőd

 

 

            2017.03.30.     Döntő                        

13,30   A1-B2                                               

14,15   A2-B1            

15,00   3. helyért a két vesztes

15,45   1. helyért a két győztes

           

                                              

 

 

 

IV. korcsoport: LEÁNY                                                       Megyei döntő: 2017.ápr.21. (Ajka)

Játékidő: 2 x l5 perc

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok

Csapatok: Úrkút, Fekete-Vörösmarty, Ajkarendek, SZIK , Magyarpolány

 

 

 

Sorsolás

 

            2017.04.03.                                                                      2017.04.05.                                

13,00   Ajkarendek – Magyarpolány                                   14,00  SZIK -Úrkút       

13,45   SZIK – Fekete-Vörösmarty                                   14,45  Fekete-Vörösmarty – Ajkarendek

14,30   Ajkarendek- Úrkút                                                  15,30  Úrkút – Magyarpolány

15,15   Fekete-Vörösmarty - Magyarpolány

                                  

           

             2017.04.12.

14,00   SZIK – Ajkarendek

14,45   Fekete-Vörösmarty – Úrkút

15,30   SZIK - Magyarpolány

 

 

 

 

 

 

 

KOSÁRLABDA

 

III. korcsoport: FIÚ                                                             Megyei döntő: 2017.ápr.10-12. (Veszprém)

                                                          

 

III. korcsoport: LEÁNY                                                      Megyei döntő: 2017.ápr.10-12. (Veszprém)

 

IV. korcsoport: FIÚ                                                             Megyei döntő: 2017.ápr.10-12. (Veszprém)

Játékidő: 4 x 8 perc

Helyszín: Fekete-Vörösmarty Általános Iskola Tornacsarnoka

Csapatok: Fekete-Vörösmarty, Borsos, Bródy, Városlőd

 

Sorsolás

 

2017.03.07.                                                                  2017.03.09.                         

14,00   Bródy – Borsos                                                  14.00  Borsos – Fekete- Vörösmarty

14,45   Városlőd – Fekete-Vörösmarty                          14,45  Bródy - Városlőd                            

15,30   Fekete-Vörösmarty - Bródy                               15,30  Borsos - Városlőd

                       

                                                                      

IV. korcsoport: LEÁNY                                                     Megyei döntő: 2017.ápr.10-12. (Veszprém)

             

 

 

 

 

Megjegyzés:

A verseny előtt legalább 15 perccel kérjük a versenyzők megjelenését!

Minden versenyzőt és csapatot minden esetben az MDSZ felületén is nevezni kell!! (kinyomtatni nem kell , csak a megyei döntőre)

 A tanulók csak tanári felügyelettel versenyezhetnek. Akadály esetén Kovács Zsoltot, vagy

Mohos Milánt kell telefonon értesíteni.