Diákolimpia

 

AJKA VÁROS ÉS KÖRZETE DIÁKSPORT BIZOTTSÁG

2017/2018. TANÉV

TAVASZI PROGRAM

 

 

 

LABDARÚGÁS

F I Ú K

  1. korcsoport                                               

Időpont: 2018. 04. 05.    1400

Sorsolás a helyszínen.

                                                

  1. korcsoport                            

Időpont: 2018. 04. 06.  1400

Sorsolás a helyszínen.

 

III. korcsoport                                             

Időpont: 2018. 04. 09.   1400

Sorsolás a helyszínen.

 

IV. korcsoport                                                  

Időpont: 2018. 04. 10.     1400

Sorsolás a helyszínen.

 

V-VI. korcsoport amatőr fiú labdarúgás         

Időpont: 2018. 04. 11.     1400

 Sorsolás a helyszínen.

 

LEÁNY LABDARÚGÁS

III-IV. korcsoport                                             

Időpont: 2018. 04. 05.      1600

Sorsolás a helyszínen.

                  

LEÁNY LABDARÚGÁS

V-VI. korcsoport                                              

Időpont: 2018. 04. 11.      1530

 Sorsolás a helyszínen

 

 

ATLÉTIKA                                                                

 

MEZEI FUTÁS:                               2018.03.12.           1430     Csónakázó tó

                                                                          

    

Többpróba                                                          

II. kcs. többpróba:                 2018.04.23.         14:00

III. kcs. többpróba:               2018.04.24.         14:00

IV. kcs. többpróba:                2018.04.25.         14:00

III-IV. kcs. egyéni verseny:   2018.04.26.         14:00

 

 

KISISKOLÁK VERSENYE                             

Kézilabda:                              2018.05.02. 1400    

Labdarúgás:                          2018.05.02.         1500

Atlétika:                                 2018.05.03.         1400    

 

KÉZILABDA

 

III. korcsoport: FIÚ                                                            

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok         Játékidő: 2X 15 perc

Résztvevő csapatok: Borsos, Ajkarendek, Magyarpolány, Fekete-Vörösmarty, Szent István

 

2018.03.06.

 

1400    Magyarpolány            -       Ajkarendek

1445                Fekete-Vörösmarty    -       Szent István

1515    Borsos                         -       Magyarpolány

1615    Ajkarendek                 -       Szent István

 

2018.03.13.

 

1400      Borsos                        -         Ajkarendek

1445      Magyarpolány          -         Fekete-Vörösmarty

1515      Szent István              -         Borsos

 

2018.03.19.

 

1400     Fekete-Vörösmarty   -         Ajkarendek

1445      Magyarpolány           -         Szent István

1515      Fekete-Vörösmarty   -         Borsos

 

 

 

           

III. korcsoport: LEÁNY                                                     

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok        Játékidő: 2X 15 perc

Résztvevő csapatok: Úrkút, Magyarpolány, Noszlop, Fekete-Vörösmarty

 

2018.03.08.      

 

 1300    Úrkút                          -           Magyarpolány

 1340    Fekete-Vörösmarty   -           Noszlop

 1420    Úrkút                          -           Fekete-Vörösmarty

 1500    Magyarpolány           -           Noszlop

 1540    Úrkút                          -           Noszlop

 1620    Magyarpolány           -           Fekete-Vörösmarty

 

 

                       

                       

 

        

 

IV. korcsoport: FIÚ                                                              

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok       Játékidő: 2X 15 perc

Résztvevő csapatok: Borsos, Ajkarendek, Magyarpolány, Fekete-Vörösmarty, Szent István

 

2018.03.20.

                                                                                                                                                        

1400      Borsos                        -         Fekete-Vörösmarty

1445      Magyarpolány          -         Szent István

1515      Ajkarendek               -         Borsos

 

2018.03.21.

                       

1400    Fekete-Vörösmarty    -       Ajkarendek

1445    Borsos                          -       Magyarpolány

1515    Ajkarendek                 -       Szent István

1615    Magyarpolány             -       Fekete-Vörösmarty

 

2018.03.22.

 

1400     Fekete-Vörösmarty   -         Szent István

1445      Magyarpolány           -         Ajkarendek

1515      Szent István              -         Borsos

 

 

 

IV. korcsoport: LEÁNY                                                       

Helyszín: Ajka Városi Sportcsarnok         Játékidő: 2X 15 perc

Résztvevő csapatok: Úrkút, Noszlop, Magyarpolány, Fekete-Vörösmarty, Szent István

 

 

2018.03.26.

           

1400      Úrkút                         -         Fekete-Vörösmarty

1445      Magyarpolány          -         Szent István

1515      Noszlop                      -         Fekete-Vörösmarty

 

2018.03.27.

                       

1400    Úrkút                          -       Noszlop

1445    Fekete-Vörösmarty    -       Magyarpolány

1515    Noszlop                       -       Szent István

1615    Magyarpolány             -       Úrkút

 

2018.03.28.

 

1400     Úrkút                         -         Szent István

1445      Magyarpolány           -         Noszlop

1515      Szent István              -         Fekete-Vörösmarty

 

                                  

           

 

 

 

 

 

Megjegyzés:

A verseny előtt legalább 15 perccel kérjük a versenyzők megjelenését!

Minden versenyzőt és csapatot minden esetben az MDSZ felületén  nevezni kell!! (kinyomtatni nem kell , csak a megyei döntőre)

Kézilabdában jegyzőkönyv kitöltése KÖTELEZŐ !  Csak azok a tanulók szerepelhetnek a jegyzőkönyvben akik nevezve vannak az MDSZ felületén.

 A tanulók csak tanári felügyelettel versenyezhetnek. Akadály esetén Kovács Zsoltot, vagy

Mohos Milánt kell telefonon értesíteni.

(Telefonok: Kovács Zsolt: 06/30/3188-991, Mohos Milán 70/3762026; 508-051)

E-mail: mohosmilan@gmail.com ,  kovzsajka@gmail.com

 

A j k a , 2018.02.26.